Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Kč Ověřit dostupnost

Zemitá vůně koření provoní a zahřeje Váš domov. Luxusní provedení ve skle s víčkem, XL velikost. Vonné svíčky krásného designu a vytříbené vůně.  Rozměry: Výška:          130 mm Průměr:        84 mm Váha:            615 gramů Doba hoření: 70 hodin O svíčkách PRICE´S Historie patentovaných svíček Price´s se traduje od roku 1830. Do konce 19. století byl Price´s dokonce největší výrobce svíček na světě a disponoval 114 patenty na inovaci. Tyto svíčky mají dlouhou a úzkou vazbu na anglickou královskou rodinu.…

3 důvody proč prodáváme Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g

Sofie Chlebounová, Temelín

Sofie Chlebounová, Temelín:
Věřím, že se na mě někdo nebude dívat přes prsty, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g skvělý. Zakoupila jsem si jej na mnohá doporučení a celkem jsem spokojená. Dělá to úžasný rámus, a co se týká funkčnosti tak taky docela vítězí. Navíc jsem na něj čekala tři dny, což by se dalo přečkat, pokud by se jednalo o perfektní produkt. {Tohle|Toto je skvělý, za který bych takto vysokou cenu nedala.

Nikolas Malát, Dobrohošť

Nikolas Malát, Dobrohošť:
Tento Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g měl být překvapením pro moji nastávající ženu. Tak jsem kontaktoval eshop, který prodával tento Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g, dořešil jsem s nimi balení a hlavně termín, adresu doručení. Komunikace byla opravdu příjemná, bez průtahů. Cenu jsem neřešil, i když tuším, že by se Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g dal pořídit výhodněji. Byl to případ, kdy je přednější úroveň služeb, než Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g. Společnost byla spolehlivá, mimo jiné přibalila maličkost a z moji nastávající se stala oficiální paní. Velmi doporučuji tohoto prodejce.

Alžběta Kovářová, Chotíkov

Alžběta Kovářová, Chotíkov:
Nestává se mi někdy, že bych nějaký Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g na okamžitě pochválila. Nejsem zastáncem nabídek za každou cenu. Ale když jsem s ním opravdu ráda, proč se o tom nerozepsat. Třeba se hodí i někomu jinému. Co já se něčeho podobného nahledala, takže děvčata nemudrujte se a jistě vyzkoušejte. Navíc, doručení je zdarma.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 03. 2019.

Hodnocení Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g

Simona Š: Tento Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Tereza O: Je to dostatečné?

Filip W: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Veronika D: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Lucie C: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt