Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml

Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml

Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 119 Kč Ověřit dostupnost

Jedna tuba obsahuje 15 ml barvy. Na jedno použití je potřeba 2 cm barvy a RefectoCil Oxidant Creme 3%. Vystačí na přibližně 30 aplikací. Zesvětlení až o 3 stupně, přizpůsobení obočí zesvětleným vlasům.

3 důvody proč prodáváme Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml

Klára Hrivňáková, Koryčany

Klára Hrivňáková, Koryčany:
Již nějaký čas jsme doma s přítelem měli nějaké problémy. Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml mi doporučila kolegyně z kanceláře, kterou shodou okolností dřív trápily podobné potíže. Popravdě jsem ničemu nedávala šanci, ale s mužem jsme se shodli, že za otestování to stojí. Proto jsme si Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml pořídili. Nechci tvrdit, že že dokázal vyřešit všechny problémy, ale spoustu potíží nám usnadnil. V současnosti bych si nedovedla vůbec představit ho nepoužívat.

Miroslav Hajíček, Dolní Řasnice

Miroslav Hajíček, Dolní Řasnice:
S nákupem na internetovém obchodě mám nejlepší zkušenosti. Vlastně jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml, o kterém jsem slyšel prostřednictvím kolegů v práci, mě navnadila na to zkusit si objednat. Byla to dobrá volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím znovu, jakmile bude znovu potřeba.

Anežka Tvarohová, Jedlany

Anežka Tvarohová, Jedlany:
Kupovat něco nového, nevyzkoušeného, je pokaždé sázka do loterie. Bohudík to není můj případ, Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml jsem si objednala celkem nedávno a jsem s ním hodně spokojena. Je to jednoduše sázka na kvalitu. Dnes jsem ho zakoupila také pro svou sestru a doufám, že i ona bude nadšena. Pro svou mamku objednávám jen to nejlepší.

Antonín Chotaš, Vincencov

Antonín Chotaš, Vincencov:
Tento Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml jsem zakoupil poprvé a můžu s láskou recenzovat, že jsem nejvíc spokojený. Výrobek funguje dostatečně, vše dorazilo v pořádku a hlavně v rekordním čase. A i když to byl můj první nákup, tak po této zkušenosti musím napsat, že tento výrobek si zase pořídím jen odsud. Jsem opravdu šťastný a můžu všem pouze doporučit. Spolehlivost a rychlost. Báječné.

Markéta Volánková, ÚSTÍ NAD LABEM

Markéta Volánková, ÚSTÍ NAD LABEM:
Tak to jsme doma potřebovali! Nestojí majlant, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde neválí, ale jde pěkně schovat. Dodání perfektní, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 11. 2018.

Hodnocení Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml

Sebastian H: Přišlo to celkem rychle

Vojtěch G: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Josef M: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Tereza Ř: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Viktorie H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Refectocil Zesvětlovací pasta na obočí - blond 15 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt