Price´s SIGNATURE vonný difuzér Purpurová růže 250ml

Price´s SIGNATURE vonný difuzér Purpurová růže 250ml

Price´s SIGNATURE vonný difuzér Purpurová růže 250ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Price´s SIGNATURE vonný difuzér Purpurová růže 250ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Price´s SIGNATURE vonný difuzér Purpurová růže 250ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 749 Kč
Naše cena: 499 Kč Ověřit dostupnost

Netradiční verze oblíbené vůně růží říznutá slazeným ovocem. Nádherné elegantní provedení ve skle s tyčinkami. Interiérová vůně pro náročné. Bytový parfém a zároveň interiérová dekorace vyniká krásným designem a vytříbenou vůní.  Parametry: Objem:         250 ml Výška:          95 mm Průměr:        95 mm Váha:           765 gramů Výdrž:          až 12 týdnů O svíčkách PRICE´S Historie patentovaných svíček Price´s se traduje od roku 1830. Do konce 19. století byl Price´s dokonce největší výrobce…

3 důvody proč prodáváme Price´s SIGNATURE vonný difuzér Purpurová růže 250ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Price´s SIGNATURE vonný difuzér Purpurová růže 250ml

Karolína Klímová, Dolní Čermná

Karolína Klímová, Dolní Čermná:
Hodně úžasná věc, nalákala mě na koupi rada mojí sousedky. Prý to mám vyzkoušet a budu žasnout, co dokáže za zázraky. Zakoupila jsem si a opravdu to není špatné. Vybrala jsem si na shopu model, který se mi nejvíc líbil a nechala si ho zaslat na svou adresu. Nestálo to ani moc peněz a vyřídila jsem to z pohodlí gauče. :-] Teď mám Price´s SIGNATURE vonný difuzér Purpurová růže 250ml u sebe a spokojenost, klídek.

Lucie Škrabolová, Černá Voda

Lucie Škrabolová, Černá Voda:
Jako maminka samoživitelka nemám peněz nazbyt, ale Price´s SIGNATURE vonný difuzér Purpurová růže 250ml se mi hodně líbí a tak jsem se rozhodla jej objednat už kvůli tomu, že stejné modely jsou cenově vyšší a vypadaly se mi tak hezké. A tuším, že jsem udělala správně. Telefonicky jsem si potvrdila jeho dostupnost a děkuji moc za hodně stabilní model i za milé jednání.

Daniela Koblová, Tvrdonice

Daniela Koblová, Tvrdonice:
Price´s SIGNATURE vonný difuzér Purpurová růže 250ml podporuje mojí přirozenou pohodlnost, protože nejsem nucena shánět pět věci, když mi v pohodě stačí jedna. Stačí jedna návštěva obchodu nebo jeden chat do obchodu a mohu snadně a lehce pracovat. Tké i mojí dceru baví tento Price´s SIGNATURE vonný difuzér Purpurová růže 250ml přepracovávat, protože se s ním dělá lehce, okamžitě a tím pádem u normální domácí činnosti stráví minimum času.

Emma Bidmanová, Kostelany

Emma Bidmanová, Kostelany:
Našla jsem si u vás Price´s SIGNATURE vonný difuzér Purpurová růže 250ml a jsem velmi spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem chtěla a hlavně funguje. Velmi si cením rychlosti zaslání, která byla opravdu blesková. Takové jednání jako u vás bohužel není časté. Ještě jednou mnohokrát děkuji za bezchybné služby. Patřím mezi pedantky, takže hodně často nechválím. Tentokrát však musím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 06. 2019.

Hodnocení Price´s SIGNATURE vonný difuzér Purpurová růže 250ml

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze Price´s SIGNATURE vonný difuzér Purpurová růže 250ml

Adéla R: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Julie N: děda je z dárku je nadšený

Radim K: Price´s SIGNATURE vonný difuzér Purpurová růže 250ml je dobrý, ale chtělo yb to větší

Anna D: Tento Price´s SIGNATURE vonný difuzér Purpurová růže 250ml jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Marie M: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Price´s SIGNATURE vonný difuzér Purpurová růže 250ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Price´s SIGNATURE vonný difuzér Purpurová růže 250ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt