Sendvičovač ECG S 199 Quattro černá/nerez

Sendvičovač ECG S 199 Quattro černá/nerez

Sendvičovač ECG S 199 Quattro černá/nerez

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Sendvičovač ECG S 199 Quattro černá/nerez. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Sendvičovač ECG S 199 Quattro černá/nerez vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1223 Kč
Naše cena: 815 Kč Ověřit dostupnost

Sendvičovač ECG S 199 Quattro černá/nerez Sendvičovač ECG S 199 Quattro v černo nerezovém provedení disponuje příkonem 1100 W a je vhodný pro přípravu 8 trojúhelníkových sendvičů. Povrch pečících desek je nepřilnavý a rukojeť je tepelně izolovaná. Dvě světelné kontrolky indikují připojení k síťové zásuvce a připravenost k pečení. Sendvičovač je osazen praktickým prostorem pro navíjení kabelu, který tak snadno skryjete a nebude překážet.   Parametry a specifikace: Příkon: 1100 W Pro přípravu 8 trojúhelníkových sendvičů Snadno čistitelné pečicí plochy Nepřilnavá povrchová úprava pečicích ploch Tepelně izolovaná rukojeť Indikátor připojení k síťové zásuvce/připravenosti k pečení Vertikální kompaktní ukládání Prostor pro navíjení kabelu Barevné provedení: černá / nerez Hmotnost: 2 kg Technické informace:Barevné provedení: Černo - stříbrná Hmotnost (kg): 2 Příkon (W): 1100

3 důvody proč prodáváme Sendvičovač ECG S 199 Quattro černá/nerez

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Sendvičovač ECG S 199 Quattro černá/nerez

Vojtěch Telinger, Velký Týnec

Vojtěch Telinger, Velký Týnec:
Nemá na českém trhu snadné. Konkurence je silná a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám přesnou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci pořídit. A konkurence ostrouhá. Já věřím jedině Sendvičovač ECG S 199 Quattro černá/nerez a nic mě nepřesvědčí o opaku. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá na světě konkurenci.

Petra Dostoupilová, Kozojedy

Petra Dostoupilová, Kozojedy:
Nejprv mne zaujala jednoduchost a úhlednost Eshopu a prodávaného zboží. Vše byla jasné na první pohled a objednala jsem. Poté mne hned překvapila rychlost dovezení objednaného Sendvičovač ECG S 199 Quattro černá/nerez a dobré zabalení zboží, aby balíček nebylo poškozeno. Fungování a správnost je samozřejmostí. Cena nejlepší a levná, komunikace příjemná a dodání opravdu okamžité. Nemám nic, co bych řekla jako špatné, takže za mě dvě velké ano! Doporučuji.

Vít Bedáň, Kunovice

Vít Bedáň, Kunovice:
Není hodně podobných výrobků jako právě Sendvičovač ECG S 199 Quattro černá/nerez. Už po prvním vyzkoušení mi bylo jasné, že toto je přesně to, co jsem předlouho hledal. V dnešní době určitě není nadbytek unikátního zboží v této cenové kategorii. Sendvičovač ECG S 199 Quattro černá/nerez dělá vše, co jsem chtěl, snad ještě víc, předčil má poměrně přemrštěná očekávání. Proto ho rád doporučím všem z vás, kteří o pořízení přemýšlíte. Zvláště je třeba zvýraznit vstřícnost ze strany eshopu.

Veronika Milfortová, Roztoky u Semil

Veronika Milfortová, Roztoky u Semil:
Jako starší dáma se dnes příliš nevyznám v tom, co je kvalitní. Většinou dám na zkušenosti někoho znalejšího a na recenze, které si výrobek získal u dalších kupujících. V tomto případě jsem také dala na doporučení jiných a vyplatilo se. Sendvičovač ECG S 199 Quattro černá/nerez používám už pár dní a za tu dobu jsem nenašla nic, co by mě v budoucnosti od zakoupení odradilo. Chci také zmínit velmi příjemné jednání ze strany obchodu.

Šimon Palič, Čáslavsko

Šimon Palič, Čáslavsko:
Je jen málo věcí, ze kterých má člověk určitě radost a Sendvičovač ECG S 199 Quattro černá/nerez je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co pomluvit. Vypadá docela dobře, takže se nebojím, že bych musel zase kupovat nový. Myslím, že jde opravdu o dobrou věc.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 01. 2019.

Hodnocení Sendvičovač ECG S 199 Quattro černá/nerez

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Sendvičovač ECG S 199 Quattro černá/nerez

Nela F: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Marek L: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Vanesa H: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Johana F: Tento Sendvičovač ECG S 199 Quattro černá/nerez jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Václav K: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Sendvičovač ECG S 199 Quattro černá/nerez. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Sendvičovač ECG S 199 Quattro černá/nerez

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt