Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml

Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml

Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 119 Kč Ověřit dostupnost

Jedna tuba obsahuje 15 ml barvy. Na jedno použití je potřeba 2 cm barvy a RefectoCil Oxidant Creme 3%. Vystačí na přibližně 30 aplikací. Zesvětlení až o 3 stupně, přizpůsobení obočí zesvětleným vlasům.

3 důvody proč prodáváme Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml

Klára Hrivňáková, Koryčany

Klára Hrivňáková, Koryčany:
Už nějaký čas jsme doma s partnerem měli určité potíže. Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml mi doporučila známá z kanceláře, kterou shodou okolností před nějakou dobou trápily podobné potíže. Moc jsem zázraku nevěřila, ale s mužem jsme měli za to, že za zkoušku nic nedáme. Tak jsme si Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml objednali. Neříkám, že to byl klíč na všechno, ale spoustu problémů nám usnadnil. Nyní bych si nedokázala ani trochu představit bez něj být.

Miroslav Hajíček, Dolní Řasnice

Miroslav Hajíček, Dolní Řasnice:
S nákupem na ESHOPu mám pěkné zkušenosti. Vlastně jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml, o kterém jsem slyšel prostřednictvím chlapů na volejbale, mě navnadila na to zkusit si koupit. Byla to chytrá volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím opět, jakmile bude zase potřeba.

Anežka Tvarohová, Jedlany

Anežka Tvarohová, Jedlany:
Objednávat něco nového, nevyzkoušeného, je vždy sázka do loterie. Naštěstí to není můj styl, Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml jsem si objednala celkem nedávno a jsem s ním hodně spokojena. Je to zkrátka sázka na luxus. Dnes jsem ji zakoupila také pro svou sestru a doufám, že i ona bude překvapená. Pro svou mamku objednávám pouze to nejdokonalejší.

Antonín Chotaš, Vincencov

Antonín Chotaš, Vincencov:
Tento Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml jsem objednal prvně a můžu s láskou recenzovat, že jsem nejvíc spokojený. Produkt funguje na sto procent, vše dorazilo v pořádku a hlavně v krátkém čase. A i když to byl můj první nákup, tak po této zkušenosti můžu napsat, že tento produkt si zase pořídím jen odsud. Jsem opravdu spokojený a chci všem jen doporučit. Jistota a kvalita. Perfektní.

Markéta Volánková, ÚSTÍ NAD LABEM

Markéta Volánková, ÚSTÍ NAD LABEM:
Tak to jsme doma hledali! Nestojí mnoho, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde neválí, ale jde pěkně schovat. Dodání rychlé, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 07. 2018.

Hodnocení Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml

Simona B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Daniel B: Přišlo to celkem rychle

Alena Č: Ideální k osmnáctinám :)

Nikola B: Tento Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Tereza K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt