Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 344 Kč
Naše cena: 229 Kč Ověřit dostupnost

Netradiční verze oblíbené vůně růží říznutá slazeným ovocem. Luxusní provedení ve skle s víčkem, střední velikost. Vonné svíčky krásného designu a vytříbené vůně.  Rozměry: Výška:          95 mm Průměr:        80 mm Váha:            425 gramů Doba hoření: 45 hodin O svíčkách PRICE´S Historie patentovaných svíček Price´s se traduje od roku 1830. Do konce 19. století byl Price´s dokonce největší výrobce svíček na světě a disponoval 114 patenty na inovaci. Tyto svíčky mají dlouhou a úzkou vazbu na…

3 důvody proč prodáváme Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g

Nikolas Škramlík, Přelovice

Nikolas Škramlík, Přelovice:
Musím teda říct, že k Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g jsem byl zpočátku trochu skeptický. Tak nízká cena, za jakou se prodává, mi byla poněkud podezřelá. Na doporučení švagra, který mi to vychválil a ujistil mě, že s jeho koupí nemůžu nic pokazit, jsem překonal mou vrozenou opatrnost a zkusil si objednat. Když mi přišel domů, hned jsem ho šel zkusit. Dnes musím uznat, že dalece předčil mé očekávání! 100% doporučuji, protože je to něco, co jsem už léta v domácnosti potřeboval!

Patrik Klár, Dolní Stakory

Patrik Klár, Dolní Stakory:
Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g jsem spatřil poprvé u přítele na přednášce z chemie. Hned mě zaujalo, že nevypadá zle. Proto jsem se s ním chvíli bavil. Chválil si ho, proto jsem se rozhodl, že ho taky vyzkouším. Vybral jsem si potřebnou částku, objednal si ho a nyní už můžu prohlásit, že si přítel nevymýšlel. Opravdu kvalitní věc a já jsem opravdu rád, že jsem si ho zakoupil.

Tomáš Csápai, Žerůtky

Tomáš Csápai, Žerůtky:
Zakoupili jsme si Rohové provedení Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g. Sestavení zabere spousty času a jsou potřeba tak čtyř lidi. Složení je opravdu těžký oříšek, který jsme stavěli cca 3 hodiny. Chybělo některé šroubků a doplňkových věcí. Příručka je jen zbytečný cár papíru. Pořádně si rozmyslete kam Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g chcete, protože posunout jí tak, aby se nerozpadla je těžké na fištrón. K sestavení je potřeba mít opravdu šikovné ručičky, ale výsledek stojí za to. Je prostorná, vzhledově hezká a vejde se do ní vše co chcete.

Veronika Rovná, Němčany

Veronika Rovná, Němčany:
Pořídila jsem především kvůli králikům a jejich chlupům (a samozřejmě vlastní lenosti) Je třeba mít alespoň pootevřené dveře, jinak vám Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g vytopí kuchyň:) Když se podíváte kolik vody je z jedné várky a co všechno jste si na lanech nechávali vsáknout do země, asi se podivíte.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 03. 2019.

Hodnocení Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g

Václav V: Jsem ráda, že to mám

Anežka Š: děda je z dárku je nadšený

Magdaléna O: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Amálie Ž: Tento Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Kateřina F: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže střední 425g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt