Semix Pohankové lupínky 200g

Semix Pohankové lupínky 200g

Semix Pohankové lupínky 200g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Semix Pohankové lupínky 200g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Semix Pohankové lupínky 200g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 29 Kč Ověřit dostupnost

Tento bezlepkový výrobek je vyráběný speciální technologií.  Celozrnný výrobek z přirozeně bezlepkové potraviny pohanky. Lupínky mají nízký obsah cukrů, jsou zdrojem vlákniny a neobsahují sodík. Lupínky se nemusí tepelně upravovat.Snížená konzumace sodíku přispívá k udržení normálního krevního tlaku. Pro udržení pevného zdraví je nutné dodržovat zásady zdravého životního stylu a konzumovat pestrou a vyváženou stravu.Složení: Pohanka setá. Výrobek může obsahovat stopy sóji, suchých skořápkových plodů a sezamu.Obsah: 200gVyrobeno v: České republiceVýživové údaje na 100 g:Energie  1560 kJTuky  2,5 g  z toho nasycené mastné kyseliny  0,5 gSacharidy  70 g  z toho cukry  1,2 gVláknina  6,6 gBílkoviny  13 gSůl  <0,01 g

3 důvody proč prodáváme Semix Pohankové lupínky 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Semix Pohankové lupínky 200g

David Klang, Milavče

David Klang, Milavče:
Vzhledem k tomu, že mi Semix Pohankové lupínky 200g přestal fungovat, byl jsem nucen objednat si další. Rozdíl mezi klasickým a eshopem byl jak v ceně, tak dostupnosti a v neposlední řadě ve službách. Přestože vyžaduji osobní setkání a možnost si Semix Pohankové lupínky 200g osahat, teď jsem si vybral službu e-shopu. Svého rozhodnutí nelituji a tuto společnost doporučuji.

Jáchym Kocvelda, Kvasiny

Jáchym Kocvelda, Kvasiny:
Objednáním Semix Pohankové lupínky 200g jsem si nebyl docela jist, ale nakonec mohu být rád. Nepovažuji se za přísného kupujícího, přesto požaduji výkon a za nízkou cenu pořádný výkon. Tento e-shop a jeho zboží mě hezky překvapily. Kvalita odpovídá ceně, výkon dle návodu a recenzí. Udělalo mi radost i vzhledové zpracování, které je účelní a hezké. jistě v blízké době objednám další produkty.

Alžběta Skřičková, Jarov

Alžběta Skřičková, Jarov:
Už si ani nevzpomínám, kdy jsem začala kupovat poprvé. Vzhledem ke svému zaměstnání a zkušenostem (než jsem objevila Semix Pohankové lupínky 200g, vyzkoušel jsem snad úplně cokoliv a výsledek žádný) můžu potvrdit, že je to velký zázrak. Co mě jenom mrzí, že jsem na něj nenatrefil dřív. Ušetřilo by mi to zbytečně promarněný čas a prachy vynaložené za jiné neúčinné výrobky.

Petra Vrkotová, Senička

Petra Vrkotová, Senička:
Otestovala jsem už osm podobných produktů a ani jedním jsem nebyla uspokojena tak jako s Semix Pohankové lupínky 200g. Vřele doporučuji! Při výčtu kladných vlastností jsem po objednání doufala alespoň v to, že výrobek bude plnit třetinu z vyjmenovaných vlastností. K mému velkému potěšení vše dorazilo pevně zabalené, se vším všudy a hlavně plně funkční! Jsem nadšená. Nepřišla jsem na jedinou chybu, za mě jasná volba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2019.

Hodnocení Semix Pohankové lupínky 200g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Semix Pohankové lupínky 200g

Kamila M: Tento Semix Pohankové lupínky 200g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Denisa M: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Klára K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Johana R: já jsem to prostě chtěla

Valerie Š: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Semix Pohankové lupínky 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Semix Pohankové lupínky 200g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt