Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Kč Ověřit dostupnost

Svěží koktejl z čerstvé limety a exotického slunce. Luxusní provedení ve skle s víčkem, XL velikost. Vonné svíčky krásného designu a vytříbené vůně.  Rozměry: Výška:          130 mm Průměr:        84 mm Váha:            615 gramů Doba hoření: 70 hodin O svíčkách PRICE´S Historie patentovaných svíček Price´s se traduje od roku 1830. Do konce 19. století byl Price´s dokonce největší výrobce svíček na světě a disponoval 114 patenty na inovaci. Tyto svíčky mají dlouhou a úzkou vazbu na anglickou…

3 důvody proč prodáváme Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g

Jonáš Davidík, Pustověty

Jonáš Davidík, Pustověty:
Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g si někde vyhlédla přítelkyně a tak jsem se rozhodl koupit ho k našemu svátku. S místem kde a jak to zařídit mi musela pomoci dcera a nakonec i objednala. Společně jsme jej pak rozbalili a otestovali, jestli je v dobrém stavu. Oběma se nám hodně líbil a manželka bude mít určitě radost. Sestra povídala, že si objedná taky. Děkujeme.

Richard Lesniak, Zběšičky

Richard Lesniak, Zběšičky:
Daný Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g jsem nejdřív spatřil v tisku. Předtím mě ale neoslovil, jevil se jako nepřirozeně přechválený. Avšak poté jsem se bavil s kamarády z fotbalu, kteří si zboží pořídili. Nedali na něj dopustit, inspirovali mě, tak jsem ho taky objednal. Teď tvrdím, že reklama na Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g byla pravdivá. Zpracování, bezproblémové doručení, výdrž, zkrátka jediným slovem spokojenost.

Roman Vanek, Spořice

Roman Vanek, Spořice:
Tento Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g jsem zakoupil poprvé a můžu s radostí napsat, že jsem stoprocentně spokojený. Produkt funguje jak má, vše bylo doručeno v pořádku a hlavně v krátkém čase. A i když to byl můj první objednávka, tak po této zkušenosti musím napsat, že tento výrobek si opět koupím jen zde. Jsem opravdu šťastný a chci všem jen doporučit. Spolehlivost a kvalita. Báječné.

Šárka Poplužníková, Řetůvka

Šárka Poplužníková, Řetůvka:
Přála jsem vyzkoušet zdravější variantu Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g a příjemně mě překvapil i svou chutí, určitě u něj zůstanu a chci vyzkoušet i ostatní produkty s příchutěmi. S trochou jogurtu a zeleninou je to pecka, doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 06. 2019.

Hodnocení Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g

Sára R: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Klára S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Linda O: nemá chybu

Marek P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Johana G: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt