Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml

Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml

Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 119 Kč Ověřit dostupnost

Jedna tuba obsahuje 15 ml barvy. Na jedno použití je potřeba 2 cm barvy a RefectoCil Oxidant Creme 3%. Vystačí na přibližně 30 aplikací. Zesvětlení až o 3 stupně, přizpůsobení obočí zesvětleným vlasům.

3 důvody proč prodáváme Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml

Nikola Vokněrová, Lom

Nikola Vokněrová, Lom:
S Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml jsem nejvíce spokojená, perfektně sedí, jsou dobře šité, nikde netáhnout, jsou velmi mocné. Všichni mi je pochvalují, takže dělají radost nejen mně, ale i přítelovi :)

Matyáš Šoura, Choťánky

Matyáš Šoura, Choťánky:
Dělali jsme si s chlapama srandu, že by se šiklo něco, co by nám v našem věku pomohlo udržet potřebnou energii. Klasicky jsme se špičkovali, až jeden kolega trochu zvážněl a řekl, že by něco podobného uvítal doopravdy. Já už o sebe v tomhle směru pečuji delší dobu, proto jsem mu ho jenom mohl doporučit. Předevčírem mi posílal e-mail, že děkuje, už Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml má v koupelně také a pochválila ho i babička.

Denisa Klváčková, Jankov

Denisa Klváčková, Jankov:
Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml je díky příjemnému materiálu a trendy vzhledu ideální jak pro víkend, tak pro den svazující nás pracovními povinnostmi. Kamarádky mi ho závidí, protože pomocí němu jsem zajímavá a zvýší přesně to, co zvýšit má. Cením si na něm i to, že je snadno sehnatelný a kdykoliv potřebuji další, není problém ho koupit. Doručení obvykle proběhne do dalšího dne a jsem o něm informována díky emailu předem.

Aneta Sutrová, Pašinka

Aneta Sutrová, Pašinka:
Za náš roky používaný Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml, na který jsem zvyklá, jsem hledala jiný, protože původní již není k dostání. Sháněla jsem na internetu a našla tento. Má mnohem lepší funkčnost a i vzhledově se mi líbil, tak jsem ho ihned objednala, protože i cenově je pro mne dostupný. Moje volba byla po všech stránkách dobrá a počítám i do budoucna.

Samuel Končal, Krátošice

Samuel Končal, Krátošice:
Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml, který odpovídal mým náročným kritériím, jsem si zakoupil právě u této společnosti. Již několik měsíců vzájemně spolupracujeme a nemám si na co stěžovat. Skvělá nabídka, informace o Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml, někdy další modely, cenovky jsou nepatrně vyšší, oplátkou však mají kvalitního výrobce. Zřejmě pouze drobnou chybu jsem shledal možnostech dopravy, a komunikaci. Ale nakonec doporučuji. Bohužel takových společností je jen hrstka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2019.

Hodnocení Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml

Petra D: Tento Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Natálie Ž: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Šimon G: Celkem jsem spokojený.

Josef J: funkční výrobek

Daniela N: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt