Rukavice O´Neill BM Freeride Gloves Černá

Rukavice O´Neill BM Freeride Gloves Černá

Rukavice O´Neill BM Freeride Gloves Černá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Rukavice O´Neill BM Freeride Gloves Černá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Rukavice O´Neill BM Freeride Gloves Černá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2999 Kč
Naše cena: 1999 Kč Ověřit dostupnost

Rukavice O´Neill BM Freeride Gloves. Pánské zimní černé rukavice O´Neill jsou přesně to, co na hory potřebujete. Rukavice mají podšívku z mikrovlákna a na dlanich a prstech je použitá kůže. Na zápěstích je možné rukavice stáhnout. Materiál: 58% Polyester, 23% Kůže, 10% Polyamid, 9% Polyuretan - Podšívka: 100% Polyester - Výplň: 100% Polyester

3 důvody proč prodáváme Rukavice O´Neill BM Freeride Gloves Černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Rukavice O´Neill BM Freeride Gloves Černá

Marie Hrochová, Dymokury

Marie Hrochová, Dymokury:
Byla jsem zpočátku opatrná, a protože nerada objednávám přes internet. Byla jsem se na Rukavice O´Neill BM Freeride Gloves Černá podívat v klasickém krámě. Vyzkoušela jsem jej a byla jsem překvapena, jakého užitečného pomocníka můžu mít v bytě. Nemeškala jsem, sedla jsem k netu a za skvělou cenu jej objednala. Mám ho v bytě sedm dní a nemůžu si ho vynachválit. Chci se naučit jej ovládat, ale vypadá to jednoduše, tak snad nebude chyba.

Emma Lefnerová, Strahovice

Emma Lefnerová, Strahovice:
Rukavice O´Neill BM Freeride Gloves Černá jsem zakoupila na tomto webu. A jak to dopadlo? Já i mnoho jiných lidí hodnotíme jako plus zanedbatelnou energetickou náročnost, slušné příslušenství, bezproblémový chod. Co však nebylo součástí balení, byl manuál na používání v českém jazyce, a některé prvky není možné repasovat. Navzdory tomu celkově hodnotím kladně.

Klára Tetíková, Bělá nad Svitavou

Klára Tetíková, Bělá nad Svitavou:
Nechci si stěžovat, zboží dorazilo v naprostém ordnungu. Třebaže byla udána několikadenní dodací lhůta, přišel mi výrobek už čtvrtý den, hezky zabalený a bez vad. Okamžitě jsme ho museli na dvoře vyzkoušet a pracuje bezvadně. Ani jsem nečekala, že s tím budu tak překvapená, ale jsem ráda, že jsem neváhala a Rukavice O´Neill BM Freeride Gloves Černá objednala. Této koupě rozhodně nelituji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 08. 2019.

Hodnocení Rukavice O´Neill BM Freeride Gloves Černá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Rukavice O´Neill BM Freeride Gloves Černá

Johana W: nemá chybu

Karolína K: Je to dostatečné?

Kateřina T: děda je z dárku je nadšený

Vanesa P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Adéla Š: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Rukavice O´Neill BM Freeride Gloves Černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Rukavice O´Neill BM Freeride Gloves Černá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt