Price´s SIGNATURE vonný difuzér Purpurová růže 250ml

Price´s SIGNATURE vonný difuzér Purpurová růže 250ml

Price´s SIGNATURE vonný difuzér Purpurová růže 250ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Price´s SIGNATURE vonný difuzér Purpurová růže 250ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Price´s SIGNATURE vonný difuzér Purpurová růže 250ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 749 Kč
Naše cena: 499 Kč Ověřit dostupnost

Netradiční verze oblíbené vůně růží říznutá slazeným ovocem. Nádherné elegantní provedení ve skle s tyčinkami. Interiérová vůně pro náročné. Bytový parfém a zároveň interiérová dekorace vyniká krásným designem a vytříbenou vůní.  Parametry: Objem:         250 ml Výška:          95 mm Průměr:        95 mm Váha:           765 gramů Výdrž:          až 12 týdnů O svíčkách PRICE´S Historie patentovaných svíček Price´s se traduje od roku 1830. Do konce 19. století byl Price´s dokonce největší výrobce…

3 důvody proč prodáváme Price´s SIGNATURE vonný difuzér Purpurová růže 250ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Price´s SIGNATURE vonný difuzér Purpurová růže 250ml

Karolína Klímová, Dolní Čermná

Karolína Klímová, Dolní Čermná:
Hodně dobrá věc, nalákala mě na koupi rada mojí staré známé. Prý to mám vyzkoušet a budu se divit, co dokáže za zázraky. Zakoupila jsem si a opravdu to není špatné. Vybrala jsem si v eshopu model, který se mi nejvíc líbil a nechala si ho zaslat na svou adresu. Nestálo to ani hodně peněz a objednala jsem to z pohodlí gauče. :-] Teď mám Price´s SIGNATURE vonný difuzér Purpurová růže 250ml u sebe a spokojenost, klídek.

Lucie Škrabolová, Černá Voda

Lucie Škrabolová, Černá Voda:
Jako žena samoživitelka nemám korunek nazbyt, ale Price´s SIGNATURE vonný difuzér Purpurová růže 250ml se mi moc líbí a tak jsem se rozhodla jej pořídit už kvůli tomu, že podobné modely jsou cenově vyšší a nezdály se mi tak dobré. A tuším, že jsem udělala dobře. Emailem jsem si ověřila jeho dostupnost a děkuji moc za hodně dobrý model i za hezké jednání.

Daniela Koblová, Tvrdonice

Daniela Koblová, Tvrdonice:
Price´s SIGNATURE vonný difuzér Purpurová růže 250ml podporuje mojí normální pohodlnost, protože nejsem povinna shánět pět věci, když mi v klidu stačí dvě. Stačí jedna návštěva obchodu nebo jeden chat do e-shopu a mohu pohodlně a lehce vydělávat. Tké i mojí kamarádku baví tento Price´s SIGNATURE vonný difuzér Purpurová růže 250ml používat, protože se s ním pracuje snadno, rychle a tím pádem u běžné domácí práce stráví minimum času.

Emma Bidmanová, Kostelany

Emma Bidmanová, Kostelany:
objednala jsem si u vás Price´s SIGNATURE vonný difuzér Purpurová růže 250ml a jsem velice spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem chtěla a hlavně funguje. Velmi si cením rychlosti zaslání, která byla opravdu okamžitá. Takové jednání jako u vás bohužel není časté. Ještě jednou velcekrát děkuji za perfektní služby. Patřím mezi pedantky, takže hodně často nechválím. Tentokrát však musím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 01. 2019.

Hodnocení Price´s SIGNATURE vonný difuzér Purpurová růže 250ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Price´s SIGNATURE vonný difuzér Purpurová růže 250ml

Jan K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Adam K: tak jsem to dostala aje to super

Sofie S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Gabriela Č: já jsem to prostě chtěla

Antonín Š: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Price´s SIGNATURE vonný difuzér Purpurová růže 250ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Price´s SIGNATURE vonný difuzér Purpurová růže 250ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt