Semix Ovesná kaše vanilková 260g

Semix Ovesná kaše vanilková 260g

Semix Ovesná kaše vanilková 260g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Semix Ovesná kaše vanilková 260g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Semix Ovesná kaše vanilková 260g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 41 Kč Ověřit dostupnost

Novinka! Ovesná kaše vanilková obsahuje v provnání s ostatními našimi kašemi v průměru o 50% méně cukru. A bez sladidel! Má vysoký obsah vlákniny (5 g v jedné porci) a betaglukanů (2,2 g v jedné porci).Složení: ovesné vločky 83 %, sušené odstředěné mléko, cukr, třtinový cukr, mořská sůl, aroma, extrahovaná mletá vanilková semínka 0,1 %. Může obsahovat stopy vajec, sóji, suchých skořápkových plodů a sezamu.Obsah: 260gVýživové údaje ve 100 g výrobku:Energie  1550 kJ/371 kcalTuky  4,6 gz toho nasycené mastné kyseliny  0,8 gSacharidy  67 gz toho cukry  10 gVláknina  7,6 gBílkoviny  11 gSůl  0,76 g

3 důvody proč prodáváme Semix Ovesná kaše vanilková 260g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Semix Ovesná kaše vanilková 260g

Jiří Pivný, Křelovice

Jiří Pivný, Křelovice:
Jak jsem spokojený s Semix Ovesná kaše vanilková 260g? Určitě zákazník dostane to, co si objedná. Co se týká nákupu přes internet, hodně mě potěšilo rychlé dodání i přehlednost internetového krámu. Líbí se mi, že nabízí široký výběr produktů a každý si tak v něm najde to svoje. Jenom je škoda, že o tom neví více lidí. Určitě by šel na odbyt!

Laura Durnová, Vraný

Laura Durnová, Vraný:
Připravovala jsem se na dovolenou a Semix Ovesná kaše vanilková 260g nemohl chybět mezi vybavením. Praktický, kompaktní, pohodlný. Vydrží i větší zátěž, delší dopravu a náročnější klimatické podmínky. Na jeho provedení se mohu spolehnout. Nikdy nevypadne a je zárukou dobrého cesty zpět i z té nejvzdálenější výpravy.

Andrea Kročilová, Veřovice

Andrea Kročilová, Veřovice:
Jsem spokojená, vše bylo rychlé, od objednání do dodání a v nejbližší době si objednám ještě jednu Semix Ovesná kaše vanilková 260g, do sklepa. Ta první byla na zahradu. Vyhovuje mi její délka .Ještě jednou děkuji Pěkný den

Nikolas Bučan, Bor u Skutče

Nikolas Bučan, Bor u Skutče:
Dopředu bych uvedl, že jsem trochu skrblík, občas zřejmě až příliš. Tudíž než si něco zakoupím, pečlivě si vše prolustruji. Nepřekvapí vás proto určitě, že jsem si Semix Ovesná kaše vanilková 260g důkladně prolustroval přes Google a porovnal články. Překvapilo mě, že byly všechny kladné. Trochu mě to znepokojilo, ale nakonec jsem si Semix Ovesná kaše vanilková 260g tak jako tak objednal. No a nemůžu jinak, než k těm pozitivním recenzím přidat ještě jednu svou zkušenost. Byla to rozhodně velmi správný koupě.

Viktorie Moldrzyková, Pacov

Viktorie Moldrzyková, Pacov:
U této firmy objednávám relativně často. Hraje mi do karet jak s cenou za zboží, tak s kvalitou materiálů. Není tajemstvím, že u nás není pestrá nabídka po těchto Semix Ovesná kaše vanilková 260g, jiný obchod již nehledám. Jejich negativem je jen pomalejší doprava a ostatní druhotné náklady jakož jsou: balné, cena dopravy. Bohužel chcete-li mít špičkové vlastnosti výhodně, budete si muset počkat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2019.

Hodnocení Semix Ovesná kaše vanilková 260g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Semix Ovesná kaše vanilková 260g

Patrik F: Přišlo to celkem rychle

Roman M: 110 % spokojenost

Veronika G: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Marie D: dobré

Daniela Š: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Semix Ovesná kaše vanilková 260g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Semix Ovesná kaše vanilková 260g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt