Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm

Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm

Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1374 Kč
Naše cena: 916 Kč Ověřit dostupnost

Profesionální set 2 činek (2 x 7,5 kg)   Pro ty, kteří chtějí budovat svaly nebo prostě jen chtějí zůstat fit a ušetřit zbytečné náklady za fitnesscentra. Nejen na procvičení bicepsů a tricepsů, ale i například zádových a bříšních svalů.   Technická data: délka činky: 35,5 cm nakládací délka činky: 10,5 cm na každé straně délka rukojeti: 12 cm Ø činky: 31 mm Ø kotouče: 18 cm hmotnost činky: 2 kg (celkem 2 kusy) hmotnost hvězdového uzávěru: 250 g (celkem 4 ks) hmotnost 1 kotouče: 1,25 kg (celkem 8 ks)   Sada obsahuje: 2 kusy činek 2 x 7,5 Kg (celková hmotnost včetně tyčí a uzávěrů) 1 balík    

3 důvody proč prodáváme Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm

Jan Falešník, Milotice

Jan Falešník, Milotice:
Na tento model jsem narazil náhodou a oslovil mne jak cenou, tak uvedenými parametry. Do tří dnů po objednání jsem ho měl v dílně a od té doby ho prakticky nepustím z ruky. Je to fajn Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm, který plní spolehlivě svůj účel. Hodnotím hlavně jeho dostupnost a způsob vyhotovení. V tomto e-shopu neobjednávám poprvé, takže za mě jasná volba.

Marek Vrábek, Žehuň

Marek Vrábek, Žehuň:
Nejdříve bych řekl, že jsem spořivý člověk, občas zřejmě až moc. Čili než si zboží zakoupím, důkladně si vše zkontroluji. Nepřekvapí vás proto jistě, že jsem si Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm pečlivě vyhledal na webu a přečetl si informativní texty. Udivilo mě, že byly z většiny pozitivní. Velmi mě to znepokojilo, ale poté jsem si Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm stejně objednal. No a nemůžu jinak, než k těm kladným hodnocením přidat ještě jednu svou recenzi. Byla to opravdu velice chytrá koupě.

Matouš Pikous, Máslojedy

Matouš Pikous, Máslojedy:
Dokonalý a tichý pomocník. Pracuje výborně. Splní účel, což je podle mého názoru nejdůležitější. Vzhled mohl být propracovanější, ale běžnému uživateli bude po všech stránkách zcela stačit. Je nenáročný na údržbu, což určitě ocení i dámy. Doručení proběhlo až nečekaně bleskově a bez problémů. Klidně doporučuji jak obchod, tak výrobek samotný.

Eliška Pavlousková, Kamenný Most

Eliška Pavlousková, Kamenný Most:
Tento Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm jsem si vybrala na základě toho, že jsem slyšela diskuze že se s ním dobře pracuje, což je pravda. Mně sice v začátku vůbec nezaujal, ostatním dospělým v v naší ulici také moc nechutnal, ale rodině chutnal. Příště určitě vyzkouším s sladčí příchutí

Lucie Jungvirtová, Letovice

Lucie Jungvirtová, Letovice:
Byla jsem zpočátku opatrná, a protože bojácně nakupuji přes web. Byla jsem se na Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm podívat v klasickém obchodě. Otestovala jsem jej a byla jsem překvapena, jakého dobrého pomocníka můžu mít v bytě. Nečekala jsem, sedla jsem k netu a za nízkou cenu jej pořídila. Mám ho v bytě šest dní a nemůžu si ho vynachválit. Musím se naučit jej ovládat, ale vzhlíží to lehce, tak asi nebude chyba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 06. 2018.

Hodnocení Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm

Aneta O: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Ema S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Eva Š: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Amálie P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Dominik B: Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Profi set 2 činky 7,5 kg 35,5 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt