Sebamed Intimní mycí emulze s pH 3,8 Classic (Feminine Intimate Wash Sensitive) 2 x 200 ml

Sebamed Intimní mycí emulze s pH 3,8 Classic (Feminine Intimate Wash Sensitive) 2 x 200 ml

Sebamed Intimní mycí emulze s pH 3,8 Classic (Feminine Intimate Wash Sensitive) 2 x 200 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Sebamed Intimní mycí emulze s pH 3,8 Classic (Feminine Intimate Wash Sensitive) 2 x 200 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Sebamed Intimní mycí emulze s pH 3,8 Classic (Feminine Intimate Wash Sensitive) 2 x 200 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 379 Kč Ověřit dostupnost

Intimní mycí emulze na přírodní bázi je vhodná ke každodenní hygieně. Jedinečné složení gelu je vhodné i pro malé dívky od 3 let.

3 důvody proč prodáváme Sebamed Intimní mycí emulze s pH 3,8 Classic (Feminine Intimate Wash Sensitive) 2 x 200 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Sebamed Intimní mycí emulze s pH 3,8 Classic (Feminine Intimate Wash Sensitive) 2 x 200 ml

Oliver Helt, Mosty u Jablunkova

Oliver Helt, Mosty u Jablunkova:
Fakt príma věc, tohle se opravdu jen tak nepotká. Můžu to všem opravdu doporučit, takový Sebamed Intimní mycí emulze s pH 3,8 Classic (Feminine Intimate Wash Sensitive) 2 x 200 ml jsem sháněl na internetu hodně dlouho, ale vždycky měl nějakou vadu ? vysoká cena, bídná kvalita, nebo chyby s doručením zásilky... Každopádně toto je zcela super, a jsem po všech směrech rád. Tenhle Sebamed Intimní mycí emulze s pH 3,8 Classic (Feminine Intimate Wash Sensitive) 2 x 200 ml můžu jasně doporučit známým, kteří něco podobného hledají.

Šárka Perníková, Provodov-Šonov

Šárka Perníková, Provodov-Šonov:
Sebamed Intimní mycí emulze s pH 3,8 Classic (Feminine Intimate Wash Sensitive) 2 x 200 ml u nás v kanceláři jedna kolegyně vychvalovala tak, že jsem si tedy rozmyslela, že kdyby měla být jen polovina z toho realita, chci to aspoň zkusit. Jsem více opatrná, ale když jsem ji tak vnímala, přišlo mi hloupé zatracovat něco, s čím nemám samotná zkušenost. Navíc ta investice není tak nerozumná. Nelituji ani haléře, kterou jsem za Sebamed Intimní mycí emulze s pH 3,8 Classic (Feminine Intimate Wash Sensitive) 2 x 200 ml utratila. S nadšenými příspěvky jsem se tak přidala ke kolegyni a od té doby si Sebamed Intimní mycí emulze s pH 3,8 Classic (Feminine Intimate Wash Sensitive) 2 x 200 ml objednaly další tři.

Michal Kraml, Lidmaň

Michal Kraml, Lidmaň:
Rád objednávám na netu. Nemám rád přeplněné obchodní centra a navíc se mi líbí srovnání cen, což v některých krámech není možné. A proto jsem rád, že jsem si Sebamed Intimní mycí emulze s pH 3,8 Classic (Feminine Intimate Wash Sensitive) 2 x 200 ml objednal právě u vás. Vše bylo zařízeno z pohodlí gauče a ani jsem se nenadál a byl mi doručen balíček, který byl opravdu rychlostí zvuku u mě. K tomu když připočítám přehlednost, cenu a vyřízení nákupu, tak můžu s klidem říci, že jsem nejvíc spokojen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 07. 2019.

Hodnocení Sebamed Intimní mycí emulze s pH 3,8 Classic (Feminine Intimate Wash Sensitive) 2 x 200 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Sebamed Intimní mycí emulze s pH 3,8 Classic (Feminine Intimate Wash Sensitive) 2 x 200 ml

Anna D: děda je z dárku je nadšený

Adam L: Jsem ráda, že to mám

Kateřina Š: Ideální k osmnáctinám :)

Laura I: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Klára H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Sebamed Intimní mycí emulze s pH 3,8 Classic (Feminine Intimate Wash Sensitive) 2 x 200 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Sebamed Intimní mycí emulze s pH 3,8 Classic (Feminine Intimate Wash Sensitive) 2 x 200 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt