Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Pačuli & jantar XL 615g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Pačuli & jantar XL 615g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Pačuli & jantar XL 615g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Pačuli & jantar XL 615g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Pačuli & jantar XL 615g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Kč Ověřit dostupnost

Smyslná kombinace dvou oblíbených vůní nejen pro romantické chvíle. Luxusní provedení ve skle s víčkem, XL velikost. Vonné svíčky krásného designu a vytříbené vůně.  Rozměry: Výška:          130 mm Průměr:        84 mm Váha:            615 gramů Doba hoření: 70 hodin O svíčkách PRICE´S Historie patentovaných svíček Price´s se traduje od roku 1830. Do konce 19. století byl Price´s dokonce největší výrobce svíček na světě a disponoval 114 patenty na inovaci. Tyto svíčky mají dlouhou a úzkou vazbu na…

3 důvody proč prodáváme Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Pačuli & jantar XL 615g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Pačuli & jantar XL 615g

Denis Martinka, Chodov

Denis Martinka, Chodov:
Rozmýšlel jsem z hodně druhů, ale nakonec vyhrál Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Pačuli & jantar XL 615g. Dal jsem hlavně na pozitivní zkušenosti ostatních recenzentů, ty jsou pro mě směrodatné a vím, že se na ně můžu spolehnout. Nekoupil bych nevyzkoušené výrobky. Ale když jsem si přečetl všechny pozitivní ohlasy, nebylo o čem váhat. Zakoupeno a mohu se přidat k těm, kteří mají jen pozitivní recenze. Určitě budu Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Pačuli & jantar XL 615g doporučovat dalším, protože kvalitní zboží si to zaslouží.

Tadeáš Závacký, Mořina

Tadeáš Závacký, Mořina:
Nakupuji v online obchodech velmi rád, je to pro mě rychlejší. Obdobné to je i s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Pačuli & jantar XL 615g. Tak jsem si vybral ten svůj, nakoupil a za pár dní byl Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Pačuli & jantar XL 615g rovnou ve schránce. Já se místo toho můžu zaměřit na jiné věci. Jsem opravdu rád za skutečnost, že taková varianta existuje, Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Pačuli & jantar XL 615g se mi skutečně líbí. Tato možnost nakupování je vhodná pro zákazníky, kteří nemají, obdobně jako já, rádi ztrátu času v přeplněných nákupních centrech.

Jakub Bezděk, Zbuzany

Jakub Bezděk, Zbuzany:
Po objednání prvního kusu této značky, jsem byl docela nadšený. Na pár chvil jsem se od tohoto výrobce vytratil, ale díky tohoto Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Pačuli & jantar XL 615g jsem se k němu vrátil a musím napsat, že jsem mile překvapen. Čepici dolů, posunuli se velmi dopředu. Nemám snad co diskutovat. Cena byla krapet vyšší, ale u takhle výborného produktu mi to nevadí. Za kvalitní produkt si rád zaplatím.

Johana Čabalová, Senice

Johana Čabalová, Senice:
Před měsícem jsem si u vás zakoupila Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Pačuli & jantar XL 615g a tolik mě rozmazlil, že jsem objednávku hodně rychle zopakovala. Je opravdu hodně pěkný a hlavně užitečný. I manžel si jej pochvaluje, a to je hodně přísný. Musím ocenit také okamžité doručení i milou pozornost v podobě slevy na další objednávku. Hodně si vážím taktního přístupu i pomoci při výběru. Ačkoliv tam byl plánek, s manželem jsme se v tom trochu ztratili. Vaši pomoc jsme tedy velice uvítali.

Tobiáš Cichy, Hluboké

Tobiáš Cichy, Hluboké:
Doporučuji všem, kteří rádi nejraději a řeší velikost kufru auta při balení všech nezbytností jako je stan,spacáky, karimatky, skládací stoleček s křesly, oblečení, tříkolky a pod. Toto je osobité Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Pačuli & jantar XL 615g řešení - vše zabaleno v krabici, který je po rozložení stolkem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 06. 2019.

Hodnocení Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Pačuli & jantar XL 615g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Pačuli & jantar XL 615g

Radim P: funkční výrobek

Kamila B: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Rozálie P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Andrea S: Je to dostatečné?

Filip E: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Pačuli & jantar XL 615g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Pačuli & jantar XL 615g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt