Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S

Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S

Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 405 Kč Ověřit dostupnost

Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S.

Materiál: 95% bavlna, 5% elastan, gramáž g/m2 180, Single Jersey


Tato trika se zrodila v Koučingové akademii s.r.o. spolu s projektem Rozum a cit, což je sebepoznávací program pro nezadané, kteří chtějí přijít na to, jak najít ideální protějšek.

Jste citlivá žena? Co to pro vás znamená? A co to znamená pro vaše okolí? Přiznáváme se, radíme si, bavíme se a svěřujeme. Ale taky víme, že jsou na světě i rozumní muži, rozumné ženy a citliví muži. A že je někdy potřeba vyladit Rozum a cit.

Tímto tričkem otevíráte prostor pro diskuzi, vyjadřujete svůj názor, postoj, potřebu, zda jdete na vztahy spíše hlavou nebo srdcem, že víte o tomto projektu a můžete ho někomu doporučit. Někomu, kdo hledá tu pravou nebo toho pravého nebo sám sebe.

Pokud chcete svým trikem vyjádřit něco navíc, pak jsou tato trika pro vás. A jejich prodej je nastaven tak, že výnos + 50 Kč - jako příspěvek Akademie - je použit na podporu nadace - aktuálně Nadace pro rozvoj plného vědomí a konkrétně projektu Jóga do dětských domovů. Naší dlouhodobou vizí je totiž to, aby se rodily děti do lásky. Co vy na to? Chcete být i vy součástí tohoto tématu? Více o nadaci na: http://www.plnevedomi.cz/nase-projekty/37-joga-do-detskych-domovu.


3 důvody proč prodáváme Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S

Lukáš Martins, Kunvald

Lukáš Martins, Kunvald:
Velmi mě zaujal tento nový Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S, který byl uveden na trh. Očekával jsem záplavu drobností. Příjemně mě zaskočil svou jednoduchostí na údržbu, velkou výkonností a malou cenou. I manželka si ho pochvaluje, jelikož jí výkon výrazně zjednodušila práci a máme tak více času na rodinu a na naše příbuzné. Stal se z něj spolehlivý domácí pomocník, bez něhož si už den nedovedeme představit.

Rozálie Burleová, Choustník

Rozálie Burleová, Choustník:
Jsem hezky překvapena jak okamžitým dodání, tak skvělým zajištěním, co se týká zabalení balíčku. Precizní. Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S dorazil v pořádku, v krátké době a já ho můžu ihned testovat. Nemám co bych obchodu vytkla, vše zde funguje dobře a já jej doporučuji. Jsem šťastná a budu se sem jistě pravidelně navracet a nakupovat dále.

Tobiáš Kadrle, Moravské Knínice

Tobiáš Kadrle, Moravské Knínice:
S touto Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S jsem naprosto spokojen. Zpočátku jsem ho dostal na otestování, ale za žádnou cenu bych ho už nedal z ruky. Úplně naplnil mé potřeby. Šikovný pomocník v super kvalitě. I když jsem jako chlap na uklízecí činnosti celkem méně zručný, nemusel jsem mít obavy s Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S pracovat. Ovládá se více než jednoduše, má minimální spotřebu energie a jeho provoz je velmi klidný. Klidně ho všem poradím.

Aleš Kartous, Golčův Jeníkov

Aleš Kartous, Golčův Jeníkov:
Rád nakupuji na netu. Nemám rád přeplněné krámy a navíc se mi líbí porovnání cen, což v některých obchodech není možné. A tak jsem šťastný, že jsem si Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S pořídil právě u vás. Všechno bylo zařízeno z klidu kanceláře a ani jsem se nenadál a byl mi dodán produkt, který byl zcela rychlostí blesku u mě. K tomu když připočítám přehlednost, cenu a vyřízení nákupu, tak můžu s jistotou napsat, že jsem maximálně spokojen.

Nikolas Dřímalka, Srch

Nikolas Dřímalka, Srch:
Já jsem internetu, recenzím a všem takovým legracím vždy odolával. Ne že bych si zboží nemohl dovolit, avšak neměl jsem důvěru. Tudíž vás asi nešokuje, že jsem si Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S neobjednal z vlastní vůle, ale objednala mi ho manželka k Vánocům. Po tom, co jsem si ho několikrát prověřil, konstatuji, pletl jsem se. Produkt je perfektní pomocník a je mi líto pouze jedna věc, konkrétně, že jsem si výrobek nezakoupil již dříve.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 01. 2019.

Hodnocení Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S

Tadeáš J: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Tobiáš P: funkční výrobek

Sára G: děda je z dárku je nadšený

Karel Z: tak jsem to dostala aje to super

Radim C: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Rozum a cit Dámské triko Citlivá žena S

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt