Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml

Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml

Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 133 Kč Ověřit dostupnost

Všechny suroviny použité při výrobě produktů Schoenenberger pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství nebo ze sběru ve volné přírodě.Složení: čerstvé listy a květ hlohu (Crataegus monogyna, Crataegus oxyacantha) 70 %, pitná voda, pyre z bobulí hlohu.Obsah: 200mlZemě původu: NěmeckoPřed použitím láhev protřepat.Použijte pro dávkováním odměrku.Vypijte 2-3x denně 10 ml samotné šťávy nebo šťávu smíchejte s minerální vodou či jiným džusem.Nepřekračujte denní doporučené množství.Skladuje při teplotě 5- 25 °C.Po otevření dobře uzavřete, skladujte v lednici a spotřebujte během 2 týdnů. Uchovejte mimo dosah dětí. Výživové údaje na 100ml:   Energetická hodnota 17 kJ/4 kcal Tuky  <0,5 g   z toho nasycené mastné kyseliny <0,1 g Sacharidy 0,5 g   z toho cukry 0,5 g Bílkoviny 0,5 g Sůl 0,01 g 

3 důvody proč prodáváme Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml

Adam Machara, Holice

Adam Machara, Holice:
Když něco pořizuji, tak vyžaduji kvalitu a rychlost zaslání. Toho se ovšem jenom někdy dočkám. Před časem jsem objednával Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Dokonalé, tak by to mělo být. Byl jsem moc šťastný!

Tomáš Došlý, Roztoky

Tomáš Došlý, Roztoky:
Při objednání Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml jsem poměrně přísný. Stojím si za stálostí a přijatelnou cenou. U vás jsem všechno našel a ještě k tomu korektní jednání, které zase nemusí být samozřejmost. Oceňuji kladné odbavení mé zakázky, Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml je přesně takový, jaký očekávám a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká báječný obchod. Z vás by si měly vzít ostatní obchody příklad.

Eliška Cafourková, Bojkovice

Eliška Cafourková, Bojkovice:
S Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml jsem vskutku spokojena. Stoprocentně splnil veškerá kritéria a po rozbalení plně odpovídal popisu z eshopu. Již podle prodejních fotek jsem si byla jistá v tom, co si objednávám a zklamaná jsem tak nebyla. Od chvíle, co ho můžu používat, se můj život skutečně výrazně zlepšil. Ostatním můžu bez debat doporučit jeho vyzkoušení. Zbavíte se jeho prostřednictvím celá řady nepříjemností.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 03. 2019.

Hodnocení Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml

Michal T: tak jsem to dostala aje to super

Julie B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Ema R: nemá chybu

Nikol S: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Rozálie Z: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt