Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Sladké koření XL 615g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Sladké koření XL 615g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Sladké koření XL 615g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Sladké koření XL 615g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Sladké koření XL 615g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Kč Ověřit dostupnost

Kombinace smyslné vanilky, karamelu a skořice jako vůně doslova k nakousnutí. Luxusní provedení ve skle s víčkem, XL velikost. Vonné svíčky krásného designu a vytříbené vůně.  Rozměry: Výška:          130 mm Průměr:        84 mm Váha:            615 gramů Doba hoření: 70 hodin O svíčkách PRICE´S Historie patentovaných svíček Price´s se traduje od roku 1830. Do konce 19. století byl Price´s dokonce největší výrobce svíček na světě a disponoval 114 patenty na inovaci. Tyto svíčky mají dlouhou a úzkou…

3 důvody proč prodáváme Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Sladké koření XL 615g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Sladké koření XL 615g

Patrik Nix, Pazderna

Patrik Nix, Pazderna:
Rád objednávám na netu. Nemám rád přeplněné obchody a navíc se mi líbí srovnání cen, což v některých krámech není možné. A proto jsem šťastný, že jsem si Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Sladké koření XL 615g objednal právě u vás. Všechno bylo vyřízeno z pohodlí gauče a ani jsem se nenadál a byl mi dodán produkt, který byl zcela rychlostí zvuku u mě. K tomu když přidám čitelnost, cenu a zpracování nákupu, tak můžu s jistotou napsat, že jsem maximálně spokojen.

Alžběta Babůrková, Senorady

Alžběta Babůrková, Senorady:
Pěkně provedený Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Sladké koření XL 615g, hodí se ke každým moderním šatům a dokáže je netradičně zkrášlit. Dělá šaty ještě více zajímavější, dodává ten krásný šmrnc.

Radim Brátka, Ústí

Radim Brátka, Ústí:
Než jsem objednal, tak jsem zavolal do eshopu zda skutečně mají Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Sladké koření XL 615g na skladě. Byl jsem opatrný, ale bylo to zbytečné, za dva dny mi doma zvonil doručovatel. Perfektní rychlost doručení.

Petr Host, Horka I

Petr Host, Horka I:
Při volného času jsem promrhal moře víkendů vyhledáváním informací a porovnáváním všech vlastností. Z mého přehledu mi Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Sladké koření XL 615g vyšel jako nejlepší, z toho důvodu volba padla zrovna na něj. A se svým výběrem jsem spokojený i po vyzkoušení produktu. Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Sladké koření XL 615g se může pochlubit vynikajícím výkonem a kvalitním zpracováním. Jestliže hledáte bezkonkurenčního přítele, Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Sladké koření XL 615g je skvělým kandidátem.

Jonáš Štádler, Horní Lomná

Jonáš Štádler, Horní Lomná:
Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Sladké koření XL 615g dorazil bez kazu a neprodleně. Bohužel podle popisu, měl Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Sladké koření XL 615g přijít v dárkové krabici, což nebyla pravda. Kdyby nešlo o prezent, vůbec bych to neřešil. Bohužel jsem musel, ale i přesto domluva byla příjemná. Přijal jsem omluvu a ihned mi zaslali krabici s pouzdrem. Co bych ale změnil, bylo poštovné. Eshop nabízí jedinou společnost, která vyžaduje balné. Další korunky navíc.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 06. 2019.

Hodnocení Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Sladké koření XL 615g

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Sladké koření XL 615g

Tadeáš P: Jsem ráda, že to mám

Andrea Š: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Julie P: děda je z dárku je nadšený

Viktor L: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Kamila P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Sladké koření XL 615g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Sladké koření XL 615g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt