Sensor Flow dl. rukáv červená/sobi -L + výherní voucher

Sensor Flow dl. rukáv červená/sobi -L + výherní voucher

Sensor Flow dl. rukáv červená/sobi -L + výherní voucher

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Sensor Flow dl. rukáv červená/sobi -L + výherní voucher. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Sensor Flow dl. rukáv červená/sobi -L + výherní voucher vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 885 Kč
Naše cena: 590 Kč Ověřit dostupnost

Teplé funkční prádlo vhodné pro zimní sporty Elastický úplet počesaný z vnitřní strany Vnitřní strana broušena technologií Peach finish Ploché švy Anatomický střih Vhodné i jako druhá vrstva Složení materiálu: 96% PES, 4% Elastan (160g/m2) Funkční tričko určené pro sportování v chladnějších podmínkách. Vnitřní strana tohoto elastického úpletu je počesaná a obroušena technologií Peach finish, díky čemuž je materiál příjemný na tělo a zároveň dobře tepelně izoluje. Anatomický střih s plochými švy, v kombinaci se skvělou termoregulací a vysokými parametry odvodu potu, vytváří výborný komfort nošení.

3 důvody proč prodáváme Sensor Flow dl. rukáv červená/sobi -L + výherní voucher

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Sensor Flow dl. rukáv červená/sobi -L + výherní voucher

Petr Puklický, České Lhotice

Petr Puklický, České Lhotice:
Sensor Flow dl. rukáv červená/sobi -L + výherní voucher dorazil bez vady a včas. Bohužel podle informací, měl Sensor Flow dl. rukáv červená/sobi -L + výherní voucher přijít v dárkovém balení, což se tak nestalo. Kdyby nešlo o dáreček, asi bych nebyl naštvaný. Bohužel jsem byl nucen, ovšem i přesto komunikace byla příjemná. Přijal jsem omluvu a obratem mi poslali krabičku s pouzdrem. Co bych ovšem změnil, byla doprava. Internetový obchod nabízí jednu společnost, kde se musí zaplatit balné. Další peníze navíc.

Vít Červený, Horní Bělá

Vít Červený, Horní Bělá:
Když už si něco objednávám, tak chci, abych měl jistotu, že mi k tomu nabízejí taky spolehlivý službu, zakoupení přes web, případnou možnost vrácení produktu a samozřejmě přivítám co nejrychlejší dodání. Několikrát jsem se spálil a nedůvěřuji preventivně. Zde mě ale udělali radost, byla to skutečně hodně dobrá volba. Je příjemné znát kde dělají svou práci profesionálně.

Adéla Borešová, Běrunice

Adéla Borešová, Běrunice:
Tento Sensor Flow dl. rukáv červená/sobi -L + výherní voucher jsem viděla u kamarádky a začala jsem se o to zajímat. Na babičky doporučení jsem okamžitě, co jsem přišla domů, sedla k počítači a objednala. Po celkem krátké době zaťukal doručovatel a já jej můžu vyzkoušet. Jsem opravdu spokojená a budu doporučovat dál. Nejen svým kamarádům, ale každému, koho uvidím a dám se s ním do rozhovoru.

Viktorie Luková, Schořov

Viktorie Luková, Schořov:
Ze začátku jsem s Sensor Flow dl. rukáv červená/sobi -L + výherní voucher neměla moc skvělou zkušenost, zakoupila jsem nevhodný typ a nefungoval mi. Sensor Flow dl. rukáv červená/sobi -L + výherní voucher jsem tak asi po třech dnech vrátila a během dvou dnů mi přišly peníze nazpět. Tentokrát jsem si nechala doporučit od prodejců a udělala jsem dobře. Užíváme ho skoro celá skupina, možná přikoupíme další. Jsem ráda, že to celkem pěkně dopadlo a moje špatná zkušenost se proměnila v skvělou. Kladně taky hodnotím obsluhu eshopu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 11. 2018.

Hodnocení Sensor Flow dl. rukáv červená/sobi -L + výherní voucher

hodnocení 5/5 od 47 hodnotících

Diskuze Sensor Flow dl. rukáv červená/sobi -L + výherní voucher

Vanesa C: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Filip K: funkční výrobek

Kryštof K: 110 % spokojenost

Kateřina V: Tento Sensor Flow dl. rukáv červená/sobi -L + výherní voucher jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Julie Š: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Sensor Flow dl. rukáv červená/sobi -L + výherní voucher. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Sensor Flow dl. rukáv červená/sobi -L + výherní voucher

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt