Semix Třízrnná kaše natural 65g

Semix Třízrnná kaše natural 65g

Semix Třízrnná kaše natural 65g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Semix Třízrnná kaše natural 65g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Semix Třízrnná kaše natural 65g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 11 Kč Ověřit dostupnost

Instantní kaše z přirozeně bezlepkových surovin s obsahem vlákniny 3,9 % (2,5 g v jedné porci). Rychlá a jednoduchá příprava - nevaří se. Vhodná nejen pro celiaky.Složení: jáhlové lupínky 27 %, rýžové lupínky 17 %, pohankové lupínky 17 %, glukozový sirup, rýžová mouka, cukr, sušené odstředěné mléko, syrovátka, lněné semínko, třtinový cukr 3 %, jedlá sůl s jódem (jedlá sůl, jodičnan draselný). Kaše je vyrobena z přirozeně bezlepkových surovin a každou šarži necháváme v laboratoři prověřit na obsah lepku. Výrobek může obsahovat stopy sóji, suchých skořápkových plodů, vajec a sezamu.Obsah: 65 g (- 5 %)Výživové údaje ve 100 g výrobku:Energie  1590 kJ/246 kcalTuky  2,6 gz toho nasycené mastné kyseliny  0,4 gSacharidy  78 gz toho cukry  14 gVláknina  3,9 gBílkoviny  8 gSůl  0,66 g Skladovací podmínky: Skladujte v suchu. Datum minimální trvanlivosti je jeden rok a je uvedeno na obale.Návod k použití: Obsah sáčku vsypte do misky či hrníčku. Zalijte asi 150 – 170 ml horké vody nebo mléka a dobře promíchejte. Nechte 3 – 5 minut odstát a ihned konzumujte.

3 důvody proč prodáváme Semix Třízrnná kaše natural 65g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Semix Třízrnná kaše natural 65g

Karel Schiller, Zástřizly

Karel Schiller, Zástřizly:
Při volného času jsem promrhal spoustu víkendů hledáním informací a porovnáváním různých parametrů. Z mého přehledu mi Semix Třízrnná kaše natural 65g vyšel jako bezkonkurenční, a tak výběr padl právě na něj. A se svým rozhodnutím jsem spokojený i po otestování produktu. Semix Třízrnná kaše natural 65g se může pochlubit vynikajícím výkonem a kvalitním zpracováním. Pokud potřebujete bezkonkurenčního kamaráda, Semix Třízrnná kaše natural 65g je vhodným kandidátem.

Karolína Fojtášková, Klínec

Karolína Fojtášková, Klínec:
Kdyby mi kdysi kdokoliv říkal, že si tu věc koupím, stoprocentně bych to znegovala. Ale v době, kdy se nám s mužem narodilo miminko a já byla na mateřské, fakt jsem se doma nudila a zkoušela nějaké novinky. A oči mi padly právě na Semix Třízrnná kaše natural 65g. Nyní bych řekla, že to bylo štěstí. Jelikož to je záležitost, která by doma neměla nikomu chybět, jsem s ní hodně spokojená a moc se mi líbí.

Lukáš Levec, Kožušice

Lukáš Levec, Kožušice:
Dle informací a desítek názorů, jsem si Semix Třízrnná kaše natural 65g objednal na těchto webových stránkách. Líbil se mi e-shop, jak prakticky, ale i komplexně měl vypracovanou nabídku. Neobjevil se žádný problém až do posledního kroku.

Matěj Šruma, Horní Podluží

Matěj Šruma, Horní Podluží:
Semix Třízrnná kaše natural 65g, který jsem potřeboval, byl pouze na tomto webu. Byl jsem nadšen z široké nabídky. Průběh nákupu mne přesvědčil o špičkové úrovni tohoto eshopu. Takže mohu doporučit všem, kteří upřednostňují kvalitu za bezkonkurenční cenu. Jediným nedostatkem je zřejmě jako všude, přeprava.

Radek Grigar, Divišov

Radek Grigar, Divišov:
Testovaná kvalita, super značka. Semix Třízrnná kaše natural 65g jsem již v minulosti užíval, a tak jsem si ho objednal opět a zase mě uspokojil. Moderní design, výběr z mnoha materiálových variant, vzdušný a objemný tak akorát. Pracuje jak šroubek, takže za mě velká spokojenost. Všichni v kanceláři mi ho chválí a {ptají|dotazují se, kde jsem ho koupil. S e-shopem a doručením také jen výborná zkušenost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 03. 2019.

Hodnocení Semix Třízrnná kaše natural 65g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Semix Třízrnná kaše natural 65g

Jakub K: tak jsem to dostala aje to super

Patrik M: funkční výrobek

Štěpán Z: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Roman Ř: Jsem ráda, že to mám

Eliška L: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Semix Třízrnná kaše natural 65g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Semix Třízrnná kaše natural 65g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt