Rukavice LEVI'S 222283 Gloves Černá

Rukavice LEVI'S 222283 Gloves Černá

Rukavice LEVI'S 222283 Gloves Černá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Rukavice LEVI'S 222283 Gloves Černá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Rukavice LEVI'S 222283 Gloves Černá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 524 Kč
Naše cena: 349 Kč Ověřit dostupnost

Rukavice LEVI'S 222283 Gloves. Pánské pletené rukavice od značky LEVI'S v černém provedení. Rukavice mají pletené žebrované manžety, které skvěle obepínají zápěstí, čímž garantují maximální komfort a izolaci tepla. Palec a ukazováček jsou kompatibilní s dotykovými displeji. Na přední straně je umístěno ikonické logo značky. Materiál: 96% Akryl, 3% Bavlna, 1% Metal.

3 důvody proč prodáváme Rukavice LEVI'S 222283 Gloves Černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Rukavice LEVI'S 222283 Gloves Černá

Miroslav Galeta, Dolní Loučky

Miroslav Galeta, Dolní Loučky:
Rukavice LEVI'S 222283 Gloves Černá jsem si vybral na základě dobré kombinace slibované kvality a prodejní ceny. Webové stránky jsou pěkně zpracované, budí ve mně důvěru a to považuji za faktor pro zákazníka velmi důležitý. Všem,kteří už nějakou dobu přemýšlí, že by Rukavice LEVI'S 222283 Gloves Černá zakoupily, bych radil, ať s objednáním neváhají. Evidentně je nás, spokojených kupujících, dost, a případné detaily, které Rukavice LEVI'S 222283 Gloves Černá občas lidé reklamují, považuji ze nepodstatné. Alespoň mně to radost z nákupu rozhodně nezkazilo.

Johana Benešová, Čistá

Johana Benešová, Čistá:
Jsem uspokojená, vše bylo okamžité, od objednání do doručení a v nejbližší době si objednám ještě jednu Rukavice LEVI'S 222283 Gloves Černá, do knaceláře. Ta první byla na chalupu. Vyhovuje mi její výška .Ještě jednou děkuji Pěkný den

Anna Štorová, Morkůvky

Anna Štorová, Morkůvky:
Za svůj léta používaný Rukavice LEVI'S 222283 Gloves Černá, na který jsem uvyklá, jsem hledala jiný, jelikož původní již není k dostání. Sháněla jsem na internetu a našla tento. Má mnohem lepší funkčnost a i pohledově se mi líbil, tak jsem jej okamžitě objednala, protože i cenově je pro mne přijatelný. Má volba byla po všech stránkách správná a počítám i do budoucna.

Nikolas Šestořád, Hvozdnice

Nikolas Šestořád, Hvozdnice:
Poptával jsem pro rodinu opravdu kvalitní Rukavice LEVI'S 222283 Gloves Černá s ohledem na provoz a trvanlivost. Důležitou roli pro mě hrála také cena. Naštěstí jsem narazil na tento obchod, ve kterém jsem našel přesně to, co jsem hledal. Mimo odolnosti a levných cen také milé a vstřícné jednání. Rukavice LEVI'S 222283 Gloves Černá přišel poštou brzo a splňoval mé očekávání. Takto by to mělo být všude.

Karel Titlbach, Vysočina

Karel Titlbach, Vysočina:
Už několikrát jsem se nedočkal, proto jsem se o vašem obchodu předem informoval a obrátil se na vás na podkladu doporučení. Udělal jsem nejlíp, vše bylo dokonale takové, jak jsem potřeboval. Jsem s Rukavice LEVI'S 222283 Gloves Černá hodně spokojený, funguje přesně tak, jak jsem chtěl. Měl jsem ještě několik otázek, na které mi vaši prodavači odpověděli, proto obchod proběhl velmi profesionálně a ještě jednou děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 08. 2019.

Hodnocení Rukavice LEVI'S 222283 Gloves Černá

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Rukavice LEVI'S 222283 Gloves Černá

Sebastian V: Rukavice LEVI'S 222283 Gloves Černá je dobrý, ale chtělo yb to větší

David S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Matyáš H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Oliver Č: tak jsem to dostala aje to super

Kateřina B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Rukavice LEVI'S 222283 Gloves Černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Rukavice LEVI'S 222283 Gloves Černá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt