Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml

Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml

Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 133 Kč Ověřit dostupnost

Všechny suroviny použité při výrobě produktů Schoenenberger pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství nebo ze sběru ve volné přírodě.Složení: čerstvé listy a květ hlohu (Crataegus monogyna, Crataegus oxyacantha) 70 %, pitná voda, pyre z bobulí hlohu.Obsah: 200mlZemě původu: NěmeckoPřed použitím láhev protřepat.Použijte pro dávkováním odměrku.Vypijte 2-3x denně 10 ml samotné šťávy nebo šťávu smíchejte s minerální vodou či jiným džusem.Nepřekračujte denní doporučené množství.Skladuje při teplotě 5- 25 °C.Po otevření dobře uzavřete, skladujte v lednici a spotřebujte během 2 týdnů. Uchovejte mimo dosah dětí. Výživové údaje na 100ml:   Energetická hodnota 17 kJ/4 kcal Tuky  <0,5 g   z toho nasycené mastné kyseliny <0,1 g Sacharidy 0,5 g   z toho cukry 0,5 g Bílkoviny 0,5 g Sůl 0,01 g 

3 důvody proč prodáváme Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml

Adam Machara, Holice

Adam Machara, Holice:
Když něco kupuji, tak vyžaduji výdrž a rychlost doručení. Toho se ovšem náhodně dočkám. Před časem jsem pořizova Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Dokonalé, tak by to mělo být. Byl jsem moc šťastný!

Tomáš Došlý, Roztoky

Tomáš Došlý, Roztoky:
Při nákupu Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml jsem hodně nekompromisní. Stojím si za stálostí a nízkou cenou. U vás jsem vše našel a ještě k tomu solidní jednání, které také nemusí být všude. Oceňuji kladné vyřízení mé objednávky, Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml je přesně takový, jaký potřebuji a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká perfektní jednání. Z vás by si měly vzít jiné obchody příklad.

Eliška Cafourková, Bojkovice

Eliška Cafourková, Bojkovice:
S Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml jsem opravdu spokojena. Stoprocentně splnil veškerá kritéria a po rozbalení plně se nelišil od obrázku z eshopu. Již dle ilustračních fotek jsem měla přehled o tom, co si pořizuji a naštvaná jsem tak nebyla. Od momentu, co ho používám, se můj život skutečně velmi zjednodušil. Ostatním můžu vřele doporučit jeho pořízení. Zbavíte se díky němu mnoha nepříjemností.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 01. 2019.

Hodnocení Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml

Klára K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Dominika N: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Petra P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Šimon R: Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml je dobrý, ale chtělo yb to větší

Vanesa L: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Schoenenberger Bio čerstvá rostlinná šťáva Schoenenberger - Hloh 200ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt