Sensor Merino DF dl. rukáv černá L + výherní voucher

Sensor Merino DF dl. rukáv černá L + výherní voucher

Sensor Merino DF dl. rukáv černá L + výherní voucher

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Sensor Merino DF dl. rukáv černá L + výherní voucher. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Sensor Merino DF dl. rukáv černá L + výherní voucher vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1313 Kč
Naše cena: 875 Kč Ověřit dostupnost

Konstrukce kombinující polyester na vnitřní straně a kvalitní Merino vlnuOdolnost proti zápachu Vysoce kvalitní vlna Merino z Nového Zélandu Zabraňuje pocitu vlhkosti, odvod potu od pokožky Merino obsahuje lanolin, který má trvalé antibakteriální vlastnosti Složení materiálu:60% Vlna Merino Wool, 40% Polyester (170g/m2) Tričko s dlouhým rukávem vyrobené z úpletu unikátní konstrukce kombinující polyester na vnitřní straně a vysoce kvalitní Merino vlnu z Nového Zélandu. Hlavní výhodou této kombinace je to, že polyester urychluje transport potu do vnější vlněné vrstvy, která má jedinečný antiodor zabraňující tvoření pachů a navíc má skvělou termoregulační funkci. Vnitřní tenká polyesterová vrstva eliminuje  "kousání" vlny u lidí, kteří jsou na tento jev citliví. Prádlo lze použít oboustranně a je ideální pro sportování v extrémních klimatických podmínkách: vysokohorská turistika, skialpinismus, horolezectví.

3 důvody proč prodáváme Sensor Merino DF dl. rukáv černá L + výherní voucher

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Sensor Merino DF dl. rukáv černá L + výherní voucher

Nela Nikelová, Hněvotín

Nela Nikelová, Hněvotín:
Za tento Sensor Merino DF dl. rukáv černá L + výherní voucher uděluji největší palec nahoru. Velmi mě udělal radost a mohu říci, že jsem nečekala takový úspěch. Kupovala jsem tento produkt y počátkunejdříve} jako překvapení k narozeninám, kdy jsem si ji po vyzkoušení musela objednat i já sama. Teď už doma objednáváme jen tento produkt a nemůžeme si ho dostatečně užít. Všem nám bezchybně slouží, pokud vím, nikdo s ním neměl zatím žádný problém.

Gabriela Šestauberová, Lnáře

Gabriela Šestauberová, Lnáře:
S kámoškami jsme se nedávno bavily o shoppingu, a přišla řeč i na tento váš Sensor Merino DF dl. rukáv černá L + výherní voucher. Jedna z kamarádek ho tam moc vychvalovala, tak jsem si pomyslela, že ho také vyzkouším, a je fakt velmi free! Nechápu, jak jsem bez toho mohla tolik let exitovat! No, to je hodně nadsázka, ale skutečně je príma, extra báječný a jestli někdo váháte, tak určitě radím zakouit, nevím o nikom, kdo by potom nebyl šťastný.

Roman Cyprian, Jedlany

Roman Cyprian, Jedlany:
Koupeno ze zkušenosti pro Sensor Merino DF dl. rukáv černá L + výherní voucher ten návod ! - doporučuji snad ani nečíst, je lépe to smontovat podle fotky na krabici. Výrobce by určitě schudl, kdyby přidal 1 list papíru s detailnějším popisem... Montáž taky dvě hodiny potrvá. Proč všichni všude použijou ty dřevo - hned při montáži 1 držák na kolo nevydržel a to jsem se to snažil nervat při dotahování. Co asi budu dělat, až rupnou ty dotahovače nebo držáky středu?

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 11. 2018.

Hodnocení Sensor Merino DF dl. rukáv černá L + výherní voucher

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze Sensor Merino DF dl. rukáv černá L + výherní voucher

Miroslav Ú: 110 % spokojenost

Aleš Š: funkční výrobek

Ondřej K: tak jsem to dostala aje to super

David K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Zuzana L: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Sensor Merino DF dl. rukáv černá L + výherní voucher. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Sensor Merino DF dl. rukáv černá L + výherní voucher

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt