Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Kč Ověřit dostupnost

Svěží koktejl z čerstvé limety a exotického slunce. Luxusní provedení ve skle s víčkem, XL velikost. Vonné svíčky krásného designu a vytříbené vůně.  Rozměry: Výška:          130 mm Průměr:        84 mm Váha:            615 gramů Doba hoření: 70 hodin O svíčkách PRICE´S Historie patentovaných svíček Price´s se traduje od roku 1830. Do konce 19. století byl Price´s dokonce největší výrobce svíček na světě a disponoval 114 patenty na inovaci. Tyto svíčky mají dlouhou a úzkou vazbu na anglickou…

3 důvody proč prodáváme Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g

Jonáš Davidík, Pustověty

Jonáš Davidík, Pustověty:
Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g si někde našla žena a tak jsem se rozhodl koupit ho k našemu narozeninám. S výběrem kde a jak to vybrat mi musela pomoci sestra a nakonec i zakoupila. Společně jsme jej pak rozbalili a zkontrolovali, zda je v pořádku. Oběma se nám moc líbil a žena bude mít jistě radost. Kamarádka povídala, že si pořídí taky. Děkujeme.

Richard Lesniak, Zběšičky

Richard Lesniak, Zběšičky:
Tenhle Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g jsem zprvu viděl v novinách. Předtím mě ale nezaujal, myslel jsem, že je nepřirozeně přeceňovaný. Ovšem následně jsem měl řeč s kolegy z práce, kteří si zboží objednali. Chválili ho, nabádali mě, tak jsem ho taky vyzkoušel. Musím říct, že reklama na Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g tvrdila pravdu. Kvalita, rychlá doprava, odolnost, prostě jedním slovem špica.

Roman Vanek, Spořice

Roman Vanek, Spořice:
Tento Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g jsem nakoupil prvně a můžu s láskou napsat, že jsem stoprocentně spokojený. Výrobek funguje jak má, vše dorazilo v pořádku a hlavně v rekordním čase. A i když to byl můj první objednávka, tak po této zkušenosti chci napsat, že tento výrobek si opět objednám jen zde. Jsem zcela šťastný a můžu všem pouze doporučit. Jistota a rychlost. Perfektní.

Šárka Poplužníková, Řetůvka

Šárka Poplužníková, Řetůvka:
Chtěla jsem otestovat zdravější variantu Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g a hezky mě překvapil i svou chutí, určitě u něj zůstanu a chci otestovat i ostatní druhy s příchutěmi. S trochou jogurtu a ovocem je to pecka, doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 01. 2019.

Hodnocení Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g

Jan L: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Petra B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Václav T: je to fajné

Radek H: Jsem ráda, že to mám

Šárka C: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt