Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Artyčok 200ml

Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Artyčok 200ml

Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Artyčok 200ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Artyčok 200ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Artyčok 200ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 133 Kč Ověřit dostupnost

Všechny suroviny použité při výrobě produktů Schoenenberger pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství nebo ze sběru ve volné přírodě.Složení: čerstvě lisovaná šťáva z květních pupenů artyčoku (Cynara scolymus L., hydrolysed).Obsah: 200mlZemě původu: NěmeckoPřed použitím láhev protřepat.Použijte pro dávkováním odměrku.Vypijte 2-3x denně 10 ml samotné šťávy nebo šťávu smíchejte s minerální vodou či jiným džusem.Nepřekračujte denní doporučené množství.Skladuje při teplotě 5- 25 °C.Po otevření dobře uzavřete, skladujte v lednici a spotřebujte během 2 týdnů. Uchovejte mimo dosah dětí. Výživové údaje na 100ml:Energetická hodnota 136 kJ/32 kcal  Tuky     < 0,5 g   z toho nasycené kyseliny  < 0,1 g Sacharidy     7 g   z toho cukry     3 g Bílkoviny    1g g Sůl     0,03 g Artičok 133g

3 důvody proč prodáváme Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Artyčok 200ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Artyčok 200ml

Sabina Paseková, Kynšperk nad Ohří

Sabina Paseková, Kynšperk nad Ohří:
Dlouho jsem se dívala na nejlevnější Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Artyčok 200ml, nakonec jsem nejlevnější našla zde. Je zbytečné hledat levnější jinde.

Linda Bloudková, Temelín

Linda Bloudková, Temelín:
Podívejte, tohle je věc, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho představovat, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl rychle napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Artyčok 200ml nepotkal, tak poradím, ať se nebojí a pořídí si na zkoušku. Všichni si to pochvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i ostatním.

Dominika Šilhavá, Hvězdoňovice

Dominika Šilhavá, Hvězdoňovice:
S Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Artyčok 200ml jsem nejvíce spokojená, skvěle sedí, jsou ulítle šité, nikde netáhnout, jsou velmi pohodlné. Všichni mi je chválí, takže dělají radost nejen mně, ale i kamarádce :)

Šárka Zinková, Poustka

Šárka Zinková, Poustka:
Vybrat si ten nejlepší produkt bývá velmi složité. K mání je totiž neuvěřitelná paleta různých modelů. Já jsem si vybrala Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Artyčok 200ml a svého rozhodnutí vážně nelituji. Několik měsíců používání mi mou volbu jen utvrdilo a mám jasno v tom, že bych vůbec neměnila. Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Artyčok 200ml jsem poté ukázala také celému okolí. A ráda bych o něm takto řekla i dalším zájemcům.

Šimon Sahánek, Ostrožská Nová Ves

Šimon Sahánek, Ostrožská Nová Ves:
Hodně jsem se těšil, až mi doručovatel přinese z eshopu Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Artyčok 200ml. Byl jsem mile překvapen, když jsem rozbalil krabici a měl jsem Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Artyčok 200ml doma.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 01. 2019.

Hodnocení Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Artyčok 200ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Artyčok 200ml

Karel K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Alžběta M: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Vanesa K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Karolína P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Aleš B: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Artyčok 200ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Artyčok 200ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt