Sensor Merino DF dámské spodky černá S + výherní voucher

Sensor Merino DF dámské spodky černá S + výherní voucher

Sensor Merino DF dámské spodky černá S + výherní voucher

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Sensor Merino DF dámské spodky černá S + výherní voucher. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Sensor Merino DF dámské spodky černá S + výherní voucher vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1313 Kč
Naše cena: 875 Kč Ověřit dostupnost

Dámské spodky Merino Active jsou vyrobeny z vysoce kvalitní vlny Merino z Nového Zélandu. Termoprádlo Merino je velmi příjemné na těle, díky jemným a dlouhým vláknům přirozeně absorbuje a odvádí vlhkost, hřeje, i když je vlhké. Termoprádlo Merino je odolné proti zápachu i při delším nošení. Termoprádlo Merino má vynikající termoregulační vlastnosti. Konstrukce kombinující polyester na vnitřní straně a kvalitní Merino vlnuOdolnost proti zápachu Vysoce kvalitní vlna Merino z Nového Zélandu Zabraňuje pocitu vlhkosti, odvod potu od pokožky Merino obsahuje lanolin, který má trvalé antibakteriální vlastnosti Složení materiálu:60% Vlna Merino Wool, 40% Polyester (170g/m2) Spodky vyrobené z úpletu unikátní konstrukce kombinující polyester na vnitřní straně a vysoce kvalitní Merino vlnu z Nového Zélandu. Hlavní výhodou této kombinace je to, že polyester urychluje transport potu do vnější vlněné vrstvy, která má jedinečný antiodor zabraňující tvoření pachů a navíc má skvělou termoregulační funkci. Vnitřní tenká polyesterová vrstva eliminuje  "kousání" vlny u lidí, kteří jsou na tento jev citliví. Prádlo lze použít oboustranně a je ideální pro sportování v extrémních klimatických podmínkách: vysokohorská turistika, skialpinismus, horolezectví.

3 důvody proč prodáváme Sensor Merino DF dámské spodky černá S + výherní voucher

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Sensor Merino DF dámské spodky černá S + výherní voucher

Kamila Pomezná, Úvaly

Kamila Pomezná, Úvaly:
Pro své přátelé chci to {nejlepší|. Při výběru tohoto Sensor Merino DF dámské spodky černá S + výherní voucher jsem byla obzvlášť opatrná a kladla jsem důraz především na materiál a zpracování. Výsledek mne pěkně překvapil. Zboží sice nebylo skladem, ale díky skvělým prodejcům jsem se dozvěděla, že mohu vybrat za výhodnější cenu obdobný, který poslouží stejným způsobem. Nakonec jsem navíc ušetřila a spokojenost je největší!

Natálie Juhaňáková, Staré Heřminovy

Natálie Juhaňáková, Staré Heřminovy:
počátkem jsem měla obavy, protože můj kamarád mi žhavě doporučoval něco zcela jiného. To on dělá rád. Ale určující v mém podání byla cena. Tento Sensor Merino DF dámské spodky černá S + výherní voucher stál nejlevněji a přesto, že ho kamarád hanil, já jsem zcela spokojená. Potom i on uznal, že tento druh je velmi kvalitní. Jsem ráda, že jsem nedbala jeho rady, jelikož jsem díky svému rozhodnutí hodně ušetřila.

Tobiáš Pichnarčík, Klášterec nad Ohří

Tobiáš Pichnarčík, Klášterec nad Ohří:
lehce se přiznám, že jsem patřil k těm, co Sensor Merino DF dámské spodky černá S + výherní voucher měli na nesmysl. Pak jsem ale v práci slyšel kámoše, jak o něm hezky hovoří. Vyhledal jsem si webové stránky a můj původně skálopevný názor vzal za své. I manželka mi říkala, že bych neměl odsuzovat cokoliv, co jsem sám nevyzkoušel. Takže jsem Sensor Merino DF dámské spodky černá S + výherní voucher objednal a hned čtvrtý den ho doručili. Používám ho sice teprve třetí týden, ale nemám mu co vynadat. Myslím si, že mě nezklame ani v budoucnosti.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 11. 2018.

Hodnocení Sensor Merino DF dámské spodky černá S + výherní voucher

hodnocení 5/5 od 39 hodnotících

Diskuze Sensor Merino DF dámské spodky černá S + výherní voucher

Veronika R: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Michael K: 110 % spokojenost

Tadeáš R: Jsem ráda, že to mám

Jakub J: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Jonáš H: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Sensor Merino DF dámské spodky černá S + výherní voucher. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Sensor Merino DF dámské spodky černá S + výherní voucher

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt