Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods střední 425g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods střední 425g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods střední 425g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods střední 425g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods střední 425g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 344 Kč
Naše cena: 229 Kč Ověřit dostupnost

Hřejivá vůně amazonských lesů s nádechem sladkého koření. Luxusní provedení ve skle s víčkem, střední velikost. Vonné svíčky krásného designu a vytříbené vůně.  Rozměry:  Výška:          95 mm Průměr:        80 mm Váha:            425 gramů Doba hoření: 45 hodin O svíčkách PRICE´S Historie patentovaných svíček Price´s se traduje od roku 1830. Do konce 19. století byl Price´s dokonce největší výrobce svíček na světě a disponoval 114 patenty na inovaci. Tyto svíčky mají dlouhou a úzkou vazbu na…

3 důvody proč prodáváme Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods střední 425g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods střední 425g

Nikol Lebová, Radenín

Nikol Lebová, Radenín:
Byla jsem nákupem příjemně překvapena. Objednaný Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods střední 425g dorazil v úžasně rychlém čase a já z něj měla velikou radost. Vyzdvihla bych jeho hezký vkusný design a samozřejmě praktičnost. To je můj šálek kávy, na to nedám dopustit. Znám lidi, kteří si pořídili něco podobného, ale od jiného výrobce (jméno si už nepamatuji) a nadávali na to, že je to k ničemu. Tohle je něco jiného, neselže! Půjčila jsem jim ho na týden a dali mi za pravdu. Kupujte originál, kupujte tohle!

Václav Tengl, Pravlov

Václav Tengl, Pravlov:
Už dlouhou dobu jsem si připadal takový bez energie. Nic mě nebavilo a když, tak jsem u toho nebavil se. Potřeboval jsem nějak nakopnout zvolit Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods střední 425g vhodný rovnou pro mě. Byli moc fajn, prostě experti. Pokud bude potřeba, nemám obavu se tam opět vrátit.

Jonáš Vosol, Vranovice

Jonáš Vosol, Vranovice:
S ženou jsme sháněli kvalitní Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods střední 425g do naší zahrady. Hledali jsme dostařující Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods střední 425g, který nám vydrží delší dobu. Jsme již oba v důchodu a nemůžeme si dovolit utrácet. Hodně jste nám pomohli při výběru, oceňujeme kvalitní a příjemné jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2019.

Hodnocení Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods střední 425g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods střední 425g

Viktorie Š: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Sebastian R: tak jsem to dostala aje to super

Michael H: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Hana A: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Kristýna R: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods střední 425g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods střední 425g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt