Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota

Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota

Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1592 Kč
Naše cena: 1061 Kč Ověřit dostupnost

Tyto boční stěny lze velice jednoduše připevnit k Vašemu zahradnímu stanu pomocí suchých zipů a plastových háčků. Kromě toho mají boční stěny gramáž 180 g/m2, takže Vám zaručí ochranu před mírným větrem a deštěm. (stejně jako stany, je nelze vystavovat zvýšeným povětrnostním podmínkám) Boční stěny jsou vybaveny zipem uprostřed stěny, takže mohou zároveň sloužit jako vstupní dveře, pokud chcete stan úplně uzavřít. Boční stěny je možné použít na všechny stany formátu PROFI.   Technické údaje: rozměry stěny: 298 x 216 cm materiál: potahovaný polyamid 180 g/m2 5 suchých zipů pro upevnění k nohám 4 plastové háčky pro upevnění k horní konstrukci barva: terakota   Obsah balení: 1x boční stěna se zipem 1x boční stěna bez zipu a bez okna

3 důvody proč prodáváme Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota

Ondřej Svrčina, Milejovice

Ondřej Svrčina, Milejovice:
Nedávno jsem našel katalog Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota, kde jsem si o tom přečetl detailnější informace. Zaujal mě už katalogovš podobě. Koupil jsem ho jako překvapení a zároveň šikovnou pomůcku. A musím říct, že jsem jistě neudělal blbě. Vzhled, cena, provedení – všechno na vrcholné úrovni. Alespoň se nemusím bát, že by takový dárek přišel nevhod. Málo co udělalo mé přítelkyni velkou radost, jako tento Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota.

Denisa Mužátková, Drásov

Denisa Mužátková, Drásov:
Někdy kupuji věci přes e-shop. Mám ráda, když si věci předem otestuji. Ale u Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota se vyplatilo zakoupení přes web. Ušetřila jsem spoustu peněz a zatím nebyl s ničím zádrhel. Rychlé doručení až do kanceláře. Jsem tedy maximálně ráda a jsem ráda, že mě můj syn přesvědčil o objednání. Teď mi ho rovnou půjčuje si, takže mu asi na vánoce objednám taky nový.

Markéta Štvrtňová, Plavsko

Markéta Štvrtňová, Plavsko:
Potřebovala jsem ihned a rozumně pořídit Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota. Vyšli jste mi vstříc, poradili a odkázali mne na to, co jsem hledala. Dobré a férové jednání a hlavně zásilka došel včas, jak jsem potřebovala. Perfektní, tak by to mělo být vždy.

Michaela Vyčítalová, Mohelnice

Michaela Vyčítalová, Mohelnice:
Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota u nás ve skladu jedna spolupracovnice propagovala tak, že jsem si nakonec řekla, že kdyby měla být jen čtvrtina z toho realita, chci to teda vyzkoušet. Jsem více nedůvěřivá, ale když jsem ji tak vnímala, přišlo mi hloupé odmítat něco, s čím nemám sama zkušenost. Docela ta investice není tak závratná. Nelituji ani kačky, kterou jsem za Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota zaplatila. S spokojenými příspěvky jsem se tak přidala ke spolupracovnici a od té doby si Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota zakoupily další pět.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2019.

Hodnocení Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota

Markéta M: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Dominik B: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Denis H: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Sára S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Simona B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Sada 2 bočních stěn pro PROFI zahradní stan 3 x3 m terakota

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt