Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže XL 615g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže XL 615g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže XL 615g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže XL 615g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže XL 615g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Kč Ověřit dostupnost

Netradiční verze oblíbené vůně růží říznutá slazeným ovocem. Luxusní provedení ve skle s víčkem, XL velikost. Vonné svíčky krásného designu a vytříbené vůně.  Rozměry: Výška:          130 mm Průměr:        84 mm Váha:            615 gramů Doba hoření: 70 hodin O svíčkách PRICE´S Historie patentovaných svíček Price´s se traduje od roku 1830. Do konce 19. století byl Price´s dokonce největší výrobce svíček na světě a disponoval 114 patenty na inovaci. Tyto svíčky mají dlouhou a úzkou vazbu na…

3 důvody proč prodáváme Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže XL 615g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže XL 615g

Dominika Vylegalová, Štěpánovice

Dominika Vylegalová, Štěpánovice:
Tento Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže XL 615g samozřejmě doporučuji. Po přečtení zkušeností a popisku jsem si objednala hned dva kusy a jsem s nimi zcela spokojená. Design i velikost odpovídá grafice a s kontaktováním obchodu kvůli dodání taky nebyl žádný zádrhel. Pracuji s nimi střídavě a pořád vypadají dva jako nové. Určitě jim zůstanu věrná i nadále a objednám další, bude-li třeba. Což si nemyslím, jelikož zatím fungují 100%.

Jonáš Římovský, Kamenná Lhota

Jonáš Římovský, Kamenná Lhota:
Našel jsem v tomto eshopu jednu z těch nejlevnějších cen Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže XL 615g, který jsem hledal. Proto jsem zakoupil, jelikož se mi líbil design stránek, na kterých bylo ihned vidět, co zákazník kupuje. Doručení modelu bylo obratem, bleskové a bezchybné, proto jsem byl o to více spokojen. S celým průběhem nákupu jsem velmi spokojen a model je opravdu top. Můžu jen doporučit všem.

Adéla Genserová, Petrovice u Sušice

Adéla Genserová, Petrovice u Sušice:
Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže XL 615g mohu jasně doporučit všem svým přátelům a známým. Osobně jsem se přesvědčila, že nejen dobře chutná, ale je i velmi skvěle cenově příznivý a není třeba žádné zvláštní přípravky k tomu, abych ho mohla používat. Lehká příprava a bezvadná chuť nadchla nejenom mě, ale i manžela a děti. Plné spektrum chutí odpovídá každému z přátel. Také jsem byla pochválená za mou šikovnost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2019.

Hodnocení Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže XL 615g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže XL 615g

Sára K: já jsem to prostě chtěla

Dominika B: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Kryštof J: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Dominika V: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Matouš K: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže XL 615g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže XL 615g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt