Přídavná klimatizace do auta

Přídavná klimatizace do auta

Přídavná klimatizace do auta

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Přídavná klimatizace do auta. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Přídavná klimatizace do auta vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 372 Kč
Naše cena: 248 Kč Ověřit dostupnost

Klepete se v zimním období každé ráno chladem poté, co jste museli škrábat namrzlé okénko a topení ve Vašem autě ne a ne začít hřát dostatečně rychle? Nebo v letních vedrech naopak Vaše klimatizace nezvládá ochlazovat Vaše zpocené čelo? Tak všem těmto potížím je od nynějška konec. Stačí totiž zapojit toto přídatné topení/klimatizaci, připevnit ho třeba na palubní desku nebo do zadní části automobilu a zapojit do automobilového zapalovače. V zimě Vám pomůže k rychlému rozmrazení čelního skla a v létě si zase budete moct zapnout ventilátor, který do Vašeho auta dodá příjemný, chladný vzduch.Až ráno rozmrazíte namrzlé čelní sklo, otočte si topení na Vás a ihned se ohřejete! Rozměry: 13 x 11 x 7,5 cm Délka kabelu: 150 cm Zástrčka pro připojení do standardní zásuvky zapalovače v automobilu Možnost otáčení o 180° Připevnění pomocí přiloženého pěnového lepidla nebo šroubků Výkon: 150 W Napájecí zdroj: 12 V 1 x Přídavné topení a klimatizace do auta

3 důvody proč prodáváme Přídavná klimatizace do auta

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Přídavná klimatizace do auta

Viktorie Bedrlíková, Jenštejn

Viktorie Bedrlíková, Jenštejn:
Na tomto Přídavná klimatizace do auta se mi líbí pestrá škála všelijakého ovládání, i když ovládání je trochu těžší a musel mi poradit sousedův pubertální kluk. Těžko říct, zda se to někdy naučím a jestli vůbec všechny funkce použiji. Budu ráda, když se naučím základní věci a zbytek asi nevyužiji. Nicméně za takto nízkou cenu, bych neočekávala tolik různých funkcí. Až budete všechny hledat, pozor na to, některé jsou pečlivě schované. Nicméně manuál je poměrně přehledný.

Petr Turín, Dlouhá Stráň

Petr Turín, Dlouhá Stráň:
Hodně mě oslovil tento nejnovější Přídavná klimatizace do auta, který byl uveden na trh. Hledal jsem záplavu drobností. Příjemně mě zaskočil svou nenáročností na úklid, silnou výkonností a nízkou cenou. I maminka si ho chválí, jelikož jí práce výrazně zjednodušila práci a máme tak více času na rodinu a na naše děti. Stal se z něj spolehlivý domácí pomocník, bez kterého si už den nedovedeme představit.

Vít Kaňák, Vysoká Lhota

Vít Kaňák, Vysoká Lhota:
Když už si něco pořizuji, tak chci, abych měl pocit, že mi k tomu dávají taky zdarma službu, objednání přes net, potencionální možnost vrácení produktu a samozřejmě přivítám co nejrychlejší doručení. Několikrát jsem se spálil a nedůvěřuji preventivně. Tady mě ale udělali radost, byla to skutečně moc perfektní volba. Je příjemné znát kde dělají svojí práci kvalitně.

Anna Nyklesová, Vlčice

Anna Nyklesová, Vlčice:
Nechci si stěžovat, balíček dorazilo v totálním ordnungu. I když byla udána několikadenní doručovací lhůta, dorazil mi výrobek už čtvrtý den, pěkně zabalený a bez vad. Hned jsme ho museli na zahradě otestovat a pracuje bezvadně. Ani jsem nečekala, že s ním budu tak překvapená, ale jsem ráda, že jsem nečekala a Přídavná klimatizace do auta zakoupila. Této koupě zcela jasně nelituji.

Daniela Lehečková, Kanice

Daniela Lehečková, Kanice:
Tento PROPDUCT jsem si zakoupila, protože ji chtěla moje dcera. Jinak bych tuto Přídavná klimatizace do auta nikdy neobjednala, protože mi připadá nejvíc předražená, nemá ani dobrý vzhled, speciální úpravu, nic. Kvalitou tak za tři stovky. Ale lidi zhlouplé reklamou si to vyžádají a my dospělí chceme udělat radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 06. 2019.

Hodnocení Přídavná klimatizace do auta

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze Přídavná klimatizace do auta

Emma T: nemá chybu

Jana D: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Petra Š: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Patrik F: Celkem jsem spokojený.

Marek K: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Přídavná klimatizace do auta. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Přídavná klimatizace do auta

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt