Semix Pohankové lupínky 200g

Semix Pohankové lupínky 200g

Semix Pohankové lupínky 200g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Semix Pohankové lupínky 200g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Semix Pohankové lupínky 200g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 29 Kč Ověřit dostupnost

Tento bezlepkový výrobek je vyráběný speciální technologií.  Celozrnný výrobek z přirozeně bezlepkové potraviny pohanky. Lupínky mají nízký obsah cukrů, jsou zdrojem vlákniny a neobsahují sodík. Lupínky se nemusí tepelně upravovat.Snížená konzumace sodíku přispívá k udržení normálního krevního tlaku. Pro udržení pevného zdraví je nutné dodržovat zásady zdravého životního stylu a konzumovat pestrou a vyváženou stravu.Složení: Pohanka setá. Výrobek může obsahovat stopy sóji, suchých skořápkových plodů a sezamu.Obsah: 200gVyrobeno v: České republiceVýživové údaje na 100 g:Energie  1560 kJTuky  2,5 g  z toho nasycené mastné kyseliny  0,5 gSacharidy  70 g  z toho cukry  1,2 gVláknina  6,6 gBílkoviny  13 gSůl  <0,01 g

3 důvody proč prodáváme Semix Pohankové lupínky 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Semix Pohankové lupínky 200g

Roman Plos, Mačkov

Roman Plos, Mačkov:
Eshop jednoznačně doporučuji a určitě zde v budoucnu budu ještě objednávat. Krám nabízí: - obdivuhodná nabídka zboží - příjemné ceny oproti konkurenci - vstřícné jednání Obchodu - Semix Pohankové lupínky 200g - zájem o zákazníka - rychlé dodání

Aneta Schůtová, Choratice

Aneta Schůtová, Choratice:
Semix Pohankové lupínky 200g u nás v dílně jedna spolupracovnice propagovala tak, že jsem si tedy rozmyslela, že kdyby měla být jen čtvrtina z toho realita, chci to aspoň vyzkoušet. Jsem více opatrná, ale když jsem ji tak poslouchala, přišlo mi hloupé odmítat něco, s čím nemám samotná zážitek. Navíc ta investice není tak vysoká. Nelituji ani haléře, kterou jsem za Semix Pohankové lupínky 200g utratila. S pozitivními příspěvky jsem se tak přidala ke spolupracovnici a od té doby si Semix Pohankové lupínky 200g objednaly další dvě.

Valerie Šortnerová, Podbřezí

Valerie Šortnerová, Podbřezí:
O Semix Pohankové lupínky 200g jsem se doslechla zcela náhodou. Ve frontě v supermarketu o něm štěbetali nějaké ženy stojící za mnou. Celkem jsem je nemohla neslyšet. A po pár větách zaujaly mou pozornost. Něco podobného by mi taky mohlo pomoci. Doma jsem hned usedla k netu a nabídku Semix Pohankové lupínky 200g lehce dohledala. Váhala jsem jen chvíli a za chvíli byla objednávka vyplněná. Objednávka dorazila hned následující den odpoledne. A já si dnes říkám, že i dlouhá fronta k pokladně může být nakonec k něčemu dobrá. S nákupem jsem totiž velmi moc spokojená.

Michal Poslušný, Loučany

Michal Poslušný, Loučany:
Výborná věcička, tenhle váš Semix Pohankové lupínky 200g, nevím už co mě to napadlo si ho pořídit, ale byl to úžasný nápad. Krásně vypadá, dobře se s ním dělá, a funguje přesně tak, jak má, a jak jsem si to vždy chtěl. Plánuji získat ještě dva švagrovi k narozeninám, má stejný vkus jako já, a myslím, že mu udělá radost. Jsem fakt rád jako jsem po doručení už přes dlouho nebyl.

Anežka Hebnarová, Vlachovice

Anežka Hebnarová, Vlachovice:
Tento Semix Pohankové lupínky 200g určitě doporučuji. Po přečtení zkušeností a popisku jsem si zakoupila hned tři kusy a jsem s nimi zcela ráda. Design i objem odpovídá obrázkům a s kontaktováním eshopu kvůli doručení taky nebyl jakýkoliv zádrhel. Pracuji s nimi občasně a stále vypadají tři jako nové. Určitě jim zůstanu oddaná i nadále a objednám další, bude-li třeba. Což si nemyslím, protože dosud fungují 100%.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 11. 12. 2018.

Hodnocení Semix Pohankové lupínky 200g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Semix Pohankové lupínky 200g

Zdeněk L: Celkem jsem spokojený.

Rozálie P: dobré

Petra J: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Karolína H: děda je z dárku je nadšený

Oliver V: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Semix Pohankové lupínky 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Semix Pohankové lupínky 200g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt