Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg

Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg

Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 3206 Kč
Naše cena: 2137 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná 100% mandlová pasta, prvotřídní kvality, přírodní chuti a praženého aroma, zcela bez soli, připravena pouze z pražených mandlí, představuje lahodné mandlové potěšení, jež se báječně hodí do každé zdravé kuchyně na chléb a pečivo, do müsli a jogurtů či na přípravu lahodných mandlových specialit a jako přísada do jídel dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Mandle*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU

3 důvody proč prodáváme Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg

Jana Kozárová, Poběžovice u Holic

Jana Kozárová, Poběžovice u Holic:
Já osobně nemám s Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg své vlastní zkušenosti, pořídila jsem ho pro maminku. Zvolila jsem ho zejména proto, že měl v tisku opravdu kladné ohlasy a protože mnoho sousedek ho také mají. Maminka, i když byla zprvu trochu odměřená, si ho teď velmi cení. Pokaždé, když k ní s manželem přijedeme, tak o produktu hovoří a je velmi nadšená.

Valerie Louženská, Jedlá

Valerie Louženská, Jedlá:
U této firmy nakupuji velmi často. Hraje mi do karet jak s cenou za výrobek, tak s kvalitou dílů. S přihlédnutím k tomu, že v ČR není pestrá nabídka po těchto Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg, jiného prodejce již nemusím zkoušet. Jejich záporem je jenom doba doručení a ostatní druhotné výdaje jako jsou: cena balného, cena za dopravu. Bohužel pokud vyžadujete mít špičkové vlastnosti za nízkou cenu, nezbude vám, než si počkat.

Johana Lányiová, Žim

Johana Lányiová, Žim:
V internetovém obchodě jsem si zakoupila Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg, který v kamenném obchodě není za méně než několik Kč. Navzdory tomu, že jsem byla varována mým přítelem, že dražší produkty není moc chytré objednávat přes internet, chtěla jsem udělat příteli dobrou náladu (sobě taky), a tak jsem si jej pořídila. Stoprocentní spokojenost jak s cenou, tak s dobou dodání. Určitě doporučuji tento internetový obchod.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 06. 2018.

Hodnocení Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg

Karel C: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Kamila K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Markéta N: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Johana L: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Šimon R: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt