Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Granátové jablíčko 200ml

Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Granátové jablíčko 200ml

Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Granátové jablíčko 200ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Granátové jablíčko 200ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Granátové jablíčko 200ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 191 Kč Ověřit dostupnost

Všechny suroviny použité při výrobě produktů Schoenenberger pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství nebo ze sběru ve volné přírodě.Složení: šťáva z čerstvých granátových jablek (punica granatum).Obsah: 200mlZemě původu: NěmeckoPřed použitím láhev protřepat.Použijte pro dávkováním odměrku.Vypijte 2-3x denně 5 ml samotné šťávy nebo šťávu smíchejte s minerální vodou, čajem či džusem.Nepřekračujte denní doporučené množství.Skladuje při teplotě 15- 25 °C.Po otevření dobře uzavřete, skladujte v lednici a spotřebujte během 2 týdnů. Uchovejte mimo dosah dětí. Výživové údaje na 100ml:Energetická hodnota 315 kJ/74 kcal  Tuky     < 0,5 g   z toho nasycené kyseliny  < 0,1 g Sacharidy     18 g   z toho cukry     11 g Bílkoviny     0,5 g Sůl     < 0,01 g

3 důvody proč prodáváme Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Granátové jablíčko 200ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Granátové jablíčko 200ml

Hana Lévaiová, Suchonice

Hana Lévaiová, Suchonice:
S Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Granátové jablíčko 200ml jsem hodně spokojená, perfektně sedí, jsou dobře šité, nikde netáhnout, jsou velmi mocné. Všichni mi je přejí, takže dělají radost nejen mně, ale i přítelovi :)

Radek Debelka, Dolní Hrachovice

Radek Debelka, Dolní Hrachovice:
Jedná se o krapet dražší typ. Líbí se mi poměr cena-výkon, ale poté už jsem si Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Granátové jablíčko 200ml objednal, tak jej určitě zužitkují. Za tu hodnotu je malinko jednodušší, ale jinak funguje perfektně a doufám, že se nám v práci ještě zužitkuje. Pokud bych kupoval znova, vzal bych levnější model, která bude odpovídat poměru cena-výkon.

Denis Mořický, Travčice

Denis Mořický, Travčice:
Spolehlivý obchod. Oceňuji především to, že Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Granátové jablíčko 200ml vypadá už na pohled kvalitně a je za levnou cenu. Pro denní potřebu je naprosto dostačující, skoro je ho až škoda, protože má i další nastavení, které se ale čas od času mohou hodit i běžným uživatelům. Používáním se neopotřebovává, po dlouhou dobu vypadá jako právě rozbalený. Odolává pádům a jinému nepěknému zacházení. Za mě jasně přímá volba.

Denisa Kutinová, Chržín

Denisa Kutinová, Chržín:
Hodně perfektní věc, nalákala mě na koupi rada mojí staré známé. Prý to mám vyzkoušet a budu se divit, co dokáže za zázraky. Kupila jsem si a opravdu to není špatné. Vybrala jsem si v eshopu model, který se mi nejvíc líbil a nechala si ho poslat na svou adresu. Nestálo to ani hodně peněz a vyřídila jsem to z pohodlí gauče. :-] Teď mám Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Granátové jablíčko 200ml u sebe a spokojenost, pohoda.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 01. 2019.

Hodnocení Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Granátové jablíčko 200ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Granátové jablíčko 200ml

Matouš R: Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Granátové jablíčko 200ml je dobrý, ale chtělo yb to větší

Sára R: Je to dostatečné?

Karel K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Simona H: nemá chybu

Tobiáš P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Granátové jablíčko 200ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Granátové jablíčko 200ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt