Price´s FRAGRANCE vonné svíčky v plechu Earl grey 123g 3ks

Price´s FRAGRANCE vonné svíčky v plechu Earl grey 123g 3ks

Price´s FRAGRANCE vonné svíčky v plechu Earl grey 123g 3ks

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Price´s FRAGRANCE vonné svíčky v plechu Earl grey 123g 3ks. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Price´s FRAGRANCE vonné svíčky v plechu Earl grey 123g 3ks vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 299 Kč
Naše cena: 199 Kč Ověřit dostupnost

Vůně čaje Earl grey nejen pro chvíle pohody u "čaje o páté". Praktická plechová dózička pro každou příležitost. Čajová svíčka je pro Vás malá a skleněná zase velká? Praktické provedení v plechové dózičce s elegantním víčkem je velikost tak akorát! Balení: 3 svíčky (cena je za trojbalení). Rozměry jedné svíčky v plechu: Výška:          40 mm Průměr:        65 mm Váha:            123 gramů Doba hoření: 30 hodin Skupinové obrázky svíček jsou pouze ilustrační. O svíčkách PRICE´S Historie…

3 důvody proč prodáváme Price´s FRAGRANCE vonné svíčky v plechu Earl grey 123g 3ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Price´s FRAGRANCE vonné svíčky v plechu Earl grey 123g 3ks

Denis Vronský, Hoštka

Denis Vronský, Hoštka:
Než jsem si zakoupil Price´s FRAGRANCE vonné svíčky v plechu Earl grey 123g 3ks, tak jsem kontaktoval eshop zda fakt mají Price´s FRAGRANCE vonné svíčky v plechu Earl grey 123g 3ks k odeslání. Byl jsem na nervy, ale bez důvodu, za dva dny mi doma zvonil zaměstnanec zásilkové služby. Skvělá rychlost přepravy a příznivá cena.

Pavel Ďuraško, Hranice

Pavel Ďuraško, Hranice:
I když prodejce nabízel skutečně rozmanitou nabídku Price´s FRAGRANCE vonné svíčky v plechu Earl grey 123g 3ks, nebylo mi do smíchu, když Price´s FRAGRANCE vonné svíčky v plechu Earl grey 123g 3ks přišel. Co se týče doručení, vše na jedničku. Ovšem prodejce mi neuměl vysvětlit, proč zboží zaměnil. Záležitost byla uzavřena po více jak měsíci, což je podle mě nezanedbatelný nedostatek tohoto prodejce.

Laura Nikodymová, Zádub-Závišín

Laura Nikodymová, Zádub-Závišín:
Objednávám na tomto Eshopu dle potřeby. Vždy jsem ráda jak s příjemnou komunikací, tak s zbožím, které mi dorazí. Vše je pečlivě zabaleno a doručeno v nejkratší možném času. Jenom můžu tento kus doporučit všem. Navíc budete příjemně potěšeni tím, jak krásně slouží. A milé jednání, obětavost a okamžité komunikace jsou jen bonusem navíc, který miluji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 12. 2018.

Hodnocení Price´s FRAGRANCE vonné svíčky v plechu Earl grey 123g 3ks

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze Price´s FRAGRANCE vonné svíčky v plechu Earl grey 123g 3ks

Matěj S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Michaela K: Je to dostatečné?

Tereza S: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Amálie K: Ideální k osmnáctinám :)

Denis R: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Price´s FRAGRANCE vonné svíčky v plechu Earl grey 123g 3ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Price´s FRAGRANCE vonné svíčky v plechu Earl grey 123g 3ks

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt