Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S

Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S

Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 405 Kč Ověřit dostupnost

Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S.

Materiál: 95% bavlna, 5% elastan, gramáž g/m2 180, Single Jersey


Tato trika se zrodila v Koučingové akademii s.r.o. spolu s projektem Rozum a cit, což je sebepoznávací program pro nezadané, kteří chtějí přijít na to, jak najít ideální protějšek.

Jste citlivá žena? Co to pro vás znamená? A co to znamená pro vaše okolí? Přiznáváme se, radíme si, bavíme se a svěřujeme. Ale taky víme, že jsou na světě i rozumní muži, rozumné ženy a citliví muži. A že je někdy potřeba vyladit Rozum a cit.

Tímto tričkem otevíráte prostor pro diskuzi, vyjadřujete svůj názor, postoj, potřebu, zda jdete na vztahy spíše hlavou nebo srdcem, že víte o tomto projektu a můžete ho někomu doporučit. Někomu, kdo hledá tu pravou nebo toho pravého nebo sám sebe.

Pokud chcete svým trikem vyjádřit něco navíc, pak jsou tato trika pro vás. A jejich prodej je nastaven tak, že výnos + 50 Kč - jako příspěvek Akademie - je použit na podporu nadace - aktuálně Nadace pro rozvoj plného vědomí a konkrétně projektu Jóga do dětských domovů. Naší dlouhodobou vizí je totiž to, aby se rodily děti do lásky. Co vy na to? Chcete být i vy součástí tohoto tématu? Více o nadaci na: http://www.plnevedomi.cz/nase-projekty/37-joga-do-detskych-domovu.


3 důvody proč prodáváme Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S

Lukáš Martins, Kunvald

Lukáš Martins, Kunvald:
Hodně mě zaujal tento nejnovější Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S, který byl dodán na trh. Očekával jsem záplavu drobností. Hezky mě zaskočil svou jednoduchostí na úklid, silnou výkonností a malou cenou. I maminka si ho pochvaluje, protože jí výkon velmi zjednodušila práci a máme tak více času na rodinu a na naše příbuzné. Stal se z něj dobrý domácí pomocník, bez něhož si už život nedovedeme představit.

Rozálie Burleová, Choustník

Rozálie Burleová, Choustník:
Jsem příjemně překvapena jak rychlostí dodání, tak skvělým zajištěním, co se týče zabalení zboží. Profesionální. Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S přišel v pořádku, v krátké době a já ho můžu okamžitě ozkoušet. Nemám co bych eshopu vytkla, všecko zde funguje na jedničku a já jej doporučuji. Jsem šťastná a budu se sem určitě pravidelně navracet a objednávat opakovaně.

Tobiáš Kadrle, Moravské Knínice

Tobiáš Kadrle, Moravské Knínice:
S touto Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S jsem naprosto spokojen. Zpočátku jsem ho dostal na vyzkoušení, ale za žádnou cenu bych ho už nedal z ruky. Beze zbytku naplnil mé potřeby. Užitečný pomocník v dobré kvalitě. I když jsem jako muž na uklízecí činnosti celkem nešika, nemusel jsem mít strach s Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S dělat. Používá se více než jednoduše, má minimální spotřebu energie a jeho chod je hodně klidný. Klidně ho všem doporučuji.

Aleš Kartous, Golčův Jeníkov

Aleš Kartous, Golčův Jeníkov:
Rád objednávám na internetu. Nemám rád přeplněné krámy a navíc se mi líbí porovnání cen, což v některých obchodech není možné. A proto jsem rád, že jsem si Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S zakoupil právě u vás. Vše bylo zařízeno z pohodlí gauče a ani jsem se nenačekal a byl mi dodán produkt, který byl zcela rychlostí zvuku u mě. K tomu když připočítám čitelnost, cenu a zpracování nákupu, tak můžu s jistotou říci, že jsem zcela spokojen.

Nikolas Dřímalka, Srch

Nikolas Dřímalka, Srch:
Já jsem internetovým prodejcům, recenzím a všem podobným záležitostem vždycky odolával. Nebylo to o tom, že bych si nákup nemohl dovolit, avšak neměl jsem důvěru. Logicky vás zřejmě nepřekvapí, že jsem si Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S nepořídil z vlastní vůle, ale pořídila mi ho manželka k narozeninám. Po té, co jsem si ho párkrát vyzkoušel, konstatuji, pletl jsem se. Produkt je skvělý nástroj a mrzí mě pouze jedna věc, a sice, že jsem si ho neobjednal již dříve.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 06. 2019.

Hodnocení Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S

Magdaléna D: dobré

Michaela H: Ideální k osmnáctinám :)

Valerie Š: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Miroslav R: Jsem ráda, že to mám

Marek F: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt