Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 344 Kč
Naše cena: 229 Kč Ověřit dostupnost

Zemitá vůně koření provoní a zahřeje Váš domov. Luxusní provedení ve skle s víčkem, střední velikost. Vonné svíčky krásného designu a vytříbené vůně.  Rozměry: Výška:          95 mm Průměr:        80 mm Váha:            425 gramů Doba hoření: 45 hodin O svíčkách PRICE´S Historie patentovaných svíček Price´s se traduje od roku 1830. Do konce 19. století byl Price´s dokonce největší výrobce svíček na světě a disponoval 114 patenty na inovaci. Tyto svíčky mají dlouhou a úzkou vazbu na anglickou královskou…

3 důvody proč prodáváme Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g

Marek Hebnar, Zdelov

Marek Hebnar, Zdelov:
Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g, který vyhovoval mým přísným kritériím, jsem si pořídil zrovna na tomto webu. Delší dobu spolu spolupracujeme a nemohu jim nic vytknout. Skvělá nabídka, popis Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g, leckdy další modely, ceny jsou o něco vyšší, ale za to mají nejlepšího výrobce. Snad pouze drobnou nevýhodu jsem našel v dopravě, a zákaznické podpoře. Ale shrnuto podtrženo na eshop nedám dopustit. Bohužel takových společností není více.

Sabina Jonštová, Bukovice

Sabina Jonštová, Bukovice:
Nejprv mne zaujala jasnost a přehlednost obchodu a nabízeného produktu. Vše byla jasné na první pohled a objednala jsem. Poté mne hned překvapila rychlost doručení zakoupeného Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g a dobré zabalení balíčku, aby balíček nebylo poničeno. Funkčnost a nepoškozenost je samozřejmostí. Cena nejlepší a levná, komunikace informovaná a dodání opravdu okamžité. Nemám nic, co bych řekla jako negativní, takže za mě jedno velké ano! Doporučuji.

Viktor Urbanek, Bystřice pod Hostýnem

Viktor Urbanek, Bystřice pod Hostýnem:
Jak jsem spokojený s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g? Určitě zákazník dostane to, co si objedná. Co se týká nákupu přes internet, hodně mě potěšilo rychlé dodání i přehlednost internetového eshopu. Líbí se mi, že nabízí velký výběr produktů a každý si tak v něm najde to svoje. Jenom je škoda, že o tom neví více lidí. Určitě by šel na odbyt!

Johana Kroová, Hoštice-Heroltice

Johana Kroová, Hoštice-Heroltice:
Často jsem o víkendu byla doma. Nechtělo se mi šlapat do společnosti. Přítelkyně chodily skoro každý víkend, ale já se tam prostě necítila hezky. Cítila jsem si mezi nimi až jako vyděděnec. Pak se mi jedna kolegyně z práce mezi řečí řekla, že Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g používá a je s ním fakt nadšená. Doslova řekla, pomohl mi cítit se jako královna. To byl pro mě zlomový podmět. Téměř okamžitě jsem si ho koupila a pravidelně ho užívám. Večery už teda doma netrávím, chodím se ráda bavit.

Radim Šulek, Rychnov na Moravě

Radim Šulek, Rychnov na Moravě:
Chtěl jsem najít dobrý Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g do práce, který by fungoval opravdu bezchybně. Potřeboval jsem podrobný návod a také radu od zkušeného prodjece. Vše se mi u vás dostalo opravdu vrchovatě a jsem velice spokojený. Určitě se na vás obrátím příště znova a doporučím vás kamarádům,přátelům.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 03. 2019.

Hodnocení Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g

Veronika G: já jsem to prostě chtěla

Ema T: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Klára Š: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Josef Š: je to fajné

Hana S: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt