Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 344 Kč
Naše cena: 229 Kč Ověřit dostupnost

Zemitá vůně koření provoní a zahřeje Váš domov. Luxusní provedení ve skle s víčkem, střední velikost. Vonné svíčky krásného designu a vytříbené vůně.  Rozměry: Výška:          95 mm Průměr:        80 mm Váha:            425 gramů Doba hoření: 45 hodin O svíčkách PRICE´S Historie patentovaných svíček Price´s se traduje od roku 1830. Do konce 19. století byl Price´s dokonce největší výrobce svíček na světě a disponoval 114 patenty na inovaci. Tyto svíčky mají dlouhou a úzkou vazbu na anglickou královskou…

3 důvody proč prodáváme Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g

Marek Hebnar, Zdelov

Marek Hebnar, Zdelov:
Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g, který splňoval má přísná kritéria, jsem si zakoupil právě na tomto webu. Delší dobu vzájemně spolupracujeme a nemohu si stěžovat. Velká nabídka, informace o Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g, leckdy jiné alternativy, cenovky jsou o něco dražší, ale za to mají nejlepšího výrobce. Snad jen drobnou chybu jsem shledal přepravě, a zákaznické podpoře. Jinak nakonec dávám palec nahoru. Škoda, že takových eshopů je jen hrstka.

Sabina Jonštová, Bukovice

Sabina Jonštová, Bukovice:
Nejprv mne zaujala krása a úhlednost Eshopu a nabízeného zboží. Vše byla jasné na první pohled a objednala jsem. Poté mne hned překvapila rychlost dovezení zakoupeného Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g a dobré zabalení dodávky, aby zboží nebylo poničeno. Funkčnost a nepoškozenost je samozřejmostí. Cena nejkrásnější a nejlevnější, komunikace informovaná a doručení opravdu bleskové. Nemám nic, co bych napsala jako špatné, takže za mě dvě velké plus! Doporučuji.

Viktor Urbanek, Bystřice pod Hostýnem

Viktor Urbanek, Bystřice pod Hostýnem:
Jak jsem spokojený s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g? Určitě zákazník dostane to, co si objedná. Co se týká nákupu přes internet, převelice mě potěšilo rychlé dodání i přehlednost internetového eshopu. Líbí se mi, že nabízí široký výběr produktů a každý si tak v něm najde to svoje. Jenom je škoda, že o tom neví více lidí. Určitě by šel na odbyt!

Johana Kroová, Hoštice-Heroltice

Johana Kroová, Hoštice-Heroltice:
Někdy jsem o víkendu byla doma. Nechtělo se mi chodit do společnosti. Kámošky chodily skoro každý večer, ale já se tam prostě necítila hezky. Cítila jsem si mezi nimi až jako vyděděnec. Pak se mi jedna kolegyně z práce mezi řečí řekla, že Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g používá a je s ním fakt šťastná. Doslova řekla, pomohl mi cítit se jako královna. To byl pro mě neskutečný podmět. Skoro obratem jsem si ho zakoupila a často ho používám. Večery už opravdu u strejdy netrávím, vyrážím se ráda bavit.

Radim Šulek, Rychnov na Moravě

Radim Šulek, Rychnov na Moravě:
Chtěl jsem koupit bezvadnou Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g do práce, který by fungoval opravdu spolehlivě. Potřeboval jsem podrobný návod a také radu od znalého prodjece. Vše se mi u vás dostalo opravdu hodně a jsem hodně šťastný. Určitě se na vás obrátím v budoucnu znova a doporučím vás kamarádům,přátelům.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2019.

Hodnocení Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g

Filip V: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Dominika S: já jsem to prostě chtěla

Tadeáš D: tak jsem to dostala aje to super

Vojtěch D: je to fajné

Karolína P: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt