Semix Pohankové lupínky 200g

Semix Pohankové lupínky 200g

Semix Pohankové lupínky 200g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Semix Pohankové lupínky 200g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Semix Pohankové lupínky 200g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 29 Kč Ověřit dostupnost

Tento bezlepkový výrobek je vyráběný speciální technologií.  Celozrnný výrobek z přirozeně bezlepkové potraviny pohanky. Lupínky mají nízký obsah cukrů, jsou zdrojem vlákniny a neobsahují sodík. Lupínky se nemusí tepelně upravovat.Snížená konzumace sodíku přispívá k udržení normálního krevního tlaku. Pro udržení pevného zdraví je nutné dodržovat zásady zdravého životního stylu a konzumovat pestrou a vyváženou stravu.Složení: Pohanka setá. Výrobek může obsahovat stopy sóji, suchých skořápkových plodů a sezamu.Obsah: 200gVyrobeno v: České republiceVýživové údaje na 100 g:Energie  1560 kJTuky  2,5 g  z toho nasycené mastné kyseliny  0,5 gSacharidy  70 g  z toho cukry  1,2 gVláknina  6,6 gBílkoviny  13 gSůl  <0,01 g

3 důvody proč prodáváme Semix Pohankové lupínky 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Semix Pohankové lupínky 200g

David Klang, Milavče

David Klang, Milavče:
Vzhledem k tomu, že mi Semix Pohankové lupínky 200g nefunguje, byl jsem nucen zakoupit si ještě jeden. Rozdíl mezi klasickým a online obchodem byl jak v ceně, tak době dodání a navíc v přístupu prodávajícího. Přestože vyžaduji osobní setkání a možnost si Semix Pohankové lupínky 200g prohlédnout, tentokrát jsem volba padla službu eshopu. Tohoto rozhodnutí nemám důvod litovat a tuto společnost mohu doporučit.

Jáchym Kocvelda, Kvasiny

Jáchym Kocvelda, Kvasiny:
Objednáním Semix Pohankové lupínky 200g jsem si nebyl docela jist, ale nakonec jsem spokojen. Nepovažuji se za náročného zákazníka, přesto chci kvalitu a za stanovenou cenu odpovídající výkon. Tento obchod a jeho produkty mě mile překvapily. Kvalita je rovnoměrná ceně, výkon dle popisků a očekávání. Udělalo mi radost i designové provedení, které je efektivní a pěkné. jistě v blízké době objednám další modely.

Alžběta Skřičková, Jarov

Alžběta Skřičková, Jarov:
Už si ani nevzpomínám, kdy jsem začala objednávat poprvé. Vzhledem ke svému zaměstnání a zkušenostem (než jsem objevila Semix Pohankové lupínky 200g, vyzkoušel jsem snad úplně cokoliv a výsledek nulový) můžu potvrdit, že je to malý zázrak. Co mě jenom mrzí, že jsem na něj nenatrefil dřív. Ušetřilo by mi to zbytečně promarněný čas a koruny vynaložené za jiné neúčinné výrobky.

Petra Vrkotová, Senička

Petra Vrkotová, Senička:
Vyzkoušela jsem už sedm stejných výrobků a ani jedním jsem nebyla uspokojena tak jako s Semix Pohankové lupínky 200g. Klidně doporučuji! Při množství pozitivních vlastností jsem po zakoupení doufala alespoň v to, že produkt bude plnit polovinu z vyjmenovaných funkcí. K mému velkému potěšení vše dorazilo řádně zabalené, se vším všudy a hlavně plně funkční! Jsem spokojená. Nepřišla jsem na jedinou chybu, za mě jasná výhra.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 05. 2019.

Hodnocení Semix Pohankové lupínky 200g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Semix Pohankové lupínky 200g

Tadeáš Š: Jsem ráda, že to mám

Lucie H: Ideální k osmnáctinám :)

Vít Z: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Johana G: děda je z dárku je nadšený

Anežka O: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Semix Pohankové lupínky 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Semix Pohankové lupínky 200g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt