Price´s SIGNATURE vonný difuzér Fíky & med 250ml

Price´s SIGNATURE vonný difuzér Fíky & med 250ml

Price´s SIGNATURE vonný difuzér Fíky & med 250ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Price´s SIGNATURE vonný difuzér Fíky & med 250ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Price´s SIGNATURE vonný difuzér Fíky & med 250ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 749 Kč
Naše cena: 499 Kč Ověřit dostupnost

Sladká kombinace štavnatého fíku s medem a vanilkou zahřeje nejen v zimním období. Nádherné elegantní provedení ve skle s tyčinkami. Interiérová vůně pro náročné. Bytový parfém a zároveň interiérová dekorace vyniká krásným designem a vytříbenou vůní.  Parametry: Objem:         250 ml Výška:          95 mm Průměr:        95 mm Váha:           765 gramů Výdrž:          až 12 týdnů O svíčkách PRICE´S Historie patentovaných svíček Price´s se traduje od roku 1830. Do konce 19. století byl Price´s dokonce…

3 důvody proč prodáváme Price´s SIGNATURE vonný difuzér Fíky & med 250ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Price´s SIGNATURE vonný difuzér Fíky & med 250ml

Hana Brusová, Běrunice

Hana Brusová, Běrunice:
Price´s SIGNATURE vonný difuzér Fíky & med 250ml se mně líbil, měl neopakovatelné recenze, prošel testem jehož výsledky byly na stránkách obchodu zveřejněny a byl za dobrou cenu. S produktem jsem uspokojená a doporučila bych ho ostatním

Jáchym Starovič, Sazomín

Jáchym Starovič, Sazomín:
Nejedná se takovou převratnou novinku, ale mě líbí se. Z počátku jsem chtěl objednat novější Price´s SIGNATURE vonný difuzér Fíky & med 250ml, ale nakonec jsem se rozhodl, že se spokojím se levnějším produktem a jsem za to i rád. Bratr si koupil právě dražší a neustále má nějaké problémy. Já jej používám přes půl roku a nenašel jsem zatím žádné chyby.

Tomáš Beroušek, Džbánov

Tomáš Beroušek, Džbánov:
Fakt bezva věcička, tohle se zcela jen tak nesežene. Můžu to všem vřele doporučit, takový Price´s SIGNATURE vonný difuzér Fíky & med 250ml jsem sháněl na internetu velmi dlouho, ale vždycky měl nějakou vadu ? vysoká cena, špatná kvalita, nebo chyby s doručením zásilky... Každopádně toto je prostě príma, a jsem po všech směrech spokojený. Tento Price´s SIGNATURE vonný difuzér Fíky & med 250ml můžu jasně doporučit kamarádům, kteří něco stejného shánějí.

Nikola Vranová, Horní Těšice

Nikola Vranová, Horní Těšice:
Dlouze jsem přemýšlela, jestli€zda si mám Price´s SIGNATURE vonný difuzér Fíky & med 250ml pořídit. Cena se mi zdála velice vysoká a jsem celkem opatrná. Když mně nákup doporučil i šéf, tak jsem si tedy zakoupila. Kurýrní služba jej dodala za dva dny a mé první překvapení bylo, jak dokonale byl zabalený. Nedočkavě jsem vybalila z krabice a vyzkoušela. Prostě to nemá chybu a když mi otec řekl, že mi jej uhradí a daruje k vánocům, měla jsem okamžitě moc hezký den.

Denisa Klaudová, Vlašim

Denisa Klaudová, Vlašim:
Price´s SIGNATURE vonný difuzér Fíky & med 250ml překvapil, mám ho odtud objednaný od září a chci ho pochválit. Výborně pracuje, nadchl mě i manžela, který na to zpočátku hleděl tak trochu s obavami. Argumenty ho udolaly a nakonec musel říci, že se pletl. Rádi ho nyní používáme oba dva. Luxusní výrobek za ještě luxusnější cenu. V téhle cenové hladině nemá dle mého názoru žádného konkurenta.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 06. 2019.

Hodnocení Price´s SIGNATURE vonný difuzér Fíky & med 250ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Price´s SIGNATURE vonný difuzér Fíky & med 250ml

Nela F: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Šárka M: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Eva M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Karel K: funkční výrobek

Petra K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Price´s SIGNATURE vonný difuzér Fíky & med 250ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Price´s SIGNATURE vonný difuzér Fíky & med 250ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt