Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Kč Ověřit dostupnost

Hřejivá vůně amazonských lesů s nádechem sladkého koření. Luxusní provedení ve skle s víčkem, XL velikost. Vonné svíčky krásného designu a vytříbené vůně.   Rozměry:  Výška:          95 mm Průměr:        80 mm Váha:            425 gramů Doba hoření: 45 hodin  O svíčkách PRICE´S  Historie patentovaných svíček Price´s se traduje od roku 1830. Do konce 19. století byl Price´s dokonce největší výrobce svíček na světě a disponoval 114 patenty na inovaci. Tyto svíčky mají dlouhou a úzkou vazbu na anglickou…

3 důvody proč prodáváme Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g

Miroslav Csorba, Hamry nad Sázavou

Miroslav Csorba, Hamry nad Sázavou:
ze začátku jsem přemýšlel na podobným druhem, nakonec zvítězil z mnoha důvodů tento Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g. Je hezky funkční. Po materiálové stránce skoro dokonalý. Moje žena hodnotí hezký design a hezkou vůni. Vypadá to, že si tuto perfektní věcičku budou v práci často půjčovat.

Markéta Kabelková, Královec

Markéta Kabelková, Královec:
Za můj léta používaný Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g, na který jsem zvyklá, jsem hledala jiný, jelikož původní už není k sehnání. Hledala jsem na webu a našla tento. Má mnohem lepší funkčnost a i vzhledově se mi líbil, tak jsem ho ihned zakoupila, protože i cenově je pro mne levný. Moje volba byla po všech stránkách správná a počítám i do budoucna.

Michael Slapnička, Hamry

Michael Slapnička, Hamry:
Když už si něco objednávám, tak chci, abych měl pocit, že mi k tomu dávají taky jistý službu, objednání přes web, případnou možnost vrácení produktu a samozřejmě uvítám co nejrychlejší doručení. Několikrát jsem se spálil a nedůvěřuji každému. Tady mě ale nezklamali, byla to skutečně hodně perfektní volba. Je fajn vědět kde dělají svojí práci kvalitně.

Václav Nemeškal, Šetějovice

Václav Nemeškal, Šetějovice:
S Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g jsem zatím moc pozitivní zkušenost neměl. Ale až Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g mě přiměl ze dne na den přemýšlet jinak. Z důvodu, že je naprosto fantastický. Nenechte se zmást a určitě ho také objednejte, zapůsobí na vás stejně jako mě. Je ekonomický, jednoduše se používá a mimo to i stylově vypadá. Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g skvěle zapadne do každé domácnosti.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 03. 2019.

Hodnocení Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g

Barbora Š: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Pavel Š: 110 % spokojenost

Vojtěch H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

František O: tak jsem to dostala aje to super

Laura M: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Prestigious woods XL 615g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt