Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Růžový grapefruit XL 615g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Růžový grapefruit XL 615g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Růžový grapefruit XL 615g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Růžový grapefruit XL 615g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Růžový grapefruit XL 615g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Kč Ověřit dostupnost

Šťavnatá citrusová vůně pro domácí osvěžení. Luxusní provedení ve skle s víčkem, XL velikost. Vonné svíčky krásného designu a vytříbené vůně.  Rozměry: Výška:          130 mm Průměr:        84 mm Váha:            615 gramů Doba hoření: 70 hodin O svíčkách PRICE´S Historie patentovaných svíček Price´s se traduje od roku 1830. Do konce 19. století byl Price´s dokonce největší výrobce svíček na světě a disponoval 114 patenty na inovaci. Tyto svíčky mají dlouhou a úzkou vazbu na anglickou královskou…

3 důvody proč prodáváme Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Růžový grapefruit XL 615g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Růžový grapefruit XL 615g

Aneta Greifová, Želízy

Aneta Greifová, Želízy:
Zpočátku jsem k Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Růžový grapefruit XL 615g ztrácela zájem, ale po pár dnech užívání jsem si vyzkoušela, že jeho kvalita zcela odpovídá popisu. Cena, kvalita, rychlost doručení zásilkovou službou. Vše proběhlo k maximální spokojenosti mé i přátel. Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Růžový grapefruit XL 615g chci rozhodně doporučit jak maminkám, tak jejich dětem.

Anna Drašarová, Mrsklesy

Anna Drašarová, Mrsklesy:
Jako starší ženská se dnes moc nevyznám v tom, co je výhodné. Většinou dám na rady kohokoliv znalejšího a na ohlasy, které si výrobek získal u jiných uživatelů. V tomto stylu jsem také dala na recenze jiných a vyplatilo se. Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Růžový grapefruit XL 615g používám už pár týdnů a za tu dobu jsem neobjevila nic, co by mě v budoucnosti od nákupu odradilo. Chci také napsat velmi příjemné jednání ze strany obchodu.

Nikola Plívová, Úpohlavy

Nikola Plívová, Úpohlavy:
Pro své prarodiče chci to {nejlepší|. Při výběru tohoto Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Růžový grapefruit XL 615g jsem byla obzvlášť opatrná a kladla jsem důraz především na materiál a bezpečnost. Výsledek mne pěkně překvapil. Zboží sice nebylo skladem, ale díky profesionálním prodejcům jsem se dozvěděla, že mohu pořídit za výhodnější cenu obdobný, který poslouží podobným způsobem. Nakonec jsem navíc ušetřila a spokojenost je perfektní!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 03. 2019.

Hodnocení Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Růžový grapefruit XL 615g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Růžový grapefruit XL 615g

Jaroslav F: funkční výrobek

Viktorie K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Magdaléna F: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Viktorie F: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Gabriela P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Růžový grapefruit XL 615g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Růžový grapefruit XL 615g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt