Price´s SIGNATURE vonný difuzér Květ pomerančovníku 250ml

Price´s SIGNATURE vonný difuzér Květ pomerančovníku 250ml

Price´s SIGNATURE vonný difuzér Květ pomerančovníku 250ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Price´s SIGNATURE vonný difuzér Květ pomerančovníku 250ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Price´s SIGNATURE vonný difuzér Květ pomerančovníku 250ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 749 Kč
Naše cena: 499 Kč Ověřit dostupnost

Harmonická směs pomerančového květu a bergamotu. Nádherné elegantní provedení ve skle s tyčinkami. Interiérová vůně pro náročné. Interiérová dekorace vyniká krásným designem a vytříbenou vůní. Parametry: Objem:         250 ml Výška:          95 mm Průměr:        95 mm Váha:           765 gramů Výdrž:          až 12 týdnů O svíčkách PRICE´S Historie patentovaných svíček Price´s se traduje od roku 1830. Do konce 19. století byl Price´s dokonce největší výrobce svíček na světě a disponoval 114 patenty…

3 důvody proč prodáváme Price´s SIGNATURE vonný difuzér Květ pomerančovníku 250ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Price´s SIGNATURE vonný difuzér Květ pomerančovníku 250ml

Natálie Barčíková, Traplice

Natálie Barčíková, Traplice:
Nejprv mne zaujala jednoduchost a úhlednost Eshopu a nabízeného zboží. Vše byla jasné na první pohled a zakoupila jsem. Poté mne ihned překvapila rychlost dodání objednaného Price´s SIGNATURE vonný difuzér Květ pomerančovníku 250ml a dobré zabalení balíčku, aby balíček nebylo poničeno. Fungování a nepoškozenost je samozřejmostí. Cena nejkrásnější a nejlevnější, komunikace příjemná a doručení opravdu okamžité. Nemám nic, co bych napsala jako negativní, takže za mě dvě velké plus! Doporučuji.

Rozálie Milanová, Bolešiny

Rozálie Milanová, Bolešiny:
Hezky provedený Price´s SIGNATURE vonný difuzér Květ pomerančovníku 250ml, hodí se ke každým historickým šatům a dokáže je obstojně zkrášlit. Dělá šaty ještě více obdivuhodné, dodává ten správný šmrnc.

Martin Štibora, Budětice

Martin Štibora, Budětice:
Price´s SIGNATURE vonný difuzér Květ pomerančovníku 250ml splnil mé potřeby a užívám ho každý den. Už jsem takhle testoval tři nebo sedm podobné modely, ale teďka vím, že budu vždy u Price´s SIGNATURE vonný difuzér Květ pomerančovníku 250ml. Nemám jakýkoliv důvod se koukat po jiném modelu. Price´s SIGNATURE vonný difuzér Květ pomerančovníku 250ml si na můj popud pořídilo v sousední rodině už asi pět lidí a nikoho neoklamal. Což je v případě mého podezíravého tchána€souseda opravdu co říct.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 06. 2019.

Hodnocení Price´s SIGNATURE vonný difuzér Květ pomerančovníku 250ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Price´s SIGNATURE vonný difuzér Květ pomerančovníku 250ml

Tomáš K: funkční výrobek

Filip B: 110 % spokojenost

Lucie K: nemá chybu

Marek K: tak jsem to dostala aje to super

Anežka M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Price´s SIGNATURE vonný difuzér Květ pomerančovníku 250ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Price´s SIGNATURE vonný difuzér Květ pomerančovníku 250ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt