Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Kč Ověřit dostupnost

Hřejivá vůně amazonských lesů s nádechem sladkého koření. Luxusní provedení ve skle s víčkem, XL velikost. Vonné svíčky krásného designu a vytříbené vůně.   Rozměry:  Výška:          95 mm Průměr:        80 mm Váha:            425 gramů Doba hoření: 45 hodin  O svíčkách PRICE´S  Historie patentovaných svíček Price´s se traduje od roku 1830. Do konce 19. století byl Price´s dokonce největší výrobce svíček na světě a disponoval 114 patenty na inovaci. Tyto svíčky mají dlouhou a úzkou vazbu na anglickou…

3 důvody proč prodáváme Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g

Miroslav Csorba, Hamry nad Sázavou

Miroslav Csorba, Hamry nad Sázavou:
ze začátku jsem přemýšlel na jiným typem, nakonec zvítězil z hodně důvodů tento Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g. Je jednoduše zpracovaný. Po technické stránce téměř dokonalý. Moje manželka hodnotí jednoduchý vzhled a hezkou vůni. Vypadá to, že si tuhle fajnovou věcičku budou doma hodně brát.

Markéta Kabelková, Královec

Markéta Kabelková, Královec:
Za můj léta používaný Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g, na který jsem uvyklá, jsem hledala obdobu, jelikož původní již není k sehnání. Hledala jsem na netu a našla tento. Má mnohem lepší funkčnost a i vzhledově se mi líbil, tak jsem jej hned objednala, protože i cenově je pro mne levný. Má volba byla po všech ohledech správná a počítám i nadále.

Michael Slapnička, Hamry

Michael Slapnička, Hamry:
Když už si něco pořizuji, tak chci, abych měl jistotu, že mi k tomu dávají taky spolehlivý službu, objednání přes net, případnou možnost vrácení produktu a samozřejmě přivítám co nejrychlejší doručení. Několikrát jsem se spálil a nedůvěřuji preventivně. Zde mě ale nezklamali, byla to skutečně hodně perfektní volba. Je fajn znát kde dělají svojí práci dobře.

Václav Nemeškal, Šetějovice

Václav Nemeškal, Šetějovice:
S Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g jsem doposud příliš dobrou zkušenost neměl. Ale až Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g mě přiměl úplně přijmout jiný názor. Protože je úplně jiný. Nenechte se zmást a určitě ho v brzké době otestujte, oslní vás stejně jako mě. Je ekonomický, komfortně se používá a ještě také hezky vypadá. Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g ideálně zapadne do vaší domácnosti.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 01. 2019.

Hodnocení Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g

Barbora P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Radim B: funkční výrobek

Tereza B: já jsem to prostě chtěla

Antonín M: 110 % spokojenost

Nela K: Tento Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt