Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota

Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota

Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1592 Kč
Naše cena: 1061 Kč Ověřit dostupnost

Tyto boční stěny lze velice jednoduše připevnit k Vašemu zahradnímu stanu pomocí suchých zipů a plastových háčků. Kromě toho mají boční stěny gramáž 180 g/m2, takže Vám zaručí ochranu před mírným větrem a deštěm. (stejně jako stany, je nelze vystavovat zvýšeným povětrnostním podmínkám) Boční stěny jsou vybaveny zipem uprostřed stěny, takže mohou zároveň sloužit jako vstupní dveře, pokud chcete stan úplně uzavřít. Boční stěny je možné použít na všechny stany formátu PROFI.   Technické údaje: rozměry stěny: 298 x 216 cm materiál: potahovaný polyamid 180 g/m2 5 suchých zipů pro upevnění k nohám 4 plastové háčky pro upevnění k horní konstrukci barva: terakota   Obsah balení: 1x boční stěna se zipem 1x boční stěna bez zipu a bez okna

3 důvody proč prodáváme Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota

Ondřej Svrčina, Milejovice

Ondřej Svrčina, Milejovice:
Nedávno jsem objevil katalog Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota, kde jsem si o tom dohledal podrobnější informace. Oslovil mě už katalogovš podobě. Koupil jsem ho jako dárek a zároveň praktickou pomůcku. A musím říct, že jsem jistě nekoupil blbě. Design, cena, provedení – všechno na vrcholné úrovni. Rozhodně se nemusím bát, že by takový dárek byl by nevhod. Nic co udělalo mé ženě takovou radost, jako tento Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota.

Denisa Mužátková, Drásov

Denisa Mužátková, Drásov:
náhodně kupuji věci přes e-shop. Mám ráda, když si zboží předem ozkouším. Ale u Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota se vyplatilo zakoupení přes internet. Ušetřila jsem hodně peněz a zatím nebyl s ničím zádrhel. Bleskové doručení až do domu. Jsem tedy zcela klidná a jsem ráda, že mě můj otec přesvědčil o zakoupení. Teď mi ho dokonce půjčuje si, takže mu asi na vánoce koupím taky takový.

Markéta Štvrtňová, Plavsko

Markéta Štvrtňová, Plavsko:
Potřebovala jsem obratem a levně pořídit Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota. Vyšli jste mi vstříc, poradili a odkázali mne na to, co jsem hledala. Skvělé a férové jednání a hlavně balíček došel včas, jak jsem chtěla. Perfektní, tak by to mělo být vždy.

Michaela Vyčítalová, Mohelnice

Michaela Vyčítalová, Mohelnice:
Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota u nás v kanceláři jedna kamarádka propagovala tak, že jsem si tedy rozmyslela, že kdyby měla být jen polovina z toho realita, chci to aspoň vyzkoušet. Jsem spíš nevěřící, ale když jsem ji tak vnímala, přišlo mi divné zatracovat něco, s čím nemám samotná zážitek. Docela ta cena není tak závratná. Nelituji ani koruny, kterou jsem za Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota zaplatila. S pozitivními příspěvky jsem se tak přidala ke spolupracovnici a od té doby si Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota objednaly další čtyři.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2019.

Hodnocení Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota

Julie H: nemá chybu

Zdeněk S: Celkem jsem spokojený.

Sabina D: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Adam K: Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota je dobrý, ale chtělo yb to větší

František Š: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt