Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Kč Ověřit dostupnost

Zemitá vůně koření provoní a zahřeje Váš domov. Luxusní provedení ve skle s víčkem, XL velikost. Vonné svíčky krásného designu a vytříbené vůně.  Rozměry: Výška:          130 mm Průměr:        84 mm Váha:            615 gramů Doba hoření: 70 hodin O svíčkách PRICE´S Historie patentovaných svíček Price´s se traduje od roku 1830. Do konce 19. století byl Price´s dokonce největší výrobce svíček na světě a disponoval 114 patenty na inovaci. Tyto svíčky mají dlouhou a úzkou vazbu na anglickou královskou rodinu.…

3 důvody proč prodáváme Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g

Sofie Chlebounová, Temelín

Sofie Chlebounová, Temelín:
Věřím, že se na mě někdo nebude hněvat, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g perfektní. Objednala jsem si jej na mnohá doporučení a vůbec jsem uspokojená. Dělá to perfektní kravál, a co se týče funkčnosti tak taky docela vítězí. Ještě jsem na něj čekala čtyři dny, což by se dalo přečkat, pokud by se jednalo o perfektní věc. {Tohle|Toto je vychytávka, za který bych celkem rozumnou cenu opět dala.

Nikolas Malát, Dobrohošť

Nikolas Malát, Dobrohošť:
Daný Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g měl být překvapením pro moji nastávající manželku. A proto jsem jsem směřoval dotaz na eshop, který nabízel tento Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g, vyřešil jsem s nimi balení a zejména termín, adresu doručení. Komunikace byla velmi bezproblémová, bez průtahů. Cena nebyla podstatná, i když jsem si jistý, že by se Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g dal pořídit výhodněji. Jsou situace, kdy je přednější renomé eshopu, než Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g. Společnost dostála svému jménu, mimo jiné přibalila maličkost a z moji snoubenky se stala manželka. Vřele doporučuji tento eshop.

Alžběta Kovářová, Chotíkov

Alžběta Kovářová, Chotíkov:
Nestává se mi často, že bych jakýkoliv Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g na počkání pochválila. Nejsem ochranitelka nabídek za každou cenu. Ale když jsem s ním skutečně spokojená, proč se o to nepodělit. Třeba pomůže i někomu dalšímu. Co já se něčeho obdobného nahledala, takže holky nemudrujte se a určitě vyzkoušejte. Navíc, zaslání je zadarmo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2019.

Hodnocení Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g

Jakub Ž: 110 % spokojenost

Sebastian O: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Johana M: já jsem to prostě chtěla

Laura J: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Zuzana S: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt