Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 344 Kč
Naše cena: 229 Kč Ověřit dostupnost

Zemitá vůně koření provoní a zahřeje Váš domov. Luxusní provedení ve skle s víčkem, střední velikost. Vonné svíčky krásného designu a vytříbené vůně.  Rozměry: Výška:          95 mm Průměr:        80 mm Váha:            425 gramů Doba hoření: 45 hodin O svíčkách PRICE´S Historie patentovaných svíček Price´s se traduje od roku 1830. Do konce 19. století byl Price´s dokonce největší výrobce svíček na světě a disponoval 114 patenty na inovaci. Tyto svíčky mají dlouhou a úzkou vazbu na anglickou královskou…

3 důvody proč prodáváme Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g

Marek Hebnar, Zdelov

Marek Hebnar, Zdelov:
Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g, který odpovídal mým náročným kritériím, jsem si zakoupil právě v tomto eshopu. Delší dobu vzájemně spolupracujeme a nemohu jim nic vytknout. Bohatá nabídka, informace o Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g, leckdy jiné varianty, ceny jsou mírně vyšší, jenomže mají spolehlivého výrobce. Snad jen malou nevýhodu jsem našel doručení, a komunikaci. Avšak suma sumárum na eshop nedám dopustit. Bohužel takových společností je jen hrstka.

Sabina Jonštová, Bukovice

Sabina Jonštová, Bukovice:
Nejdříve mne zaujala jednoduchost a přehlednost obchodu a nabízeného produktu. Vše byla jasné na první pohled a zakoupila jsem. Poté mne ihned překvapila rychlost dovezení zakoupeného Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g a dobré zabalení zboží, aby zboží nebylo poškozeno. Fungování a správnost je samozřejmostí. Cena nejkrásnější a levná, komunikace milá a dodání opravdu bleskové. Nemám nic, co bych řekla jako špatné, takže za mě tři velké ano! Doporučuji.

Viktor Urbanek, Bystřice pod Hostýnem

Viktor Urbanek, Bystřice pod Hostýnem:
Jak jsem spokojený s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g? Určitě zákazník dostane to, co si objedná. Co se týká nákupu přes internet, hodně mě potěšilo rychlé dodání i přehlednost internetového eshopu. Líbí se mi, že nabízí široký výběr produktů a každý si tak v něm najde to svoje. Jenom je škoda, že o tom neví více lidí. Určitě by šel na odbyt!

Johana Kroová, Hoštice-Heroltice

Johana Kroová, Hoštice-Heroltice:
Někdy jsem o víkendu zůstávala doma. Nechtělo se mi chodit mezi lidi. Přítelkyně vyráželi skoro každý víkend, ale já se tam prostě necítila dobře. Přišla jsem si mezi nimi až jako vyděděnec. Pak se mi jedna kolegyně z práce mezi řečí svěřila, že Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g používá a je s ním fakt nadšená. Doslova pověděla, pomohl mi cítit se jako žena. To byl pro mě neskutečný impuls. Skoro obratem jsem si ho zakoupila a stále ho používám. Víkendy už opravdu doma netrávím, vyrážím se konečně užívat.

Radim Šulek, Rychnov na Moravě

Radim Šulek, Rychnov na Moravě:
Chtěl jsem koupit dobrý Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g do dílny, který by fungoval opravdu bezchybně. Potřeboval jsem podrobný návod a také radu od znalého prodjece. Vše se mi u vás dostalo opravdu hodně a jsem velice spokojený. Určitě se na vás obrátím v budoucnu znova a doporučím vás kamarádům,přátelům.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 06. 2019.

Hodnocení Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g

Nikolas R: 110 % spokojenost

Roman Č: Celkem jsem spokojený.

Eva T: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Sofie H: já jsem to prostě chtěla

Viktorie C: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper střední 425g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt