Sada chráničů na kolečkové brusle - vel. XL

Sada chráničů na kolečkové brusle - vel. XL

Sada chráničů na kolečkové brusle - vel. XL

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Sada chráničů na kolečkové brusle - vel. XL. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Sada chráničů na kolečkové brusle - vel. XL vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 318 Kč
Naše cena: 212 Kč Ověřit dostupnost

Sada chráničů kolen, loktů, zápěstí Technické údaje: vel. XL  závodní typy značky BROTHER Chrániče splňují veškeré nároky na ochranu končetin a jsou atraktivní svým vzhledem. Plastové části jsou ze speciálního ABS plastu a textilní obal je ze speciální látky Coolmax, která odvádi pot. Chrániče splňují nejpřísnější kriteria na ochranu bruslaře proti povrchovým zraněním. Tato sada chráničů je doporučená pro jízdu na kolečkových bruslích, skateboardech . K sadě chráničů doporučujeme pro zvýšení bezpečnosti přidat vhodnou helmu. Dodáváme s červenými a modrostříbrnými proužky, viz foto. Určeno pro bruslaře o výšce nad 180 cm. Obsah balení:   1 x Sada chráničů 

3 důvody proč prodáváme Sada chráničů na kolečkové brusle - vel. XL

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Sada chráničů na kolečkové brusle - vel. XL

David Mittner, Tatrovice

David Mittner, Tatrovice:
Sada chráničů na kolečkové brusle - vel. XL jsem spatřil poprvé u kolegy na přednášce z biologie. Hned mě zaujalo, že vypadá dobře. Tak jsem se s kolegou chvilku bavil. Byl nadšený, tudíž jsem si řekl, že že si ho taky pořídím. Vybral jsem si potřebnou částku, objednal si ho a dneska již můžu konstatovat, že si dotyčný nevymýšlel. Velmi kvalitní zboží a já jsem velmi nadšený, že jsem si ho objednal.

Tereza Hojdyszová, Oldřiš

Tereza Hojdyszová, Oldřiš:
Sada chráničů na kolečkové brusle - vel. XL podporuje mojí vrozenou pohodlnost, protože nejsem nucena hledat tři věci, když mi v klidu stačí jedna. Stačí jedna návštěva obchodu nebo jeden email do obchodu a mohu pohodlně a lehce pracovat. Dokonce i mojí kolegyni v práci baví tento Sada chráničů na kolečkové brusle - vel. XL používat, protože se s ním dělá lehce, rychle a tím pádem u běžné domácí činnosti stráví minimum času.

Natálie Šorčíková, Kotenčice

Natálie Šorčíková, Kotenčice:
Sada chráničů na kolečkové brusle - vel. XL jsem sháněla několik týdnů, v většině eshopech byl nedostupný, nebo předražený. Na radu přátel jsem si vybrala právě tento a jsem velice nadšená. Spolehlivě splňuje všechny svoje funkce a má velmi hezký povrch. Rovněž cena mi vyhovuje, a tak mohu doporučit i ostatním.

Tadeáš Lisec, Uhelná Příbram

Tadeáš Lisec, Uhelná Příbram:
Během objednání Sada chráničů na kolečkové brusle - vel. XL jsem poměrně přísný. Stojím si za kvalitou a levnou cenou. U vás jsem vše našel a ještě k tomu korektní jednání, které zase nemusí být všude. Oceňuji kladné odbavení mé objednávky, Sada chráničů na kolečkové brusle - vel. XL je přesně takový, jaký potřebuji a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká perfektní jednání. Z vás by si měly vzít jiné obchody příklad.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 06. 2018.

Hodnocení Sada chráničů na kolečkové brusle - vel. XL

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Sada chráničů na kolečkové brusle - vel. XL

Andrea M: Je to dostatečné?

Gabriela S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Sára S: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Gabriela K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Filip T: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Sada chráničů na kolečkové brusle - vel. XL. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Sada chráničů na kolečkové brusle - vel. XL

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt