Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S

Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S

Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 405 Kč Ověřit dostupnost

Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S.

Materiál: 95% bavlna, 5% elastan, gramáž g/m2 180, Single Jersey


Tato trika se zrodila v Koučingové akademii s.r.o. spolu s projektem Rozum a cit, což je sebepoznávací program pro nezadané, kteří chtějí přijít na to, jak najít ideální protějšek.

Jste citlivá žena? Co to pro vás znamená? A co to znamená pro vaše okolí? Přiznáváme se, radíme si, bavíme se a svěřujeme. Ale taky víme, že jsou na světě i rozumní muži, rozumné ženy a citliví muži. A že je někdy potřeba vyladit Rozum a cit.

Tímto tričkem otevíráte prostor pro diskuzi, vyjadřujete svůj názor, postoj, potřebu, zda jdete na vztahy spíše hlavou nebo srdcem, že víte o tomto projektu a můžete ho někomu doporučit. Někomu, kdo hledá tu pravou nebo toho pravého nebo sám sebe.

Pokud chcete svým trikem vyjádřit něco navíc, pak jsou tato trika pro vás. A jejich prodej je nastaven tak, že výnos + 50 Kč - jako příspěvek Akademie - je použit na podporu nadace - aktuálně Nadace pro rozvoj plného vědomí a konkrétně projektu Jóga do dětských domovů. Naší dlouhodobou vizí je totiž to, aby se rodily děti do lásky. Co vy na to? Chcete být i vy součástí tohoto tématu? Více o nadaci na: http://www.plnevedomi.cz/nase-projekty/37-joga-do-detskych-domovu.


3 důvody proč prodáváme Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S

Lukáš Martins, Kunvald

Lukáš Martins, Kunvald:
Velmi mě oslovil tento nový Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S, který byl dodán na trh. Hledal jsem moře zbytečností. Příjemně mě překvapil svou nenáročností na úklid, velkou výkonností a nízkou cenou. I maminka si ho chválí, jelikož jí práce výrazně zjednodušila práci a máme tak více času na sebe a na naše děti. Stal se z něj dobrý rodinný pomocník, bez něhož si už život nedovedeme představit.

Rozálie Burleová, Choustník

Rozálie Burleová, Choustník:
Jsem příjemně překvapena jak rychlostí doručením, tak perfektním zajištěním, co se týče zabalení zboží. Precizní. Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S dorazil v pořádku, v krátké době a já ho můžu ihned ozkoušet. Nemám co bych eshopu vytkla, vše zde funguje dobře a já jej doporučuji. Jsem spokojená a budu se sem jistě opakovaně vracet a objednávat opakovaně.

Tobiáš Kadrle, Moravské Knínice

Tobiáš Kadrle, Moravské Knínice:
S tímto Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S jsem zcela spokojen. Zpočátku jsem ho obdržel na vyzkoušení, ale nikdy bych ho už nedal z ruky. Beze zbytku naplnil mé potřeby. Užitečný pomocník v super kvalitě. I když jsem jako chlap na uklízecí činnosti poněkud nešika, nemusel jsem mít strach s Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S pracovat. Ovládá se více než snadno, má minimální spotřebu energie a jeho chod je velmi tichý. Vřele ho komukoliv poradím.

Aleš Kartous, Golčův Jeníkov

Aleš Kartous, Golčův Jeníkov:
Rád nakupuji na webu. Nemám rád přeplněné obchodní centra a navíc se mi líbí porovnání cen, což v některých obchodech není možné. A tak jsem šťastný, že jsem si Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S objednal právě u vás. Vše bylo vyřízeno z klidu gauče a ani jsem se nenačekal a byl mi dodán produkt, který byl zcela rychlostí blesku u mě. K tomu když připočítám čitelnost, cenu a vyřízení objednávky, tak můžu s jistotou říci, že jsem maximálně spokojen.

Nikolas Dřímalka, Srch

Nikolas Dřímalka, Srch:
Já jsem eshopům, inzerci a všem podobným věcem vždy odolával. Nikoliv z důvodu, že bych si nákup nemohl dovolit, ale byl jsem skeptický. Tudíž vás asi nešokuje, že jsem si Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S neobjednal sám, ale pořídila mi ho manželka k narozeninám. Po té, co jsem si ho několikrát otestoval, musím říct, pletl jsem se. Výrobek je perfektní nástroj a je mi líto pouze jediné, a sice, že jsem si výrobek nepořídil dřív.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 03. 2019.

Hodnocení Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S

Tomáš K: je to fajné

Zdeněk M: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Pavel Z: Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S je dobrý, ale chtělo yb to větší

Zdeněk M: tak jsem to dostala aje to super

Kristýna P: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt