Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml

Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml

Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 133 Kč Ověřit dostupnost

Všechny suroviny použité při výrobě produktů Schoenenberger pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství nebo ze sběru ve volné přírodě.Složení: čerstvé listy a květ hlohu (Crataegus monogyna, Crataegus oxyacantha) 70 %, pitná voda, pyre z bobulí hlohu.Obsah: 200mlZemě původu: NěmeckoPřed použitím láhev protřepat.Použijte pro dávkováním odměrku.Vypijte 2-3x denně 10 ml samotné šťávy nebo šťávu smíchejte s minerální vodou či jiným džusem.Nepřekračujte denní doporučené množství.Skladuje při teplotě 5- 25 °C.Po otevření dobře uzavřete, skladujte v lednici a spotřebujte během 2 týdnů. Uchovejte mimo dosah dětí. Výživové údaje na 100ml:   Energetická hodnota 17 kJ/4 kcal Tuky  <0,5 g   z toho nasycené mastné kyseliny <0,1 g Sacharidy 0,5 g   z toho cukry 0,5 g Bílkoviny 0,5 g Sůl 0,01 g 

3 důvody proč prodáváme Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml

Adam Machara, Holice

Adam Machara, Holice:
Když něco pořizuji, tak vyžaduji kvalitu a rychlost dodání. Toho se ovšem jenom někdy dočkám. Před časem jsem pořizova Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Výborně, tak by to mělo být. Byl jsem moc spokojený!

Tomáš Došlý, Roztoky

Tomáš Došlý, Roztoky:
Při nákupu Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml jsem celkem přísný. Stojím si za stálostí a nízkou cenou. U vás jsem vše našel a ještě k tomu korektní jednání, které také nemusí být všude. Oceňuji rychlé odbavení mé objednávky, Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml je přesně takový, jaký chci a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká perfektní jednání. Z vás by si měly vzít jiné obchody příklad.

Eliška Cafourková, Bojkovice

Eliška Cafourková, Bojkovice:
S Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml jsem vskutku spokojena. Naprosto splnil veškerá očekávání a stejně tak odpovídal popisu z internetového obchodu. Již podle prodejních fotografií jsem bezpečně věděla, co si nechávám zaslat a naštvaná jsem tak nebyla. Od té doby, co ho mám doma, se můj život opravdu značně zlepšil. Ostatním můžu vřele doporučit jeho objednávku. Zbavíte se s jeho pomocí mnoha potíží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 06. 2019.

Hodnocení Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml

František H: funkční výrobek

František T: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Barbora Š: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Linda T: nemá chybu

Jiří D: Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt