Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm

Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm

Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1374 Kč
Naše cena: 916 Kč Ověřit dostupnost

Profesionální set 2 činek (2 x 7,5 kg)   Pro ty, kteří chtějí budovat svaly nebo prostě jen chtějí zůstat fit a ušetřit zbytečné náklady za fitnesscentra. Nejen na procvičení bicepsů a tricepsů, ale i například zádových a bříšních svalů.   Technická data: délka činky: 35,5 cm nakládací délka činky: 10,5 cm na každé straně délka rukojeti: 12 cm Ø činky: 31 mm Ø kotouče: 18 cm hmotnost činky: 2 kg (celkem 2 kusy) hmotnost hvězdového uzávěru: 250 g (celkem 4 ks) hmotnost 1 kotouče: 1,25 kg (celkem 8 ks)   Sada obsahuje: 2 kusy činek 2 x 7,5 Kg (celková hmotnost včetně tyčí a uzávěrů) 1 balík    

3 důvody proč prodáváme Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm

Jan Falešník, Milotice

Jan Falešník, Milotice:
Na tento model jsem narazil náhodou a zaujal mne jak cenou, tak napsanými vlastnostmi. Do tří dnů po zakoupení jsem ho měl v dílně a od té doby ho skutečně nedám z ruky. Je to fajn Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm, který dělá stoprocentně svůj účel. Oceňuji hlavně jeho dobu dodání a způsob zpracování. V tomto e-shopu neobjednávám prvně, takže za mě dobrá volba.

Marek Vrábek, Žehuň

Marek Vrábek, Žehuň:
Pro upřesnění bych řekl, že jsem trochu skrblík, podle některých asi až příliš. Tudíž než si něco zakoupím, důkladně si to zkontroluji. Nepřekvapí vás proto určitě, že jsem si Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm důkladně vyhledal přes Google a nastudoval si recenze. Nechápal jsem, že byly všechny příznivé. Trochu mě to znejistilo, avšak ve finále jsem si Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm stejně koupil. No a nemůžu jinak, než k těm dobrým recenzím napsat ještě jedno své doporučení. Byla to stoprocentně velmi chytrá koupě.

Matouš Pikous, Máslojedy

Matouš Pikous, Máslojedy:
Dokonalý a tichý pracovník. Funguje výborně. Splní funkci, což je podle mého názoru nejdůležitější. Vzhled mohl být propracovanější, ale běžnému zákazníkovi bude po všech vlastnostech zcela stačit. Je bezproblémový na údržbu, což jistě ocení i dámy. Dodání proběhlo až nečekaně bleskově a bez závad. Klidně doporučuji jak obchod, tak zboží samotný.

Eliška Pavlousková, Kamenný Most

Eliška Pavlousková, Kamenný Most:
Tento Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm jsem si objednala na základě toho, že jsem přečetla diskuze že se s ním příjemně pracuje, což je recht. Mně sice původně vůbec nezaujal, ostatním dospělým v mé kanceláři také moc nechutnal, ale kamarádkám chutnal. Příště nejspíše vyzkouším s sladčí šmakem

Lucie Jungvirtová, Letovice

Lucie Jungvirtová, Letovice:
Byla jsem zpočátku opatrná, a protože bojácně nakupuji přes net. Byla jsem se na Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm kouknout v klasickém krámě. Vyzkoušela jsem jej a byla jsem překvapena, jakého skvělého pomocníka můžu mít v bytě. Nemeškala jsem, sedla jsem k internetu a za výhodnou cenu jej pořídila. Mám ho doma pár dní a nemůžu si ho užít. Chci se naučit jej ovládat, ale vzhlíží to jednoduše, tak asi nebude chyba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 08. 2018.

Hodnocení Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm

hodnocení 5/5 od 33 hodnotících

Diskuze Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm

Marek Š: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Magdaléna J: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Patrik J: Celkem jsem spokojený.

Zuzana V: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Josef D: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt