Price´s SIGNATURE vonný difuzér Fíky & med 250ml

Price´s SIGNATURE vonný difuzér Fíky & med 250ml

Price´s SIGNATURE vonný difuzér Fíky & med 250ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Price´s SIGNATURE vonný difuzér Fíky & med 250ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Price´s SIGNATURE vonný difuzér Fíky & med 250ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 749 Kč
Naše cena: 499 Kč Ověřit dostupnost

Sladká kombinace štavnatého fíku s medem a vanilkou zahřeje nejen v zimním období. Nádherné elegantní provedení ve skle s tyčinkami. Interiérová vůně pro náročné. Bytový parfém a zároveň interiérová dekorace vyniká krásným designem a vytříbenou vůní.  Parametry: Objem:         250 ml Výška:          95 mm Průměr:        95 mm Váha:           765 gramů Výdrž:          až 12 týdnů O svíčkách PRICE´S Historie patentovaných svíček Price´s se traduje od roku 1830. Do konce 19. století byl Price´s dokonce…

3 důvody proč prodáváme Price´s SIGNATURE vonný difuzér Fíky & med 250ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Price´s SIGNATURE vonný difuzér Fíky & med 250ml

Hana Brusová, Běrunice

Hana Brusová, Běrunice:
Price´s SIGNATURE vonný difuzér Fíky & med 250ml se mně líbil, měl skvělé recenze, prošel testem jehož výsledky byly na stránkách krámu zveřejněny a byl za rozumnou cenu. S produktem jsem uspokojená a doporučila bych ho tatínkovi

Jáchym Starovič, Sazomín

Jáchym Starovič, Sazomín:
Nejedná se nějakou převratnou novinku, ale mě líbí se. Z počátku jsem chtěl koupit dražší Price´s SIGNATURE vonný difuzér Fíky & med 250ml, ale přece jenom jsem se rozhodl, že se spokojím se dražším kusem a jsem za to i rád. Kamarád si objednal tedy novější a neustále má nějaké chyby. Já jej užívám přes půl roku a nenašel jsem zatím žádné problémy.

Tomáš Beroušek, Džbánov

Tomáš Beroušek, Džbánov:
Opravdu príma věc, tohle se opravdu jen tak nenajde. Můžu to všem vřele doporučit, takový Price´s SIGNATURE vonný difuzér Fíky & med 250ml jsem sháněl na netu velmi dlouho, ale vždycky měl nějakou chybu ? vysoká cena, bídná kvalita, nebo chyby s doručením zboží... Každopádně toto je zcela príma, a jsem po všech směrech spokojený. Tenhle Price´s SIGNATURE vonný difuzér Fíky & med 250ml můžu jasně doporučit známým, kteří něco podobného hledají.

Nikola Vranová, Horní Těšice

Nikola Vranová, Horní Těšice:
Dlouze jsem váhala, jestli€zda si mám Price´s SIGNATURE vonný difuzér Fíky & med 250ml objednat. Cena se mi zdála velice vyšší a jsem celkem nedůvěřivá. Když mně nákup doporučil i manžel, tak jsem si tedy objednala. Kurýrní služba jej doručila za tři dny a mé první překvapení bylo, jak kvalitně byl zabalený. Nedočkavě jsem vybalila z balíčku a vyzkoušela. Prostě to nemá chybu a když mi manžel řekl, že mi jej uhradí a daruje k vánocům, měla jsem okamžitě moc hezký den.

Denisa Klaudová, Vlašim

Denisa Klaudová, Vlašim:
Price´s SIGNATURE vonný difuzér Fíky & med 250ml oslnil, mám ho odtud objednaný od února a chci ho pochválit. Perfektně pracuje, nadchl mě i manžela, který na to zpočátku hleděl tak trochu s obavami. Argumenty ho udolaly a nakonec musel přiznat, že se pletl. Rádi ho nyní používáme oba dva. Luxusní výrobek za ještě luxusnější cenu. V téhle cenové hladině nemá dle mého názoru žádného konkurenta.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 01. 2019.

Hodnocení Price´s SIGNATURE vonný difuzér Fíky & med 250ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Price´s SIGNATURE vonný difuzér Fíky & med 250ml

Klára M: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Dominik P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Julie P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Jan C: 110 % spokojenost

Denisa Š: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Price´s SIGNATURE vonný difuzér Fíky & med 250ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Price´s SIGNATURE vonný difuzér Fíky & med 250ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt