Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Kč Ověřit dostupnost

Svěží koktejl z čerstvé limety a exotického slunce. Luxusní provedení ve skle s víčkem, XL velikost. Vonné svíčky krásného designu a vytříbené vůně.  Rozměry: Výška:          130 mm Průměr:        84 mm Váha:            615 gramů Doba hoření: 70 hodin O svíčkách PRICE´S Historie patentovaných svíček Price´s se traduje od roku 1830. Do konce 19. století byl Price´s dokonce největší výrobce svíček na světě a disponoval 114 patenty na inovaci. Tyto svíčky mají dlouhou a úzkou vazbu na anglickou…

3 důvody proč prodáváme Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g

Jonáš Davidík, Pustověty

Jonáš Davidík, Pustověty:
Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g si v obchodě vyhlédla manželka a tak jsem se rozhodl zakoupit ho k našemu výročí. S místem kde a jak to pořídit mi musela pomoci dcera a nakonec i objednala. Spolu jsme jej pak rozdělali a zkontrolovali, zda je v pořádku. Oběma se nám hodně líbil a žena bude mít určitě radost. Sestra povídala, že si pořídí taky. Děkujeme.

Richard Lesniak, Zběšičky

Richard Lesniak, Zběšičky:
Tenhle Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g jsem nejdřív zahlédl v reklamě. V té chvíli mě ale nezaujal, připadal mi nepřirozeně přeceňovaný. Ovšem pak jsem měl řeč s kamarády z fotbalu, kteří si to pořídili. Hýřili superlativy, nabádali mě, tak jsem ho taky vyzkoušel. Nyní mám za to, že reklama na Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g opravdu nepřeháněla. Kvalita, blesková doprava, výdrž, prostě jediným slovem boží.

Roman Vanek, Spořice

Roman Vanek, Spořice:
Tento Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g jsem zakoupil prvně a můžu s láskou napsat, že jsem maximálně spokojený. Výrobek funguje na sto procent, vše dorazilo v pořádku a hlavně v krátkém čase. A i když to byl můj první objednávka, tak po této zkušenosti musím říct, že tento produkt si zase pořídím jen zde. Jsem opravdu šťastný a chci všem jen doporučit. Jistota a kvalita. Báječné.

Šárka Poplužníková, Řetůvka

Šárka Poplužníková, Řetůvka:
Přála jsem otestovat zdravější variantu Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g a příjemně mě překvapil i svou chutí, určitě u něj zůstanu a chci otestovat i ostatní produkty s příchutěmi. S trochou jogurtu a zeleninou je to pecka, doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 03. 2019.

Hodnocení Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g

Vojtěch I: Přišlo to celkem rychle

Jiří Š: tak jsem to dostala aje to super

Daniel B: Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Hana B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Nikola Š: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tahitská limeta XL 615g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt