Semix Proteinový koktejl banánový 30g

Semix Proteinový koktejl banánový 30g

Semix Proteinový koktejl banánový 30g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Semix Proteinový koktejl banánový 30g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Semix Proteinový koktejl banánový 30g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 18 Kč Ověřit dostupnost

Proteinový koktejl banánový obsahuje 17 g bílkovin na jednu porci z kvalitního syrovátkového proteinového koncentrátu, dále má vysoký obsah vlákniny a nízký obsah nasycených tuků. Bez palmového tuku. Sypká směs na přípravu Proteinového koktejlu banánového.Připravte si chutný koktejl s vysokým obsahem bílkovin, které přispívají k růstu a udržení svalové hmoty a také k udržení normálního stavu kostí – při vyšším příjmu bílkovin ze stravy dochází k nižšímu slábnutí kostí při stárnutí. Pro zachování pevného zdraví je nutné dodržovat zásady zdravého životního stylu a konzumovat zdravou a vyváženou stravu.Složení: SYROVÁTKOVÝ proteinový koncentrát (obsahuje emulgátor: SÓJOVÝ lecitin) 62 %, sušené odstředěné MLÉKO, sladidlo (xylitol, sukralóza), sušený banán 5 %, aroma, zahušťovadlo (karagenan), barviva (beta karoten). Může obsahovat stopy lepku, suchých skořápkových plodů, vajec a sezamu. Obsah: 30 g (-5 %)Minimální trvanlivost výrobku je jeden rok a je uvedena na obale. Skladujte v suchu. Návod k použití: Obsah sáčku zalijte 300 ml vody nebo mléka, důkladně promíchejte nebo rozmixujte. Výživové údaje ve 100 g:Energie 1590 kJ/380 kcal Tuky 3,9 g z toho nasycené mastné kyseliny 1 gSacharidy 30 g z toho cukry 10 gVláknina 2,4 gBílkoviny 55 gSůl 0,67 g

3 důvody proč prodáváme Semix Proteinový koktejl banánový 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Semix Proteinový koktejl banánový 30g

Vanesa Pocarová, Blatnice pod Svatým Antonínkem

Vanesa Pocarová, Blatnice pod Svatým Antonínkem:
Snažila jsem se potěšit svého syna vkusným dárkem, a proto jsem dlouho vybírala prodejce, ve kterém jej zakoupím. Jsem velice nedůvěřivá a opatrná. Naštěstí jsem zvolila opravdu dobře. Prodavač obchodu mne ubezpečil, že požadovaný Semix Proteinový koktejl banánový 30g mají skladem a zašlou jej do druhého dne, manžel byl z dárku nadšený a já jsem moc ráda, že jsem dobře vybrala.

Markéta Gujdová, Drahoňův Újezd

Markéta Gujdová, Drahoňův Újezd:
Vybírala jsem dárek k Vánocům pro svou maminku, která je v důchodu. Moc jsem si nevěděla s výběrem rady, ale vy jste mi perfektně pomohli. Poradili jste mi, jaký Semix Proteinový koktejl banánový 30g vybrat s ohledem na babiččín věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi dárek zaslali prakticky okamžitě. Ještě jednou moc děkuji, jste úžasní.

Klára Hokešová, Liběchov

Klára Hokešová, Liběchov:
Jsem přesvědčená, že Semix Proteinový koktejl banánový 30g, dnes patří na trhu k absolutní bomba. Alespoň můj pocit po téměř dvou,třech,čtyřech,pěti,šesti letech {používání|užívání) je takový. Jsem velmi spokojená a nemohu mu téměř nic vytknout. Moc jsem ocenila možnost zvolit si Semix Proteinový koktejl banánový 30g po práci, v klidu gauče. V tomhle nakupování přes web moc oceňuji. A komunikace eshopu Semix Proteinový koktejl banánový 30g byla skutečně skvělá. Zákaznická help line reaguje téměř obratem, moje dotazy byly zodpovězené dostatečně a jasně.

Ondřej Kappel, Starosedlský Hrádek

Ondřej Kappel, Starosedlský Hrádek:
Když jsem váš Semix Proteinový koktejl banánový 30g poprvé přinesl domů, docela jsem měl obavy, co mi na to žena řekne. Má ve zvyku mi neustále dokola opakovat, že zbůhdarma utrácím za nesmysli, místo abych šetřil kačky na důležitější zboží. Měl jsem strach, že tentokrát to dopadne stejně. Ale naštěstí jsem se pletl. Sotva Semix Proteinový koktejl banánový 30g uviděla, řekl mi, ať jí ho zapůjčím, že ho vyzkouší. Co myslíte, jak to skončilo? Už mi ho nevrátil, a já si musel objednat další, na druhou stranu, teď jsme velmi spokojení všichni.

Kateřina Bastová, Chotěbudice

Kateřina Bastová, Chotěbudice:
Jednoduše jsem chtěla ve svém životě udělat podstatnou změnu. Semix Proteinový koktejl banánový 30g se k tomuto účelu ukázal jako skvělá volba. A vážně, s ním je moje každodenní rutina teď o poznání příjemnější než před nákupem. I vás občas přepadne nutkání, že byste měli udělat krok do neznáma? Ale nemáte k velké změně většinou dost motivace. S Semix Proteinový koktejl banánový 30g budou podobné chmury okamžitě ty tam. Zjistíte, že na obrat k lepšímu stačí často velmi málo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 07. 2019.

Hodnocení Semix Proteinový koktejl banánový 30g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Semix Proteinový koktejl banánový 30g

Denis Š: Přišlo to celkem rychle

Tereza M: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Anna H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Sofie H: Proboha. To raději přispěju na charitu

Julie L: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Semix Proteinový koktejl banánový 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Semix Proteinový koktejl banánový 30g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt