Sebamed Zklidňující šampon s 5 % ureou Urea (Relief Shampoo) 200 ml

Sebamed Zklidňující šampon s 5 % ureou Urea (Relief Shampoo) 200 ml

Sebamed Zklidňující šampon s 5 % ureou Urea (Relief Shampoo) 200 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Sebamed Zklidňující šampon s 5 % ureou Urea (Relief Shampoo) 200 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Sebamed Zklidňující šampon s 5 % ureou Urea (Relief Shampoo) 200 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 225 Kč Ověřit dostupnost

Šampon díky obsahu močoviny a škrobu účinně hydratuje velmi suché vlasy. Zároveň poskytuje úlevu při svědění a loupání vlasové pokožky. Hodnota pH 5,5 chrání a udržuje zdravou pokožku hlavy, stabilizuje ochranný kyselý plášť a posiluje vlasovou strukturu.

3 důvody proč prodáváme Sebamed Zklidňující šampon s 5 % ureou Urea (Relief Shampoo) 200 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Sebamed Zklidňující šampon s 5 % ureou Urea (Relief Shampoo) 200 ml

Tadeáš Stromský, Kuželov

Tadeáš Stromský, Kuželov:
Jako operátor výroby si potrpím na jednoduchost a 100% spolehlivost. A přesně tyto vlastnosti Sebamed Zklidňující šampon s 5 % ureou Urea (Relief Shampoo) 200 ml podle mé dosavadní zkušenosti má. Objednal jsem si ho přes internet a za dva dny byl u mě doma. Od nákupu jsem jej použil často a nikdy mou důvěru nezklamal. Opravdu vysoce oceňuji výbornou užitečnost a líbivý účelný design. Skvělá kvalita výrobku i servis, jednoznačně doporučuji!

Adam Kašník, Svojšín

Adam Kašník, Svojšín:
Čtyřikrát jsem se musel vrátit k objednávce, až jsem zahlédl slovo ”CHYBA“. Poté jsem se rozhodl zavolat, což byl chytrý tah. Provozovatel zjistil, že má jakousi chybu v systému, ale že si ji hned opraví. Vzal si na mě e-mail, a hned jak opravil eshop, napsal mi a nákup jsem získal levněji.

Alžběta Jersenská, Kosova Hora

Alžběta Jersenská, Kosova Hora:
Nikdy předtím jsem nevěřila reklamám v televizi ani na internetu. Nevzbuzovaly ve mně pocit kvality a domnívala jsem se, že je to celé podfuk na důvěřivé kupující. Ovšem otec mě kdysi přesvědčil, abych vyzkoušela Sebamed Zklidňující šampon s 5 % ureou Urea (Relief Shampoo) 200 ml. Stavěla jsem se k tomu ne úplně nadšeně, ale musím povědět, že měl pravdu! Vážně mi pomohl!

Alena Lörinczová, Skuhrov

Alena Lörinczová, Skuhrov:
Tento PROPDUCT jsem si vybrala, protože ji chtěla moje maminka. Jinak bych tento Sebamed Zklidňující šampon s 5 % ureou Urea (Relief Shampoo) 200 ml nikdy nezakoupila, protože mi připadá hodně předražená, nemá ani barvu, speciální úpravu, nic. Kvalitou tak za tři stovky. Ale děti zhlouplé reklamou si to vyžádají a my rodinní příslušníci, známí chceme udělat radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2019.

Hodnocení Sebamed Zklidňující šampon s 5 % ureou Urea (Relief Shampoo) 200 ml

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Sebamed Zklidňující šampon s 5 % ureou Urea (Relief Shampoo) 200 ml

Patrik L: Jsem ráda, že to mám

Viktor F: Přišlo to celkem rychle

Nela B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Kristýna T: Je to dostatečné?

Michal G: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Sebamed Zklidňující šampon s 5 % ureou Urea (Relief Shampoo) 200 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Sebamed Zklidňující šampon s 5 % ureou Urea (Relief Shampoo) 200 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt