Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Růžový grapefruit XL 615g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Růžový grapefruit XL 615g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Růžový grapefruit XL 615g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Růžový grapefruit XL 615g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Růžový grapefruit XL 615g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Kč Ověřit dostupnost

Šťavnatá citrusová vůně pro domácí osvěžení. Luxusní provedení ve skle s víčkem, XL velikost. Vonné svíčky krásného designu a vytříbené vůně.  Rozměry: Výška:          130 mm Průměr:        84 mm Váha:            615 gramů Doba hoření: 70 hodin O svíčkách PRICE´S Historie patentovaných svíček Price´s se traduje od roku 1830. Do konce 19. století byl Price´s dokonce největší výrobce svíček na světě a disponoval 114 patenty na inovaci. Tyto svíčky mají dlouhou a úzkou vazbu na anglickou královskou…

3 důvody proč prodáváme Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Růžový grapefruit XL 615g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Růžový grapefruit XL 615g

Aneta Greifová, Želízy

Aneta Greifová, Želízy:
Nejdříve jsem k Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Růžový grapefruit XL 615g ztrácela důvěru, ale po pár týdnech užívání jsem si vyzkoušela, že jeho kvalita zcela odpovídá popisu. Cena, materiál, rychlost doručení zásilkovou službou. Vše proběhlo k maximální spokojenosti mé i kamarádek. Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Růžový grapefruit XL 615g chci určitě doporučit jak ženám, tak jejich dětem.

Anna Drašarová, Mrsklesy

Anna Drašarová, Mrsklesy:
Jako postarší žena se dnes moc nevyznám v tom, co je kvalitní. Často dám na zkušenosti někoho znalejšího a na recenze, které si výrobek získal u dalších uživatelů. V tomto případě jsem také dala na doporučení ostatních a vyplatilo se. Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Růžový grapefruit XL 615g užívám už několik týdnů a za tu dobu jsem nenašla nic, co by mě v budoucnu od zakoupení odradilo. Musím také napsat hodně příjemné jednání ze strany eshopu.

Nikola Plívová, Úpohlavy

Nikola Plívová, Úpohlavy:
Pro své děti chci to {nejlepší|. Při výběru tohoto Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Růžový grapefruit XL 615g jsem byla obzvlášť opatrná a kladla jsem důraz především na kvalitu a bezpečnost. Výsledek mne mile překvapil. Zboží sice nebylo skladem, ale díky skvělým prodejcům jsem se dozvěděla, že mohu vybrat za výhodnější cenu jiný, který poslouží stejným způsobem. Nakonec jsem ještě ušetřila a spokojenost je veliká!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 01. 2019.

Hodnocení Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Růžový grapefruit XL 615g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Růžový grapefruit XL 615g

Hana K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Josef V: Celkem jsem spokojený.

Valerie G: Tento Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Růžový grapefruit XL 615g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Samuel M: funkční výrobek

Tereza Š: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Růžový grapefruit XL 615g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Růžový grapefruit XL 615g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt