Sensor Flow dl. rukáv sobi/černá -M + výherní voucher

Sensor Flow dl. rukáv sobi/černá -M + výherní voucher

Sensor Flow dl. rukáv sobi/černá -M + výherní voucher

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Sensor Flow dl. rukáv sobi/černá -M + výherní voucher. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Sensor Flow dl. rukáv sobi/černá -M + výherní voucher vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 885 Kč
Naše cena: 590 Kč Ověřit dostupnost

Teplé funkční prádlo vhodné pro zimní sporty Elastický úplet počesaný z vnitřní strany Vnitřní strana broušena technologií Peach finish Ploché švy Anatomický střih Vhodné i jako druhá vrstva Složení materiálu: 96% PES, 4% Elastan (160g/m2) Funkční tričko určené pro sportování v chladnějších podmínkách. Vnitřní strana tohoto elastického úpletu je počesaná a obroušena technologií Peach finish, díky čemuž je materiál příjemný na tělo a zároveň dobře tepelně izoluje. Anatomický střih s plochými švy, v kombinaci se skvělou termoregulací a vysokými parametry odvodu potu, vytváří výborný komfort nošení.

3 důvody proč prodáváme Sensor Flow dl. rukáv sobi/černá -M + výherní voucher

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Sensor Flow dl. rukáv sobi/černá -M + výherní voucher

Petr Petira, Uhlířov

Petr Petira, Uhlířov:
Hledal jsem dárky pro rodiče a vybrané Sensor Flow dl. rukáv sobi/černá -M + výherní voucherY jste měli skladem, což mne velmi překvapilo oproti konkurenci. Navíc za úžasné ceny. Hned jsem je objednal a druhý den mi je pošťačka přinesla do práce. Vše bylo naprosto báječné.

Sebastian Grubr, Vlčtejn

Sebastian Grubr, Vlčtejn:
Jsem spokojen bez výhrad, cena je rovnoměrná kvalitě. Přesný popis Sensor Flow dl. rukáv sobi/černá -M + výherní voucher a rychlé doručení. Produkt jsem objednal na doporučení sestry a funguje výborně. Je stoprocentně spolehlivý. Nepoužívám ho každodenně, ale i po občasné nečinnosti dobře funguje a nedělá hluk. Manželka oceňuje designové provedení a lehké ovládání. Doporučuji.

Laura Kriegelová, Potůčky

Laura Kriegelová, Potůčky:
Tento Sensor Flow dl. rukáv sobi/černá -M + výherní voucher jsem viděla u babičky a začala jsem se o to zajímat. Na kamarádky doporučení jsem ihned, co jsem přišla z návštěvy, sedla k notebooku a koupila. Po celkem krátké době zaťukal pošťák a já ho můžu využívat. Jsem opravdu překvapená a budu testovat dál. Nejen svým kamarádkám, ale každému, koho uvidím a dám se s ním do rozhovoru.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2018.

Hodnocení Sensor Flow dl. rukáv sobi/černá -M + výherní voucher

hodnocení 5/5 od 34 hodnotících

Diskuze Sensor Flow dl. rukáv sobi/černá -M + výherní voucher

Valerie K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Daniela S: Ideální k osmnáctinám :)

Petr C: Přišlo to celkem rychle

Natálie P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Dominik R: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Sensor Flow dl. rukáv sobi/černá -M + výherní voucher. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Sensor Flow dl. rukáv sobi/černá -M + výherní voucher

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt