SANTÉ Zdravotní obuv Profi dámská N/21/10 bílá vel. 39

SANTÉ Zdravotní obuv Profi dámská N/21/10 bílá vel. 39

SANTÉ Zdravotní obuv Profi dámská N/21/10 bílá vel. 39

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s SANTÉ Zdravotní obuv Profi dámská N/21/10 bílá vel. 39. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s SANTÉ Zdravotní obuv Profi dámská N/21/10 bílá vel. 39 vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 432 Kč Ověřit dostupnost

Zdravotní obuv - Profi dámský pantofel, Barva: bílá, Podešev: světlá, Stélka: anatomicky tvarovaná, Materiál: kůže, mezivrstva změkčující došlap, zdravotní certifikovaná obuv.

3 důvody proč prodáváme SANTÉ Zdravotní obuv Profi dámská N/21/10 bílá vel. 39

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje SANTÉ Zdravotní obuv Profi dámská N/21/10 bílá vel. 39

Hana Mutinová, Velenka

Hana Mutinová, Velenka:
SANTÉ Zdravotní obuv Profi dámská N/21/10 bílá vel. 39 JSEM NAŠLA POUZE V NABÍDCE TÉTO FIRMY, PROVEDENI SPLŇUJE MOJE OČEKÁVÁNÍ A JSEM 100% SPOKOJENA. DOPORUČUJI TENTO ESHOP I OSTATNÍM ZÁKAZNÍKŮM.

Jonáš Landecký, Břvany

Jonáš Landecký, Břvany:
Skvělá věcička, tenhle váš SANTÉ Zdravotní obuv Profi dámská N/21/10 bílá vel. 39, nevím už co mě to napadlo si ho pořídit, ale byl to perfektní nápad. Dobře vypadá, krásně se s ním dělá, a funguje přesně tak, jak má, a jak jsem si to vždy přál. Plánuji objednat ještě tři dědovi k narozeninám, má podobný vkus jako já, a myslím, že mu udělá radost. Jsem opravdu spokojený jako jsem po doručení už přes dlouho nebyl.

Sára Hrmová, Horní Němčice

Sára Hrmová, Horní Němčice:
Nejsem zvyklá nakupovat na webu. Jsem holka, proto ráda si vše zkouknu na vlastní oči a ohmatám. Ovšem tuto SANTÉ Zdravotní obuv Profi dámská N/21/10 bílá vel. 39 nabízeli za výhodnou cenu a slíbili bleskové zaslání, tak jsem podlehla. A můžu sdělit, že jsem ráda, že to tak skončilo. Nejen, že jsem ušetřila svůj čas, kdy jsem nemusela někde chodit, ale byl mi výrobek zaslán opravdu rychle, profesionálně zabalený a já jsem maximálně ráda. Hezký a přehledný obchod je velké plus. Doporučuji.

Václav Resler, Krásná Lípa

Václav Resler, Krásná Lípa:
SANTÉ Zdravotní obuv Profi dámská N/21/10 bílá vel. 39 jsem objednal jako náhradu, protože podobný, celkem špatný kousek se okamžitě rozbil. Překvapilo mě, jak je ve srovnání o hodně více precizně zpracovaný a to už na letmý pohled. Bez ohledu na unikátní design a funkci. Jako esteticky založený člověk si dávám záležet také na tom, aby se mi věc, kterou kupuji, líbila. A jsem nadšený! Nevěřím, že jsem se tak dlouho s pořízením rozmýšlel. Snad jen cena by mohla být o něco levnější, ale mám pochopení, že za preciznost se zkrátka platí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 01. 2019.

Hodnocení SANTÉ Zdravotní obuv Profi dámská N/21/10 bílá vel. 39

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze SANTÉ Zdravotní obuv Profi dámská N/21/10 bílá vel. 39

Alžběta M: Ideální k osmnáctinám :)

Aneta M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Magdaléna R: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Kamila O: já jsem to prostě chtěla

Hana Š: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější SANTÉ Zdravotní obuv Profi dámská N/21/10 bílá vel. 39. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží SANTÉ Zdravotní obuv Profi dámská N/21/10 bílá vel. 39

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt