Přídavná klimatizace do auta

Přídavná klimatizace do auta

Přídavná klimatizace do auta

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Přídavná klimatizace do auta. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Přídavná klimatizace do auta vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 372 Kč
Naše cena: 248 Kč Ověřit dostupnost

Klepete se v zimním období každé ráno chladem poté, co jste museli škrábat namrzlé okénko a topení ve Vašem autě ne a ne začít hřát dostatečně rychle? Nebo v letních vedrech naopak Vaše klimatizace nezvládá ochlazovat Vaše zpocené čelo? Tak všem těmto potížím je od nynějška konec. Stačí totiž zapojit toto přídatné topení/klimatizaci, připevnit ho třeba na palubní desku nebo do zadní části automobilu a zapojit do automobilového zapalovače. V zimě Vám pomůže k rychlému rozmrazení čelního skla a v létě si zase budete moct zapnout ventilátor, který do Vašeho auta dodá příjemný, chladný vzduch.Až ráno rozmrazíte namrzlé čelní sklo, otočte si topení na Vás a ihned se ohřejete! Rozměry: 13 x 11 x 7,5 cm Délka kabelu: 150 cm Zástrčka pro připojení do standardní zásuvky zapalovače v automobilu Možnost otáčení o 180° Připevnění pomocí přiloženého pěnového lepidla nebo šroubků Výkon: 150 W Napájecí zdroj: 12 V 1 x Přídavné topení a klimatizace do auta

3 důvody proč prodáváme Přídavná klimatizace do auta

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Přídavná klimatizace do auta

Viktorie Bedrlíková, Jenštejn

Viktorie Bedrlíková, Jenštejn:
Na tady tom Přídavná klimatizace do auta se mi líbí široká škála všelijakého ovládání, i když nastavení je trochu těžší a musel mi poradit můj pubertální syn. Těžko říct, zda se to někdy naučím a jestli opravdu všechny nastavení využiji. Budu ráda, když se naučím potřebné věci a ostatní asi nepoužiji. Přesto za takto nízkou cenu, bych nečekala tolik různých funkcí. Až budete užitečné hledat, bacha na to, některé jsou unikátně skryté. Nicméně návod je poměrně čitelný.

Petr Turín, Dlouhá Stráň

Petr Turín, Dlouhá Stráň:
Velmi mě zaujal tento nejnovější Přídavná klimatizace do auta, který byl dodán na trh. Hledal jsem moře zbytečností. Hezky mě zaskočil svou nenáročností na údržbu, velkou výkonností a malou cenou. I manželka si ho pochvaluje, jelikož jí výkon výrazně ulehčila práci a máme tak více času na sebe a na naše děti. Stal se z něj spolehlivý rodinný pomocník, bez něhož si už den nedovedeme představit.

Vít Kaňák, Vysoká Lhota

Vít Kaňák, Vysoká Lhota:
Když už si něco objednávám, tak si přeji, abych měl jistotu, že mi k tomu nabízejí taky spolehlivý servis, objednání přes net, případnou možnost vrácení modelu a samozřejmě uvítám co nejrychlejší dodání. Nejednou jsem se napálil a nedůvěřuji preventivně. Tady mě ale udělali radost, byla to skutečně moc perfektní volba. Je příjemné vědět kde dělají svojí práci profesionálně.

Anna Nyklesová, Vlčice

Anna Nyklesová, Vlčice:
Nechci si stěžovat, zboží dorazilo v naprostém ordnungu. Třebaže byla stanovena týdenní doručovací lhůta, dorazil mi výrobek už čtvrtý den, hezky zabalený a bez vad. Okamžitě jsme ho chtěli na dvoře otestovat a funguje bezvadně. Ani jsem nevěděla, že s ním budu tolik spokojená, ale jsem ráda, že jsem nečekala a Přídavná klimatizace do auta objednala. Této koupě rozhodně nelituji.

Daniela Lehečková, Kanice

Daniela Lehečková, Kanice:
Tuto PROPDUCT jsem si objednala, protože ji chtěla moje dcera. Jinak bych tuto Přídavná klimatizace do auta nikdy neobjednala, protože mi připadá nejvíc předražená, nemá ani speciální úpravu, barvu, nic. Kvalitou tak za čtyři stovky. Ale lidi zhlouplé reklamou si to vyžádají a my dospělí chceme udělat radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 03. 2019.

Hodnocení Přídavná klimatizace do auta

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze Přídavná klimatizace do auta

Emma P: nemá chybu

Karolína S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Tereza R: Proboha. To raději přispěju na charitu

Sabina P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Richard S: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Přídavná klimatizace do auta. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Přídavná klimatizace do auta

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt