Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Sladké koření XL 615g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Sladké koření XL 615g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Sladké koření XL 615g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Sladké koření XL 615g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Sladké koření XL 615g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Kč Ověřit dostupnost

Kombinace smyslné vanilky, karamelu a skořice jako vůně doslova k nakousnutí. Luxusní provedení ve skle s víčkem, XL velikost. Vonné svíčky krásného designu a vytříbené vůně.  Rozměry: Výška:          130 mm Průměr:        84 mm Váha:            615 gramů Doba hoření: 70 hodin O svíčkách PRICE´S Historie patentovaných svíček Price´s se traduje od roku 1830. Do konce 19. století byl Price´s dokonce největší výrobce svíček na světě a disponoval 114 patenty na inovaci. Tyto svíčky mají dlouhou a úzkou…

3 důvody proč prodáváme Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Sladké koření XL 615g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Sladké koření XL 615g

Patrik Nix, Pazderna

Patrik Nix, Pazderna:
Rád nakupuji na netu. Nemám rád přeplněné krámy a navíc se mi líbí srovnání cen, což v některých obchodech není možné. A tak jsem rád, že jsem si Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Sladké koření XL 615g pořídil právě u vás. Všechno bylo vyřízeno z pohodlí domova a ani jsem se nenačekal a byl mi dodán balík, který byl opravdu rychlostí zvuku u mě. K tomu když přidám přehlednost, cenu a zpracování nákupu, tak můžu s jistotou říci, že jsem maximálně spokojen.

Alžběta Babůrková, Senorady

Alžběta Babůrková, Senorady:
Krásně provedený Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Sladké koření XL 615g, hodí se ke každým stylovým šatům a dokáže je netradičně zkrášlit. Dělá šaty ještě více zajímavější, dodává ten krásný šmrnc.

Radim Brátka, Ústí

Radim Brátka, Ústí:
Než jsem nakoupil, tak jsem zavolal do eshopu zda opravdu mají Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Sladké koření XL 615g skladem. Byl jsem nedůvěřivý, ale bylo to zbytečné, za 2 dny mi doma zvonil kurýr. Perfektní rychlost doručení.

Petr Host, Horka I

Petr Host, Horka I:
Během svého volna jsem strávil kvantum víkendů pátráním po informacích a porovnáváním různých parametrů. Z mého porovnání mi Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Sladké koření XL 615g vyšel nejvýhodněji, a tak volba padla právě na něj. A se svým rozhodnutím jsem spokojený i po vyzkoušení výrobku. Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Sladké koření XL 615g se chlubí skvělým výkonem i kvalitním zpracováním. Pakliže potřebujete spolehlivého přítele, Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Sladké koření XL 615g je nejlepším adeptem.

Jonáš Štádler, Horní Lomná

Jonáš Štádler, Horní Lomná:
Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Sladké koření XL 615g kurýr přivezl nepoškozený a ve smluvený termín. Bohužel dle informací, měl Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Sladké koření XL 615g přijít v dárkovém balení, což ale chybělo. Kdyby se nejednalo o dáreček, asi bych to neřešil. Bohužel jsem byl nucen, ovšem i navzdory tomu komunikace byla příjemná. Přijal jsem omluvu a obratem mi zaslali krabici s pouzdrem. Co bych však změnil, je nabídka dopravců. Internetový obchod má v nabídce jednu společnost, která vyžaduje balné. Další finanční prostředky navíc.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 03. 2019.

Hodnocení Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Sladké koření XL 615g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Sladké koření XL 615g

Miroslav T: Přišlo to celkem rychle

Ondřej K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Josef F: je to fajné

Michael R: tak jsem to dostala aje to super

Patrik P: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Sladké koření XL 615g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Sladké koření XL 615g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt