Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm

Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm

Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1374 Kč
Naše cena: 916 Kč Ověřit dostupnost

Profesionální set 2 činek (2 x 7,5 kg)   Pro ty, kteří chtějí budovat svaly nebo prostě jen chtějí zůstat fit a ušetřit zbytečné náklady za fitnesscentra. Nejen na procvičení bicepsů a tricepsů, ale i například zádových a bříšních svalů.   Technická data: délka činky: 35,5 cm nakládací délka činky: 10,5 cm na každé straně délka rukojeti: 12 cm Ø činky: 31 mm Ø kotouče: 18 cm hmotnost činky: 2 kg (celkem 2 kusy) hmotnost hvězdového uzávěru: 250 g (celkem 4 ks) hmotnost 1 kotouče: 1,25 kg (celkem 8 ks)   Sada obsahuje: 2 kusy činek 2 x 7,5 Kg (celková hmotnost včetně tyčí a uzávěrů) 1 balík    

3 důvody proč prodáváme Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm

Jan Falešník, Milotice

Jan Falešník, Milotice:
Na tento model jsem narazil náhodou a zaujal mne jak cenou, tak napsanými parametry. Do pěti dnů po objednání jsem ho měl doma a od té chvíle ho skutečně nedám z ruky. Je to fajn Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm, který plní spolehlivě svůj účel. Oceňuji hlavně jeho dobu dodání a způsob vyhotovení. V tomto eshopu nekupují poprvé, takže za mě jasná volba.

Marek Vrábek, Žehuň

Marek Vrábek, Žehuň:
Nejdříve bych uvedl, že jsem šetrný člověk, podle některých asi až příliš. Čili než si výrobek zakoupím, pečlivě si vše zkontroluji. Nepřekvapí vás proto určitě, že jsem si Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm pečlivě vyhledal přes Google a prošel si zkušenosti. Byl jsem překvapen, že byly vesměs příznivé. Mírně mě to znejistilo, avšak pak jsem si Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm stejně zakoupil. No a nezbývá mi, než k těm kladným hodnocením doplnit ještě jednu svou recenzi. Byla to rozhodně velmi dobrá koupě.

Matouš Pikous, Máslojedy

Matouš Pikous, Máslojedy:
Šikovný a jemný pracovník. Funguje skvěle. Splní účel, což je podle mého názoru hlavní. Design mohl být propracovanější, ale běžnému zákazníkovi bude po všech vlastnostech zcela stačit. Je nenáročný na údržbu, což jistě ocení i ženy. Doručení proběhlo až překvapivě bleskově a bez problémů. Vřele doporučuji jak obchod, tak zboží samotný.

Eliška Pavlousková, Kamenný Most

Eliška Pavlousková, Kamenný Most:
Tento Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm jsem si objednala na základě toho, že jsem přečetla zkušenosti že se s ním lehce pracuje, což je zaručeno. Mně sice nejdříve vůbec nezaujal, ostatním kamarádům v mé kanceláři také moc nechutnal, ale příbuzným chutnal. Příště zcela jasně vyzkouším s sladčí příchutí

Lucie Jungvirtová, Letovice

Lucie Jungvirtová, Letovice:
Byla jsem zpočátku skeptická, a protože nerada objednávám přes internet. Byla jsem se na Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm podívat v klasickém obchodě. Otestovala jsem jej a byla jsem okouzlena, jakého dobrého pomocníka můžu mít v bytě. Nemeškala jsem, sedla jsem k netu a za nízkou cenu jej pořídila. Mám ho doma sedm dní a nemůžu si ho užít. Chci se naučit jej ovládat, ale vypadá to jednoduše, tak asi nebude chyba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 10. 2018.

Hodnocení Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm

hodnocení 5/5 od 49 hodnotících

Diskuze Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm

Markéta P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Aneta F: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Vít H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Amálie B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Anna K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt