Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 344 Kč
Naše cena: 229 Kč Ověřit dostupnost

Netradiční verze oblíbené vůně růží říznutá slazeným ovocem. Luxusní provedení ve skle s víčkem, střední velikost. Vonné svíčky krásného designu a vytříbené vůně.  Rozměry: Výška:          95 mm Průměr:        80 mm Váha:            425 gramů Doba hoření: 45 hodin O svíčkách PRICE´S Historie patentovaných svíček Price´s se traduje od roku 1830. Do konce 19. století byl Price´s dokonce největší výrobce svíček na světě a disponoval 114 patenty na inovaci. Tyto svíčky mají dlouhou a úzkou vazbu na…

3 důvody proč prodáváme Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g

Nikolas Škramlík, Přelovice

Nikolas Škramlík, Přelovice:
Musím teda říct, že k Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g jsem byl zpočátku trochu skeptický. Tak úžasná cena, za jakou se prodává, mi byla poněkud překvapivá. Na doporučení švagra, který mi to vychválil a ujistil mě, že s jeho koupí nemůžu nic zkazit, jsem překonal mou vrozenou opatrnost a zkusil si objednat. Když mi přišel domů, nedočkavě jsem ho šel zkusit. Dnes musím uznat, že široce předčil mé očekávání! Určitě doporučuji, protože je to něco, co jsem už léta v domácnosti potřeboval!

Patrik Klár, Dolní Stakory

Patrik Klár, Dolní Stakory:
Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g jsem viděl poprvé u přítele na přednášce z biochemie. Ihned mě zaujalo, že má pěkný vzhled. Z toho důvodu jsem se s kamarádem chvíli bavil. Nedal na něj dopustit, proto jsem učinil rozhodnutí, že ho taky vyzkouším. Vybral jsem si finanční prostředky, pořídil si ho a dneska již můžu prohlásit, že si kolega nevymýšlel. Nadprůměrně kvalitní výrobek a já jsem moc rád, že ho mám.

Tomáš Csápai, Žerůtky

Tomáš Csápai, Žerůtky:
Zakoupili jsme si Rohové provedení Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g. Sestavení zabere spousty času a jsou potřeba tak čtyř lidi. Složení je dosti těžký oříšek, který jsme stavěli cca 4 hodiny. Chybělo dost šroubků a ostatních věcí. Manuál je jen zbytečný kus papíru. Pořádně si promyslete kam Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g chcete, protože posunout jí tak, aby se nerozpadla je loterie. K sestavení je potřeba mít hodně šikovné nářadí, ale výsledek stojí za to. Je prostorná, vzhledově nejlepší a vejde se do ní vše co chcete.

Veronika Rovná, Němčany

Veronika Rovná, Němčany:
Koupila jsem především kvůli králikům a jejich chlupům (a samozřejmě dcery lenosti) Je třeba mít teda pootevřené dveře, jinak vám Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g vytopí špajzku:) Když se podíváte kolik chlupů je z jedné cyklu a co všechno jste si na podlaze nechávali vsáknout do země, asi se podivíte.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 01. 2019.

Hodnocení Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g

Filip Š: Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Anna V: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Daniela Č: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Eva B: nemá chybu

Jan J: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt