Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Kč Ověřit dostupnost

Hřejivá vůně amazonských lesů s nádechem sladkého koření. Luxusní provedení ve skle s víčkem, XL velikost. Vonné svíčky krásného designu a vytříbené vůně.   Rozměry:  Výška:          95 mm Průměr:        80 mm Váha:            425 gramů Doba hoření: 45 hodin  O svíčkách PRICE´S  Historie patentovaných svíček Price´s se traduje od roku 1830. Do konce 19. století byl Price´s dokonce největší výrobce svíček na světě a disponoval 114 patenty na inovaci. Tyto svíčky mají dlouhou a úzkou vazbu na anglickou…

3 důvody proč prodáváme Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g

Miroslav Csorba, Hamry nad Sázavou

Miroslav Csorba, Hamry nad Sázavou:
ze začátku jsem přemýšlel na podobným typem, nakonec zvítězil z mnoha důvodů tento Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g. Je hezky skladovatelný. Po materiálové stránce úplně dokonalý. Moje milenka hodnotí hezký vzhled a hezkou vůni. Vypadá to, že si tuto fajnovou věcičku budou v kanceláři často půjčovat.

Markéta Kabelková, Královec

Markéta Kabelková, Královec:
Za můj léta používaný Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g, na který jsem uvyklá, jsem hledala náhradu, protože původní už není k dostání. Sháněla jsem na webu a našla tento. Má o hodně lepší funkčnost a i vzhledově se mi líbil, tak jsem jej ihned zakoupila, protože i cenově je pro mne dostupný. Moje volba byla po všech ohledech dobrá a počítám i nadále.

Michael Slapnička, Hamry

Michael Slapnička, Hamry:
Když už si něco kupuji, tak chci, abych měl jistotu, že mi k tomu nabízejí taky zdarma službu, objednání přes internet, případnou možnost vrácení produktu a samozřejmě přivítám co nejrychlejší dodání. Několikrát jsem se spálil a nedůvěřuji preventivně. Zde mě ale udělali radost, byla to skutečně hodně dobrá volba. Je příjemné znát kde dělají svojí práci dobře.

Václav Nemeškal, Šetějovice

Václav Nemeškal, Šetějovice:
S Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g jsem v minulosti příliš dobrou zkušenost neměl. Ale až Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g mě přinutil zcela změnit názor. Z důvodu, že je naprosto jedinečný. Nenechte se zmást a vážně ho také otestujte, oslní vás podobně jako mě. Je šetrný, snadno se s ním manipuluje a navíc také stylově vypadá. Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g ihned zapadne do všech domácností.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 06. 2019.

Hodnocení Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g

Václav P: Přišlo to celkem rychle

Kamila K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Simona K: Ideální k osmnáctinám :)

Marek Ř: tak jsem to dostala aje to super

Michaela P: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt