Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota

Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota

Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1592 Kč
Naše cena: 1061 Kč Ověřit dostupnost

Tyto boční stěny lze velice jednoduše připevnit k Vašemu zahradnímu stanu pomocí suchých zipů a plastových háčků. Kromě toho mají boční stěny gramáž 180 g/m2, takže Vám zaručí ochranu před mírným větrem a deštěm. (stejně jako stany, je nelze vystavovat zvýšeným povětrnostním podmínkám) Boční stěny jsou vybaveny zipem uprostřed stěny, takže mohou zároveň sloužit jako vstupní dveře, pokud chcete stan úplně uzavřít. Boční stěny je možné použít na všechny stany formátu PROFI.   Technické údaje: rozměry stěny: 298 x 216 cm materiál: potahovaný polyamid 180 g/m2 5 suchých zipů pro upevnění k nohám 4 plastové háčky pro upevnění k horní konstrukci barva: terakota   Obsah balení: 1x boční stěna se zipem 1x boční stěna bez zipu a bez okna

3 důvody proč prodáváme Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota

Tomáš Fedak, Janská

Tomáš Fedak, Janská:
v tomto obchodě určitě budu nadále objednávat, mají tu největší výběr za dobré ceny , výhody a slevy. eshop je přehledný a najdu si hned to, co hledám. v normálním krámě větší Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota moc neseženu, tu mají v těchto produktech velký výběr. Nosí se dobře, používám na sportovní nošení. všem, co mají podobný problém, sehnat pohodlnou a přitom vyjímečnou Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota, vřele doporučuji. určitě doporučím dál.

Denis Lutišan, Chyjice

Denis Lutišan, Chyjice:
Hledal jsem pro známé velmi kvalitní Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota s ohledem na provoz a trvanlivost. Hlavní roli pro mě hrála také cena. Naštěstí jsem našel na tento obchod, ve kterém jsem našel přesně to, co jsem poptával. Mimo bezpečnosti a nízkých cen také milé a vstřícné jednání. Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota dorazil poštou rychle a splňoval moje očekávání. Takto by to mělo být všude.

Johana Luběnová, Mírová

Johana Luběnová, Mírová:
Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota pro nás v rodině znamená hlavně dobrou značku kvality. Rádi využíváme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho koupila původně jenom pro sebe k užívání na zahradu. Jeden je ale málo, hodí se pořídit víc kusů, ty kačky stojí za to zainvestovat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 08. 2019.

Hodnocení Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota

Lukáš H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Linda R: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Kateřina Š: Je to dostatečné?

Matěj P: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Laura N: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt