Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 344 Kč
Naše cena: 229 Kč Ověřit dostupnost

Netradiční verze oblíbené vůně růží říznutá slazeným ovocem. Luxusní provedení ve skle s víčkem, střední velikost. Vonné svíčky krásného designu a vytříbené vůně.  Rozměry: Výška:          95 mm Průměr:        80 mm Váha:            425 gramů Doba hoření: 45 hodin O svíčkách PRICE´S Historie patentovaných svíček Price´s se traduje od roku 1830. Do konce 19. století byl Price´s dokonce největší výrobce svíček na světě a disponoval 114 patenty na inovaci. Tyto svíčky mají dlouhou a úzkou vazbu na…

3 důvody proč prodáváme Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g

Nikolas Škramlík, Přelovice

Nikolas Škramlík, Přelovice:
Musím Vám říct, že k Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g jsem byl zpočátku trochu nedůvěřivý. Tak nízká cena, za jakou se prodává, mi byla poněkud překvapivá. Na doporučení švagra, který mi to vychválil a ujistil mě, že s jeho koupí nemůžu nic zkazit, jsem překonal mou vrozenou nedůvěřivost a zkusil si objednat. Když mi přišel domů, okamžitě jsem ho šel zkusit. Dnes musím uznat, že široce předčil mé očekávání! Určitě doporučuji, protože je to něco, co jsem už léta v domácnosti potřeboval!

Patrik Klár, Dolní Stakory

Patrik Klár, Dolní Stakory:
Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g jsem spatřil v minulosti u přítele na přednášce z chemie. Ihned mě zaujalo, že má dobrý design. Z toho důvodu jsem se s ním chvilku bavil. Nedal na něj dopustit, tak jsem učinil rozhodnutí, že že si ho taky pořídím. Vybral jsem si peníze, pořídil si ho a nyní už můžu konstatovat, že si přítel nevymýšlel. Hodně kvalitní zboží a já jsem opravdu rád, že jsem si ho zakoupil.

Tomáš Csápai, Žerůtky

Tomáš Csápai, Žerůtky:
Zakoupili jsme si Rohové provedení Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g. Sestavení zabere hodně času a jsou potřeba tak dvou lidi. Složení je hodně těžký oříšek, který jsme stavěli cca 3 hodiny. Chybělo spousty šroubků a ostatních věcí. Příručka je jen zbytečný cár papíru. Pořádně si promyslete kam Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g chcete, protože přendat jí tak, aby se nerozpadla je těžké na fištrón. K sestavení je potřeba mít hodně šikovné pomůcky, ale výsledek stojí za to. Je prostorná, vzhledově hezká a vejde se do ní vše co chcete.

Veronika Rovná, Němčany

Veronika Rovná, Němčany:
Objednala jsem především kvůli morčatům a jejich chlupům (a samozřejmě vlastní lenosti) Je třeba mít alespoň pootevřené dvířka, jinak vám Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g vytopí obývák:) Když se podíváte kolik vody je z jedné dávky a co všechno jste si na sušácích nechávali vsáknout do zdí, asi se podivíte.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 06. 2019.

Hodnocení Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g

Anna Š: děda je z dárku je nadšený

Šárka S: Ideální k osmnáctinám :)

Dominika S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Jáchym M: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Denis T: Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt