Sendvičovač ECG S 199 Quattro černá/nerez

Sendvičovač ECG S 199 Quattro černá/nerez

Sendvičovač ECG S 199 Quattro černá/nerez

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Sendvičovač ECG S 199 Quattro černá/nerez. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Sendvičovač ECG S 199 Quattro černá/nerez vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1199 Kč
Naše cena: 799 Kč Ověřit dostupnost

Sendvičovač ECG S 199 Quattro černá/nerez Sendvičovač ECG S 199 Quattro v černo nerezovém provedení disponuje příkonem 1100 W a je vhodný pro přípravu 8 trojúhelníkových sendvičů. Povrch pečících desek je nepřilnavý a rukojeť je tepelně izolovaná. Dvě světelné kontrolky indikují připojení k síťové zásuvce a připravenost k pečení. Sendvičovač je osazen praktickým prostorem pro navíjení kabelu, který tak snadno skryjete a nebude překážet.   Parametry a specifikace: Příkon: 1100 W Pro přípravu 8 trojúhelníkových sendvičů Snadno čistitelné pečicí plochy Nepřilnavá povrchová úprava pečicích ploch Tepelně izolovaná rukojeť Indikátor připojení k síťové zásuvce/připravenosti k pečení Vertikální kompaktní ukládání Prostor pro navíjení kabelu Barevné provedení: černá / nerez Hmotnost: 2 kg Technické informace:Barevné provedení: Černo - stříbrná Hmotnost (kg): 2 Příkon (W): 1100

3 důvody proč prodáváme Sendvičovač ECG S 199 Quattro černá/nerez

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Sendvičovač ECG S 199 Quattro černá/nerez

Šimon Plot, Svatava

Šimon Plot, Svatava:
Když poměřím výkon a cenu, tak nejde být nenadšen. Sendvičovač ECG S 199 Quattro černá/nerez obsahuje vše, co bylo napsáno v manuálu, dokonce je o něco větší, než jsem si myslel, což není na obtíž. S produktem se tak lépe hýbá. Měl jsem i jiný, ale tady cena rovná se dobré materiál. Kdo nevyužije profesionální výrobek, pro normální používání je zcela dostačující, doporučuji.

Jonáš Wollný, Kunčice pod Ondřejníkem

Jonáš Wollný, Kunčice pod Ondřejníkem:
kompaktni, planujeme s sebou brát i na dovcu, nezabere moc mista, takove male Sendvičovač ECG S 199 Quattro černá/nerez z toho je, materiálováđložením kombinace je super, bez komercnich maluvek, bocni okynka budou v lete fajne vetrat, mala je z neho nadsena, jsou tam i úchyty na upevneni

Dominik Krov, Krásněves

Dominik Krov, Krásněves:
Nemá na českém trhu přímočaré. Konkurence je velká a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám přesnou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci objednat. A konkurence má smůlu. Já věřím jedině Sendvičovač ECG S 199 Quattro černá/nerez a nic mě nepřesvědčí o změně. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá v Česku konkurenci.

Matyáš Pracný, Myslibořice

Matyáš Pracný, Myslibořice:
Za mě Sendvičovač ECG S 199 Quattro černá/nerez doporučuji a pravděpodobně se budu do tohoto obchodu vracet. Děkuji.

Daniel Dovol, Krucemburk

Daniel Dovol, Krucemburk:
Chtěl jsem potěšit milenku hezkým dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a solidního jednání, Sendvičovač ECG S 199 Quattro černá/nerez  mi přišel dneska a vše bylo přesně tak, jak jsem si přál. Babička má největší radost a já s ní, děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 07. 2019.

Hodnocení Sendvičovač ECG S 199 Quattro černá/nerez

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Sendvičovač ECG S 199 Quattro černá/nerez

Ondřej B: Celkem jsem spokojený.

Matyáš P: Sendvičovač ECG S 199 Quattro černá/nerez je dobrý, ale chtělo yb to větší

Andrea L: Tento Sendvičovač ECG S 199 Quattro černá/nerez jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Karolína Z: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Adéla K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Sendvičovač ECG S 199 Quattro černá/nerez. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Sendvičovač ECG S 199 Quattro černá/nerez

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt