Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Růžový grapefruit XL 615g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Růžový grapefruit XL 615g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Růžový grapefruit XL 615g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Růžový grapefruit XL 615g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Růžový grapefruit XL 615g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Kč Ověřit dostupnost

Šťavnatá citrusová vůně pro domácí osvěžení. Luxusní provedení ve skle s víčkem, XL velikost. Vonné svíčky krásného designu a vytříbené vůně.  Rozměry: Výška:          130 mm Průměr:        84 mm Váha:            615 gramů Doba hoření: 70 hodin O svíčkách PRICE´S Historie patentovaných svíček Price´s se traduje od roku 1830. Do konce 19. století byl Price´s dokonce největší výrobce svíček na světě a disponoval 114 patenty na inovaci. Tyto svíčky mají dlouhou a úzkou vazbu na anglickou královskou…

3 důvody proč prodáváme Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Růžový grapefruit XL 615g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Růžový grapefruit XL 615g

Aneta Greifová, Želízy

Aneta Greifová, Želízy:
Zpočátku jsem k Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Růžový grapefruit XL 615g neměla důvěru, ale po pár dnech užívání jsem se přesvědčila, že jeho kvalita zcela odpovídá reklamě. Cena, kvalita, rychlost zaslání kurýrní službou. Vše proběhlo k maximální spokojenosti mé i mojí rodiny. Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Růžový grapefruit XL 615g chci určitě doporučit jak maminkám, tak jejich dětem.

Anna Drašarová, Mrsklesy

Anna Drašarová, Mrsklesy:
Jako starší ženská se dnes příliš nevyznám v tom, co je výhodné. Většinou dám na rady kohokoliv znalejšího a na testy, které si výrobek získal u jiných kupujících. V tomto stylu jsem také dala na doporučení jiných a vyplatilo se. Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Růžový grapefruit XL 615g používám už pár dní a za tu dobu jsem nenašla nic, co by mě v budoucnosti od nákupu odradilo. Musím také napsat velmi seriózní jednání ze strany prodejce.

Nikola Plívová, Úpohlavy

Nikola Plívová, Úpohlavy:
Pro své rodiče chci to {nejlepší|. Při výběru tohoto Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Růžový grapefruit XL 615g jsem byla obzvlášť opatrná a kladla jsem důraz především na kvalitu a bezpečnost. Výsledek mne hezky překvapil. Zboží sice nebylo skladem, ale díky profesionálním zaměstnancům jsem se dozvěděla, že mohu koupit za lepší cenu obdobný, který poslouží podobným způsobem. Nakonec jsem navíc ušetřila a spokojenost je perfektní!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 06. 2019.

Hodnocení Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Růžový grapefruit XL 615g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Růžový grapefruit XL 615g

Šimon K: funkční výrobek

Denisa V: nemá chybu

Viktorie K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Pavel M: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Anna M: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Růžový grapefruit XL 615g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Růžový grapefruit XL 615g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt