Přídavná klimatizace do auta

Přídavná klimatizace do auta

Přídavná klimatizace do auta

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Přídavná klimatizace do auta. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Přídavná klimatizace do auta vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 372 Kč
Naše cena: 248 Kč Ověřit dostupnost

Klepete se v zimním období každé ráno chladem poté, co jste museli škrábat namrzlé okénko a topení ve Vašem autě ne a ne začít hřát dostatečně rychle? Nebo v letních vedrech naopak Vaše klimatizace nezvládá ochlazovat Vaše zpocené čelo? Tak všem těmto potížím je od nynějška konec. Stačí totiž zapojit toto přídatné topení/klimatizaci, připevnit ho třeba na palubní desku nebo do zadní části automobilu a zapojit do automobilového zapalovače. V zimě Vám pomůže k rychlému rozmrazení čelního skla a v létě si zase budete moct zapnout ventilátor, který do Vašeho auta dodá příjemný, chladný vzduch.Až ráno rozmrazíte namrzlé čelní sklo, otočte si topení na Vás a ihned se ohřejete! Rozměry: 13 x 11 x 7,5 cm Délka kabelu: 150 cm Zástrčka pro připojení do standardní zásuvky zapalovače v automobilu Možnost otáčení o 180° Připevnění pomocí přiloženého pěnového lepidla nebo šroubků Výkon: 150 W Napájecí zdroj: 12 V 1 x Přídavné topení a klimatizace do auta

3 důvody proč prodáváme Přídavná klimatizace do auta

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Přídavná klimatizace do auta

Viktorie Bedrlíková, Jenštejn

Viktorie Bedrlíková, Jenštejn:
Na tady tom Přídavná klimatizace do auta se mi líbí široká škála různého nastavení, i když nastavení je poněkud těžší a musel mi poradit sousedův dospívající syn. Těžko říct, jestli se to někdy naučím a jestli reálně všechny nastavení použiji. Budu ráda, když se naučím potřebné věci a ostatní asi nevyužiji. Nicméně za takto levnou cenu, bych neočekávala tolik všemožných funkcí. Až budete všechny hledat, pozor na to, některé jsou unikátně skryté. Nicméně brožura je celkem čitelný.

Petr Turín, Dlouhá Stráň

Petr Turín, Dlouhá Stráň:
Hodně mě oslovil tento nový Přídavná klimatizace do auta, který byl uveden na trh. Očekával jsem záplavu drobností. Příjemně mě překvapil svou jednoduchostí na úklid, silnou výkonností a nízkou cenou. I žena si ho pochvaluje, jelikož jí výkon velmi zjednodušila práci a máme tak mnohem více času na rodinu a na naše příbuzné. Stal se z něj spolehlivý rodinný pomocník, bez něhož si už život nedovedeme představit.

Vít Kaňák, Vysoká Lhota

Vít Kaňák, Vysoká Lhota:
Když už si něco pořizuji, tak si přeji, abych měl jistotu, že mi k tomu dávají taky zdarma servis, objednání přes web, potencionální možnost vrácení výrobku a samozřejmě přivítám co nejrychlejší doručení. Několikrát jsem se spálil a nedůvěřuji preventivně. Zde mě ale nezklamali, byla to opravdu hodně dobrá volba. Je příjemné vědět kde dělají svou práci dobře.

Anna Nyklesová, Vlčice

Anna Nyklesová, Vlčice:
Nechci si stěžovat, balíček dorazilo v naprostém pořádku. I když byla stanovena několikadenní dodací lhůta, dorazil mi produkt už čtvrtý den, pěkně zabalený a bez vad. Okamžitě jsme ho museli doma otestovat a funguje bezvadně. Ani jsem nevěděla, že s ním budu tak překvapená, ale jsem ráda, že jsem neváhala a Přídavná klimatizace do auta objednala. Této objednávky rozhodně nelituji.

Daniela Lehečková, Kanice

Daniela Lehečková, Kanice:
Tento PROPDUCT jsem si objednala, protože ji chtěla moje vnučka. Jinak bych tento Přídavná klimatizace do auta nikdy nevybrala, protože mi připadá hodně předražená, nemá ani barvu, speciální úpravu, nic. Kvalitou tak za dvě stovky. Ale lidi zhlouplé reklamou si to vyžádají a my dospělí chceme udělat radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2019.

Hodnocení Přídavná klimatizace do auta

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Přídavná klimatizace do auta

Julie K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

František S: Celkem jsem spokojený.

Nikol T: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Julie L: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Daniela M: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Přídavná klimatizace do auta. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Přídavná klimatizace do auta

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt