Sebamed Intimní mycí emulze s pH 3,8 Classic (Feminine Intimate Wash Sensitive) 2 x 200 ml

Sebamed Intimní mycí emulze s pH 3,8 Classic (Feminine Intimate Wash Sensitive) 2 x 200 ml

Sebamed Intimní mycí emulze s pH 3,8 Classic (Feminine Intimate Wash Sensitive) 2 x 200 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Sebamed Intimní mycí emulze s pH 3,8 Classic (Feminine Intimate Wash Sensitive) 2 x 200 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Sebamed Intimní mycí emulze s pH 3,8 Classic (Feminine Intimate Wash Sensitive) 2 x 200 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 379 Kč Ověřit dostupnost

Intimní mycí emulze na přírodní bázi je vhodná ke každodenní hygieně. Jedinečné složení gelu je vhodné i pro malé dívky od 3 let.

3 důvody proč prodáváme Sebamed Intimní mycí emulze s pH 3,8 Classic (Feminine Intimate Wash Sensitive) 2 x 200 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Sebamed Intimní mycí emulze s pH 3,8 Classic (Feminine Intimate Wash Sensitive) 2 x 200 ml

Radim Stahl, Skočice

Radim Stahl, Skočice:
Nejsem nějaký ten příznivce nějakých novinek. Ale Sebamed Intimní mycí emulze s pH 3,8 Classic (Feminine Intimate Wash Sensitive) 2 x 200 ml jsem viděl u kamaráda a jen tak volně se na něj dotázal. Vypadalo to, že o něm kamarád vydrží povídat celé hodiny. A to je to jinak docela málomluvný člověk. Myslel jsem si, že když to tímto způsobem "chytlo" jeho, mohl bych si Sebamed Intimní mycí emulze s pH 3,8 Classic (Feminine Intimate Wash Sensitive) 2 x 200 ml koupit taky.  A udělal jsem dobře. Ani po půl roce té objednávky nelituji.

Hana Homzová, Ctětín

Hana Homzová, Ctětín:
Od toho času, co jsem s mimčem, objednávám často přes web, je to klidnější, než se s prckem tahat po nákupech, nebo si objednávat hlídání. Využívám k tomu {často|vždy váš obchod, kde vždycky najdu produkty, které chcei. Narazila jsem tam i na tento Sebamed Intimní mycí emulze s pH 3,8 Classic (Feminine Intimate Wash Sensitive) 2 x 200 ml, a to mě jen utvrdilo v tom, že objednávat u vás je krásná volba. Nemůžeme si jej s miminkem vynachválit.

Daniel Przeczek, Ruprechtov

Daniel Przeczek, Ruprechtov:
Chtěl jsem objednat dobrou Sebamed Intimní mycí emulze s pH 3,8 Classic (Feminine Intimate Wash Sensitive) 2 x 200 ml do dílny, který by fungoval opravdu dobře. Potřeboval jsem podrobný návod a také radu od poučeného člověka. Vše se mi u vás dostalo opravdu vrchovatě a jsem hodně šťastný. Určitě se na vás obrátím v budoucnu znova a doporučím vás kamarádům,přátelům.

Amálie Marišlerová, Dívčice

Amálie Marišlerová, Dívčice:
Prostřednictvím eshopu jsem si pořídila Sebamed Intimní mycí emulze s pH 3,8 Classic (Feminine Intimate Wash Sensitive) 2 x 200 ml, který v normálním obchodě není za méně než několik Kč. I když jsem byla upozorněna mým mužem, že dražší položky není příliš chytré nakupovat přes internet, chtěla jsem udělat muži hezký den (sobě zrovna tak), a tak jsem si jej nechala zaslat. Velká spokojenost jak s cenou, tak s dopravou. Vřele doporučuji tento eshop.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 05. 2019.

Hodnocení Sebamed Intimní mycí emulze s pH 3,8 Classic (Feminine Intimate Wash Sensitive) 2 x 200 ml

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Sebamed Intimní mycí emulze s pH 3,8 Classic (Feminine Intimate Wash Sensitive) 2 x 200 ml

Alžběta P: nemá chybu

František K: tak jsem to dostala aje to super

Patrik K: Jsem ráda, že to mám

Veronika M: dobré

Anna Č: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Sebamed Intimní mycí emulze s pH 3,8 Classic (Feminine Intimate Wash Sensitive) 2 x 200 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Sebamed Intimní mycí emulze s pH 3,8 Classic (Feminine Intimate Wash Sensitive) 2 x 200 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt