Semix Ovesná kaše vanilková 260g

Semix Ovesná kaše vanilková 260g

Semix Ovesná kaše vanilková 260g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Semix Ovesná kaše vanilková 260g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Semix Ovesná kaše vanilková 260g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 41 Kč Ověřit dostupnost

Novinka! Ovesná kaše vanilková obsahuje v provnání s ostatními našimi kašemi v průměru o 50% méně cukru. A bez sladidel! Má vysoký obsah vlákniny (5 g v jedné porci) a betaglukanů (2,2 g v jedné porci).Složení: ovesné vločky 83 %, sušené odstředěné mléko, cukr, třtinový cukr, mořská sůl, aroma, extrahovaná mletá vanilková semínka 0,1 %. Může obsahovat stopy vajec, sóji, suchých skořápkových plodů a sezamu.Obsah: 260gVýživové údaje ve 100 g výrobku:Energie  1550 kJ/371 kcalTuky  4,6 gz toho nasycené mastné kyseliny  0,8 gSacharidy  67 gz toho cukry  10 gVláknina  7,6 gBílkoviny  11 gSůl  0,76 g

3 důvody proč prodáváme Semix Ovesná kaše vanilková 260g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Semix Ovesná kaše vanilková 260g

Jiří Pivný, Křelovice

Jiří Pivný, Křelovice:
Jak jsem spokojený s Semix Ovesná kaše vanilková 260g? Určitě kupující dostane to, co si objedná. Co se týká objednání přes internet, hodně mě potěšilo rychlé dodání i přehlednost internetového obchodu. Líbí se mi, že nabízí nepřeberný výběr produktů a každý si tak v něm najde to svoje. Jenom je škoda, že o tom neví více lidí. Určitě by šel na odbyt!

Laura Durnová, Vraný

Laura Durnová, Vraný:
Chystala jsem se na dovolenou a Semix Ovesná kaše vanilková 260g nemohl chybět mezi vybavením. Praktický, kompaktní, pohodlný. Zvládne i větší zátěž, delší dopravu a náročnější klimatické podmínky. Na jeho provedení se mohu spolehnout. Nikdy nevypadne a je zárukou šťastného cesty zpět i z té nejdelší výpravy.

Andrea Kročilová, Veřovice

Andrea Kročilová, Veřovice:
Jsem šťastná, vše bylo rychlé, od objednání do dodání a v nejbližší době si objednám ještě jednu Semix Ovesná kaše vanilková 260g, do knaceláře. Ta první byla na chalupu. Vyhovuje mi její výška .Ještě jednou děkuji Hezký den

Nikolas Bučan, Bor u Skutče

Nikolas Bučan, Bor u Skutče:
Dopředu bych podotkl, že jsem šetřivý typ, někdy asi až příliš. Čili než si zboží zakoupím, pečlivě si to prolustruji. Nešokuje vás proto určitě, že jsem si Semix Ovesná kaše vanilková 260g důkladně prolustroval na webu a prošel si informativní texty. Byl jsem překvapen, že byly vesměs příznivé. Trochu mě to znervóznilo, ale ve finále jsem si Semix Ovesná kaše vanilková 260g přesto objednal. No a nezbývá mi, než k těm pozitivním recenzím doplnit ještě jednu svou recenzi. Byla to stoprocentně velice chytrá koupě.

Viktorie Moldrzyková, Pacov

Viktorie Moldrzyková, Pacov:
U této firmy pořizuji zboží relativně často. Hraje mi do karet jak s cenou za výrobek, tak s kvalitou dílů. S ohledem na to, že v České republice není pestrá nabídka po těchto Semix Ovesná kaše vanilková 260g, jinou firmu již nepotřebuji. Jejich negativem je jen doba doručení a další druhotné náklady jakož jsou: balné, cena za dopravu. Bohužel pokud chcete mít první jakost výhodně, musíte se počkat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 05. 2019.

Hodnocení Semix Ovesná kaše vanilková 260g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Semix Ovesná kaše vanilková 260g

Vít B: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Nikola B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Viktorie V: Proboha. To raději přispěju na charitu

Lucie V: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Julie M: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Semix Ovesná kaše vanilková 260g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Semix Ovesná kaše vanilková 260g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt