Přikrývka SUPER SOFT zelená - zelená

Přikrývka SUPER SOFT zelená - zelená

Přikrývka SUPER SOFT zelená - zelená

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Přikrývka SUPER SOFT zelená - zelená. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Přikrývka SUPER SOFT zelená - zelená vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 899 Kč
Naše cena: 599 Kč Ověřit dostupnost

Představujeme vám nejnovější kolekci oboustranných dek SUPERSOFT. Přikrývky SUPERSOFT jsou vyrobeny z teplého a příjemného materiálu, který poskytuje komfort a vytváří ojedinělý, luxusní design. Jedna strana přikrývky je pokryta lesklým, černým povrchem zatímco ta druhá vypadá jako bílý kožíšek. Skvělé jsou ale obě dvě! Přikrývka je extrémně pevná a odolná i vůči intenzivnímu požívání. Přikrývka je anti-alergická a lze ji prát v pračce. Materiál: 100% polyester Rozměr: 150x200cm

3 důvody proč prodáváme Přikrývka SUPER SOFT zelená - zelená

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Přikrývka SUPER SOFT zelená - zelená

Denisa Haitlová, Týniště

Denisa Haitlová, Týniště:
Nejprv jsem se snažila najít Přikrývka SUPER SOFT zelená - zelená na internetu, kde by byl levnější a potvrdili mi rychlé doručení, protože jsem nechtěla čekat. A na tomto Eshopu jsem to dohledala. Vstřícnost a příjemné komunikace byla super, perfektní jasnost informací a přehlednost a s doručením produktu v okamžité rychlosti jsem byla hodně mile překvapena. Produkt slouží na 100% a já jen chci komukoliv doporučit. Nejen svým přátelům a kolegům, ale i tady. Proto děkuji a doporučuji.

Sabina Macejová, Vršovka

Sabina Macejová, Vršovka:
Po přečtení některých komentářů jsem čekala, že po vyzkoušení Přikrývka SUPER SOFT zelená - zelená budu mít "šok" a budu vonět jak fretka, tento stav se ale (bohužel) nedostavil jako např. po obdobných. Na druhou stranu když si ho vezmu, tak vydržím délw a jsem tak nějak víc v pohodě v lepší náladě, víc se zapotím..zatím jsem brala jeden kroužek, jak je psáno, ale možná vyzkouším dvě, jaký to bude mít efekt, možná mě to uspokojí víc. Pro každého, kdo uživá, určitě super.

Štěpán Vrága, Soběšovice

Štěpán Vrága, Soběšovice:
Pokud toužíte po růžových Přikrývka SUPER SOFT zelená - zelená a jde Vám nejvíce o design a vzhled, určitě na internetu nenajdete lepší v podobné cenové kategorii. Nemůžu si vynachválit i perfektní servis eshopu!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2019.

Hodnocení Přikrývka SUPER SOFT zelená - zelená

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Přikrývka SUPER SOFT zelená - zelená

Hana S: Tento Přikrývka SUPER SOFT zelená - zelená jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Laura S: dobré

Marie E: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Gabriela J: děda je z dárku je nadšený

Šimon Z: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Přikrývka SUPER SOFT zelená - zelená. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Přikrývka SUPER SOFT zelená - zelená

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt