Rozšiřitelný zahradní stůl z týkového dřeva Garth , 170 - 230 cm

Rozšiřitelný zahradní stůl z týkového dřeva Garth , 170 - 230 cm

Rozšiřitelný zahradní stůl z týkového dřeva Garth , 170 - 230 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Rozšiřitelný zahradní stůl z týkového dřeva Garth , 170 - 230 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Rozšiřitelný zahradní stůl z týkového dřeva Garth , 170 - 230 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 11309 Kč
Naše cena: 7539 Kč Ověřit dostupnost

Rozšiřitelný stůl z týkového dřeva Garth , 170 - 230 cm Robusní rozšiřitelný stůl vyrobený z kvalitního týkového dřeva. Přesvědčivé argumenty: Stabilní Extrémně odolný proti povětrnostním vlivům Kvalitní zpracování Elegantní design     Materiál: Týkové dřevo Týk je velmi houževnatý a odolný vůči povětrnostním vlivům a vodě. Technické údaje: Šířka: 100 cm Délka: 170 (230) cm Výška: 75 cm Průměr otvoru na slunečník: 5 cm Hmotnost: 40 kg Materiál: Týkové dřevo Tvar: Ovál Obsah balení: Rozšiřitelný stůl z týkového dřeva   Balení: Rozměry : 1010 x 210 x 1710 mm Hmotnost: 44 kg

3 důvody proč prodáváme Rozšiřitelný zahradní stůl z týkového dřeva Garth , 170 - 230 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Rozšiřitelný zahradní stůl z týkového dřeva Garth , 170 - 230 cm

Zdeněk Rosendorf, Křtiny

Zdeněk Rosendorf, Křtiny:
Rozšiřitelný zahradní stůl z týkového dřeva Garth , 170 - 230 cm jsem si objednal převážně proto, že nebyl předražený. Nejsem zrovna při penězích, spíš se musím pečlivě ubezpečit, jaká je cena, takže cenová dostupnost byla pro mě důležitá. Neodhadoval jsem moc dobré zpracování, ale prodejce mě mile překvapil. Kvalitně zpracovaná, praktická věcička. Za přijatelnou cenu super užitek, jak se říká. Kamarádovi, který mě k nákupu přiměl, jsem pak za odměnu koupil láhev dobrého vína, protože mi v tu chvíli udělal opravdu neuvěřitelnou radost.

Ondřej Štyks, Domašov nad Bystřicí

Ondřej Štyks, Domašov nad Bystřicí:
Tenhle Rozšiřitelný zahradní stůl z týkového dřeva Garth , 170 - 230 cm jsem nakupoval poprvé. Upřímně jsem nevěděl, co od něho můžu očekávat a byl jsem mile překvapený. Navíc zboží neodpovídá ceně, cena byla malá, ale produkt je úžasný! Proto můžu pouze doporučit. Když přidám klady co se týče okamžitosti doručení a zabalení balíčku, tak jsem opravdu zcela spokojen a potěšen, že i dobré Eshopy se u nás v kraji najdou. Doporučuji!

David Teuer, Přeštice

David Teuer, Přeštice:
Chtěl jsem potěšit dceru dobrým dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a solidního jednání, Rozšiřitelný zahradní stůl z týkového dřeva Garth , 170 - 230 cm  mi přišel již před týdnem a vše bylo přesně tak, jak jsem očekával. Manželka má největší radost a já s ní, děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2019.

Hodnocení Rozšiřitelný zahradní stůl z týkového dřeva Garth , 170 - 230 cm

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze Rozšiřitelný zahradní stůl z týkového dřeva Garth , 170 - 230 cm

Markéta K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Jakub K: Rozšiřitelný zahradní stůl z týkového dřeva Garth , 170 - 230 cm je dobrý, ale chtělo yb to větší

Kamila I: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Sára G: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Tadeáš F: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Rozšiřitelný zahradní stůl z týkového dřeva Garth , 170 - 230 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Rozšiřitelný zahradní stůl z týkového dřeva Garth , 170 - 230 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt