Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g

Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Kč Ověřit dostupnost

Zemitá vůně koření provoní a zahřeje Váš domov. Luxusní provedení ve skle s víčkem, XL velikost. Vonné svíčky krásného designu a vytříbené vůně.  Rozměry: Výška:          130 mm Průměr:        84 mm Váha:            615 gramů Doba hoření: 70 hodin O svíčkách PRICE´S Historie patentovaných svíček Price´s se traduje od roku 1830. Do konce 19. století byl Price´s dokonce největší výrobce svíček na světě a disponoval 114 patenty na inovaci. Tyto svíčky mají dlouhou a úzkou vazbu na anglickou královskou rodinu.…

3 důvody proč prodáváme Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g

Sofie Chlebounová, Temelín

Sofie Chlebounová, Temelín:
Doufám, že se na mě nikdo nebude dívat přes prsty, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g dobrý. Objednala jsem si jej na mnohá doporučení a vůbec jsem klidná. Dělá to skvělý vibrace, a co se týká funkčnosti tak celkem docela vítězí. Ještě jsem na něj čekala tři dny, což by se dalo přečkat, pokud by se jednalo o skvělou věc. {Tohle|Toto je krám, za který bych celkem vysokou cenu nedala.

Nikolas Malát, Dobrohošť

Nikolas Malát, Dobrohošť:
Daný Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g měl být dárkem pro moji nastávající manželku. Tak jsem jsem směřoval dotaz na internetový obchod, který prodával tento Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g, dohodnul jsem s nimi balení a hlavně datum, adresu doručení. Komunikace byla opravdu příjemná, bez průtahů. Cena nebyla podstatná, přestože tuším, že by se Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g dal pořídit za méně. Jsou situace, kdy je přednější služba, než Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g. Společnost dostála svému jménu, dokonce přibalila maličkost a z moji budoucí ženy se stala oficiální paní. Velmi doporučuji tento eshop.

Alžběta Kovářová, Chotíkov

Alžběta Kovářová, Chotíkov:
Nestává se mi občas, že bych jakýkoliv Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g na počkání chválila. Nejsem zastáncem nabídek za levnou cenu. Ale když jsem s ním skutečně spokojená, proč se o tom nerozepsat. Třeba se hodí i někomu dalšímu. Co já se něčeho takového nahledala, takže dámy nemudrujte se a určitě vyzkoušejte. Navíc, zaslání je zdarma.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 06. 2019.

Hodnocení Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g

Zuzana S: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Kristýna K: Je to dostatečné?

Sofie S: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Aleš I: tak jsem to dostala aje to super

Denis L: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Price´s SIGNATURE vonná svíčka ve skle Tonka & pink pepper XL 615g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt