Semix Vícezrnná chia kaše s brusinkami a kešu oříšky 65g

Semix Vícezrnná chia kaše s brusinkami a kešu oříšky 65g

Semix Vícezrnná chia kaše s brusinkami a kešu oříšky 65g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Semix Vícezrnná chia kaše s brusinkami a kešu oříšky 65g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Semix Vícezrnná chia kaše s brusinkami a kešu oříšky 65g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 15 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná vícezrnná kaše, která je díky chia semínkům zdrojem omega-3 mastných kyselin a obsahuje 9,9 g vlákniny ve 100 g výrobku! Přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Příznivého účinku se dosáhne při příjmu 2 g této kyseliny denně. Nevaří se.Složení: Ovesné vločky, ječné vločky, chia 12 %, kešu oříšky 7 %, brusinky 7 % (brusinky 60 %, cukr, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, bezinkový koncentrát), sušené odstředěné mléko, cukr, sušená syrovátka, třtinový cukr, mořská sůl, aroma. Může obsahovat stopy sóji, vajec a sezamu.Obsah: 65gVýživové údaje ve 100 g výrobku:Energie  1640 kJ/391 kcalTuky  9 gz toho nasycené mastné kyseliny  1,1 gSacharidy  64 gz toho cukry  23 gVláknina  7,4 gBílkoviny  8,9 gSůl  0,36 g

3 důvody proč prodáváme Semix Vícezrnná chia kaše s brusinkami a kešu oříšky 65g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Semix Vícezrnná chia kaše s brusinkami a kešu oříšky 65g

Klára Slabihoudová, Vyskytná nad Jihlavou

Klára Slabihoudová, Vyskytná nad Jihlavou:
Někdy objednávám něco přes eshop. Mám ráda, když si věci předem ozkouším. Avšak u Semix Vícezrnná chia kaše s brusinkami a kešu oříšky 65g se vyplatilo objednání přes internet. Ušetřila jsem hodně peněz a dosud nebyl s ničím nesnáz. Bleskové zaslání až do domu. Jsem tedy maximálně ráda a jsem ráda, že mě můj děda přesvědčil o objednání. Teď mi ho rovnou půjčuje si, takže mu asi na narozeniny objednám taky takový.

Gabriela Miľová, Postřelmov

Gabriela Miľová, Postřelmov:
Tento Semix Vícezrnná chia kaše s brusinkami a kešu oříšky 65g jsem viděla u kamarádky a začala jsem se o to zajímat. Na maminky doporučení jsem okamžitě, co jsem přišla z návštěvy, sedla k počítači a koupila. Po celkem krátké době zazvonil pošťák a já ho můžu vyzkoušet. Jsem hodně spokojená a budu doporučovat dál. Nejen svým kamarádům, ale každému, koho uvidím a dám se s ním do řeči.

Nikola Štůlová, Lahošť

Nikola Štůlová, Lahošť:
Já osobně nemám s Semix Vícezrnná chia kaše s brusinkami a kešu oříšky 65g své dlouhodobé zkušenosti, pořídila jsem ho pro máti. Volba na něj padla zejména proto, že měl v tisku velice pozitivní diskuze a protože spousta kolegyň se s ním také setkalo. Máti, přestože byla zprvu dost na rozpacích, si ho teď velmi cení. Pokaždé, když k ní s manželem přijedeme, tak o něm mluví a je vážně nadšená.

František Žédek, Pustiměř

František Žédek, Pustiměř:
Semix Vícezrnná chia kaše s brusinkami a kešu oříšky 65g z užitného hlediska nic nechybí, je pěkné, lehké, obratné a spolehlivé. V srovnání se podobnými, které jsem měl v drápech jde o kompromis užitečnosti a kvality obou. V běžném nasazení bych se bál o bytelnost papírové konstrukce, snad výrobce ví co dělá.

Kamila Slaná, Kouřim

Kamila Slaná, Kouřim:
Nestává se mi často, že bych nějaký Semix Vícezrnná chia kaše s brusinkami a kešu oříšky 65g na počkání pochválila. Nejsem zastáncem reklamy za nízkou cenu. Ale když jsem s ním skutečně spokojená, proč se o tom nerozepsat. Třeba se hodí i někomu jinému. Co já se něčeho obdobného nahledala, takže holky nebojte se a jistě vyzkoušejte. Navíc, doručení je zadarmo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 07. 2019.

Hodnocení Semix Vícezrnná chia kaše s brusinkami a kešu oříšky 65g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Semix Vícezrnná chia kaše s brusinkami a kešu oříšky 65g

Richard M: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Michal B: Přišlo to celkem rychle

Vanesa K: Ideální k osmnáctinám :)

Miroslav B: Semix Vícezrnná chia kaše s brusinkami a kešu oříšky 65g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Anna P: Tento Semix Vícezrnná chia kaše s brusinkami a kešu oříšky 65g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Semix Vícezrnná chia kaše s brusinkami a kešu oříšky 65g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Semix Vícezrnná chia kaše s brusinkami a kešu oříšky 65g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt