Přikrývka SUPER SOFT zelená - zelená

Přikrývka SUPER SOFT zelená - zelená

Přikrývka SUPER SOFT zelená - zelená

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Přikrývka SUPER SOFT zelená - zelená. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Přikrývka SUPER SOFT zelená - zelená vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 899 Kč
Naše cena: 599 Kč Ověřit dostupnost

Představujeme vám nejnovější kolekci oboustranných dek SUPERSOFT. Přikrývky SUPERSOFT jsou vyrobeny z teplého a příjemného materiálu, který poskytuje komfort a vytváří ojedinělý, luxusní design. Jedna strana přikrývky je pokryta lesklým, černým povrchem zatímco ta druhá vypadá jako bílý kožíšek. Skvělé jsou ale obě dvě! Přikrývka je extrémně pevná a odolná i vůči intenzivnímu požívání. Přikrývka je anti-alergická a lze ji prát v pračce. Materiál: 100% polyester Rozměr: 150x200cm

3 důvody proč prodáváme Přikrývka SUPER SOFT zelená - zelená

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Přikrývka SUPER SOFT zelená - zelená

Denisa Haitlová, Týniště

Denisa Haitlová, Týniště:
Nejdříve jsem chtěl najít Přikrývka SUPER SOFT zelená - zelená na webu, kde by byl nejlevnější a potvrdili mi rychlé zaslání, protože jsem nechtěla vyčkávat. A na tomto Eshopu jsem to našla. Vstřícnost a příjemné komunikace byla super, profesionální jednoduchost a čistota a s zasláním produktu v bleskové rychlosti jsem byla velmi mile překvapena. Zboží slouží na 100% a já jen chci komukoliv doporučit. Nejen svým přátelům a rodině, ale i tady. Proto děkuji a doporučuji.

Sabina Macejová, Vršovka

Sabina Macejová, Vršovka:
Po přečtení několika komentářů jsem čekala, že po vyzkoušení Přikrývka SUPER SOFT zelená - zelená budu mít "šok" a budu vonět jak medvědice, tento stav se ale (bohužel) nedostavil jako např. po obdobných. Na druhou stranu když si ho vezmu, tak vydržím dýl a jsem tak nějak víc v v klidu v lepší náladě, víc se rozeběhnu..zatím jsem brala jeden kroužek, jak je psáno, ale možná vyzkouším tři, jaký to bude mít efekt, možná mě to nakopne víc. Pro každého, kdo uživá, určitě super.

Štěpán Vrága, Soběšovice

Štěpán Vrága, Soběšovice:
Pokud toužíte po zlatých Přikrývka SUPER SOFT zelená - zelená a jde Vám hlavně o design a vzhled, určitě na trhu nenajdete lepší v podobné cenové kategorii. Nemůžu si vynachválit i perfektní servis krámu!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 03. 2019.

Hodnocení Přikrývka SUPER SOFT zelená - zelená

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Přikrývka SUPER SOFT zelená - zelená

Nikolas B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Eliška M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Anna B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Natálie C: já jsem to prostě chtěla

Matyáš K: Přikrývka SUPER SOFT zelená - zelená je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Přikrývka SUPER SOFT zelená - zelená. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Přikrývka SUPER SOFT zelená - zelená

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt