Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže XL 615g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže XL 615g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže XL 615g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže XL 615g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže XL 615g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Kč Ověřit dostupnost

Netradiční verze oblíbené vůně růží říznutá slazeným ovocem. Luxusní provedení ve skle s víčkem, XL velikost. Vonné svíčky krásného designu a vytříbené vůně.  Rozměry: Výška:          130 mm Průměr:        84 mm Váha:            615 gramů Doba hoření: 70 hodin O svíčkách PRICE´S Historie patentovaných svíček Price´s se traduje od roku 1830. Do konce 19. století byl Price´s dokonce největší výrobce svíček na světě a disponoval 114 patenty na inovaci. Tyto svíčky mají dlouhou a úzkou vazbu na…

3 důvody proč prodáváme Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže XL 615g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže XL 615g

Dominika Vylegalová, Štěpánovice

Dominika Vylegalová, Štěpánovice:
Tento Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže XL 615g určitě doporučuji. Po přečtení recenzí a popisku jsem si zakoupila hned dva kusy a jsem s nimi naprosto spokojená. Vzhled i velikost odpovídá obrázkům a s kontaktováním obchodu kvůli doručení taky nebyl jakýkoliv problém. Používám je střídavě a stále vypadají čtyři jako nové. Určitě jim zůstanu věrná i dále a objednám další, bude-li třeba. Což si nemyslím, protože zatím pracují 100%.

Jonáš Římovský, Kamenná Lhota

Jonáš Římovský, Kamenná Lhota:
Dohledal jsem v tomto eshopu jednu z těch nejlevnějších cen Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže XL 615g, který jsem potřeboval. Proto jsem objednal, jelikož se mi líbil design eshopu, na kterých bylo hned vidět, co nakupující kupuje. Doručení produktu bylo okamžité, rychlé a bezchybné, proto jsem byl o to více spokojen. S celým průběhem obchodu jsem hodně spokojen a produkt je opravdu top. Můžu jen doporučit každému.

Adéla Genserová, Petrovice u Sušice

Adéla Genserová, Petrovice u Sušice:
Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže XL 615g mohu jasně doporučit všem svým přátelům a rodině. Osobně jsem se přesvědčila, že nejen dobře chutná, ale je i velmi dobře cenově příznivý a není potřeba žádné speciální prostředky k tomu, abych ho mohla ovládat. Lehká příprava a bezchybná chuť nadchla nejen mě, ale i manžela a děti. Plné spektrum chutí odpovídá každému z rodiny. Dokonce jsem byla pochválená za svou chytrost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 03. 2019.

Hodnocení Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže XL 615g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže XL 615g

Eliška F: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Aneta P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Daniela N: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Tomáš L: 110 % spokojenost

Johana K: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže XL 615g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže XL 615g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt