Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže XL 615g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže XL 615g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže XL 615g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže XL 615g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže XL 615g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Kč Ověřit dostupnost

Netradiční verze oblíbené vůně růží říznutá slazeným ovocem. Luxusní provedení ve skle s víčkem, XL velikost. Vonné svíčky krásného designu a vytříbené vůně.  Rozměry: Výška:          130 mm Průměr:        84 mm Váha:            615 gramů Doba hoření: 70 hodin O svíčkách PRICE´S Historie patentovaných svíček Price´s se traduje od roku 1830. Do konce 19. století byl Price´s dokonce největší výrobce svíček na světě a disponoval 114 patenty na inovaci. Tyto svíčky mají dlouhou a úzkou vazbu na…

3 důvody proč prodáváme Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže XL 615g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže XL 615g

Dominika Vylegalová, Štěpánovice

Dominika Vylegalová, Štěpánovice:
Tento Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže XL 615g samozřejmě doporučuji. Po přečtení zkušeností a popisku jsem si objednala rovnou tři kusy a jsem s nimi zcela ráda. Vzhled i velikost odpovídá grafice a s kontaktováním obchodu kvůli doručení taky nebyl jakýkoliv problém. Pracuji s nimi střídavě a pořád vypadají tři jako nové. Jistě jim zůstanu věrná i nadále a objednám další, bude-li potřeba. Což nepředpokládám, jelikož dosud fungují 100%.

Jonáš Římovský, Kamenná Lhota

Jonáš Římovský, Kamenná Lhota:
Našel jsem v tomto eshopu jednu z těch nejlevnějších cen Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže XL 615g, který jsem potřeboval. Proto jsem objednal, jelikož se mi líbil vzhled eshopu, na kterých bylo hned vidět, co nakupující objednává. Doručení produktu bylo bleskové, rychlé a bezproblémové, proto jsem byl o to více rád. S celým průběhem nákupu jsem hodně spokojen a produkt je opravdu nejvíc. Můžu jen doporučit všem.

Adéla Genserová, Petrovice u Sušice

Adéla Genserová, Petrovice u Sušice:
Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže XL 615g mohu jasně poradit všem svým přátelům a rodině. I já jsem se přesvědčila, že nejen skvěle vypadá, ale je i velmi dobře cenově příznivý a není potřeba žádné speciální prostředky k tomu, abych ho mohla užívat. Lehká příprava a bezvadná chuť nadchla nejenom mě, ale i kamráda a prarodiče. Široké spektrum chutí vyhovuje každému z přátel. Také jsem byla pochválená za mou chytrost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 06. 2019.

Hodnocení Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže XL 615g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže XL 615g

Nela W: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Laura K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Oliver J: funkční výrobek

Zuzana S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Amálie B: Tento Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže XL 615g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže XL 615g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Purpurová růže XL 615g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt