Price´s SIGNATURE vonný difuzér Nádech hebké bavlny 250ml

Price´s SIGNATURE vonný difuzér Nádech hebké bavlny 250ml

Price´s SIGNATURE vonný difuzér Nádech hebké bavlny 250ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Price´s SIGNATURE vonný difuzér Nádech hebké bavlny 250ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Price´s SIGNATURE vonný difuzér Nádech hebké bavlny 250ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 749 Kč
Naše cena: 499 Kč Ověřit dostupnost

Svěží a čistá vůně čerstvě vypraného prádla poletujícím ve vánku. Nádherné elegantní provedení ve skle s tyčinkami. Interiérová vůně pro náročné. Interiérová dekorace vyniká krásným designem a vytříbenou vůní. Parametry: Objem:         250 ml Výška:          95 mm Průměr:        95 mm Váha:           765 gramů Výdrž:          až 12 týdnů O svíčkách PRICE´S Historie patentovaných svíček Price´s se traduje od roku 1830. Do konce 19. století byl Price´s dokonce největší výrobce svíček na světě a…

3 důvody proč prodáváme Price´s SIGNATURE vonný difuzér Nádech hebké bavlny 250ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Price´s SIGNATURE vonný difuzér Nádech hebké bavlny 250ml

Alžběta Číhová, Olešná

Alžběta Číhová, Olešná:
Nejsem zvyklá kupovat na internetu. Jsem žena, proto ráda si vše prohlídnu na vlastní oči a ohmatám. Ovšem tuto Price´s SIGNATURE vonný difuzér Nádech hebké bavlny 250ml prodávali za báječnou cenu a slíbili bleskové doručení, tak jsem podlehla. A chci říct, že jsem spokojená, že to tak dopadlo. Nejen, že jsem ušetřila svůj čas, kdy jsem nemusela někde chodit, ale byl mi model doručen dokonce okamžitě, perfektně zabalený a já jsem nejvíc ráda. Hezký a intuitivní eshop je velké plus. Doporučuji.

Petra Škatulová, Melč

Petra Škatulová, Melč:
Nutně jsem chtěla tento Price´s SIGNATURE vonný difuzér Nádech hebké bavlny 250ml velmi okamžitě poslat a měla jsem dost speciální přání. Díky vám vše klaplo a já jsem byla hodně překvapená profesionálním přístupem. Price´s SIGNATURE vonný difuzér Nádech hebké bavlny 250ml je přesně takový, jaký jsem nutně musela mít. Přítel je nadšený (byl to dáreček pro něho), proto spokojenost na obou stranách. Kéž by ostatní eshopy fungovaly tak jistě, jako ten váš. To by bylo objednávání ještě více příjemnější.

Richard Tonhauser, Starý Kolín

Richard Tonhauser, Starý Kolín:
Parádní cena! Mě překvapil, velmi dobře jsem se s ním naučil zacházet. Manželka mi nejdřív po tom, co se dozvěděla, že jsem to koupil v eshopu, nechtěla věřit cenu nákupu. „To je nějaký levný, ne? Není to až moc málo za takovou věc? Vždyť je to Price´s SIGNATURE vonný difuzér Nádech hebké bavlny 250ml!“ Její strachy se brzy rozplynuly. Máme ho už víc než dva měsíce, nákupem jsme ušetřili spoustu peněz a opravdu nelitujeme!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 01. 2019.

Hodnocení Price´s SIGNATURE vonný difuzér Nádech hebké bavlny 250ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Price´s SIGNATURE vonný difuzér Nádech hebké bavlny 250ml

Anežka T: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Nikol L: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Anna P: Ideální k osmnáctinám :)

Vanesa M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Adéla B: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Price´s SIGNATURE vonný difuzér Nádech hebké bavlny 250ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Price´s SIGNATURE vonný difuzér Nádech hebké bavlny 250ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt