Rozšiřitelný zahradní stůl z týkového dřeva Garth , 170 - 230 cm

Rozšiřitelný zahradní stůl z týkového dřeva Garth , 170 - 230 cm

Rozšiřitelný zahradní stůl z týkového dřeva Garth , 170 - 230 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Rozšiřitelný zahradní stůl z týkového dřeva Garth , 170 - 230 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Rozšiřitelný zahradní stůl z týkového dřeva Garth , 170 - 230 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 11309 Kč
Naše cena: 7539 Kč Ověřit dostupnost

Rozšiřitelný stůl z týkového dřeva Garth , 170 - 230 cm Robusní rozšiřitelný stůl vyrobený z kvalitního týkového dřeva. Přesvědčivé argumenty: Stabilní Extrémně odolný proti povětrnostním vlivům Kvalitní zpracování Elegantní design     Materiál: Týkové dřevo Týk je velmi houževnatý a odolný vůči povětrnostním vlivům a vodě. Technické údaje: Šířka: 100 cm Délka: 170 (230) cm Výška: 75 cm Průměr otvoru na slunečník: 5 cm Hmotnost: 40 kg Materiál: Týkové dřevo Tvar: Ovál Obsah balení: Rozšiřitelný stůl z týkového dřeva   Balení: Rozměry : 1010 x 210 x 1710 mm Hmotnost: 44 kg

3 důvody proč prodáváme Rozšiřitelný zahradní stůl z týkového dřeva Garth , 170 - 230 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Rozšiřitelný zahradní stůl z týkového dřeva Garth , 170 - 230 cm

Zdeněk Rosendorf, Křtiny

Zdeněk Rosendorf, Křtiny:
Rozšiřitelný zahradní stůl z týkového dřeva Garth , 170 - 230 cm jsem si objednal především proto, že byl levný. Nejsem příliš bohatý, naopak se musím vždy dívat, jaká je cena, tudíž cenovka byla pro mě tím hlavním. Neodhadoval jsem příliš kvalitní materiály, ale prodejce mě opravdu překvapil. Kvalitně zpracovaná, praktická věc. Za málo peněz perfektní vlastnosti, jak se říká. Příteli, který mě o něm informoval, jsem pak za odměnu věnoval láhev skotské, protože mi doporučením udělal skutečně neuvěřitelnou radost.

Ondřej Štyks, Domašov nad Bystřicí

Ondřej Štyks, Domašov nad Bystřicí:
Tenhle Rozšiřitelný zahradní stůl z týkového dřeva Garth , 170 - 230 cm jsem nakupoval prvně. Upřímně jsem netušil, co od něho můžu čekat a byl jsem hezky překvapený. Navíc produkt nekoresponduje ceně, cena byla malá, ale výrobek je úžasný! Proto můžu jen doporučit. Když přidám bonusy co se týká rychlosti doručení a balení zásilky, tak jsem skutečně naprosto spokojen a potěšen, že i slušné obchody se u nás v kraji najdou. Doporučuji!

David Teuer, Přeštice

David Teuer, Přeštice:
Chtěl jsem potěšit babičku pěkným dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a solidního jednání, Rozšiřitelný zahradní stůl z týkového dřeva Garth , 170 - 230 cm  mi přišel včera a vše bylo přesně tak, jak jsem očekával. Přítelkyně má obrovskou radost a já s ní, děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2019.

Hodnocení Rozšiřitelný zahradní stůl z týkového dřeva Garth , 170 - 230 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Rozšiřitelný zahradní stůl z týkového dřeva Garth , 170 - 230 cm

Marie K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Radim N: funkční výrobek

Josef V: Jsem ráda, že to mám

Johana T: Je to dostatečné?

Jana S: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Rozšiřitelný zahradní stůl z týkového dřeva Garth , 170 - 230 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Rozšiřitelný zahradní stůl z týkového dřeva Garth , 170 - 230 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt