Sensor Merino DF dl. rukáv černá M + výherní voucher

Sensor Merino DF dl. rukáv černá M + výherní voucher

Sensor Merino DF dl. rukáv černá M + výherní voucher

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Sensor Merino DF dl. rukáv černá M + výherní voucher. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Sensor Merino DF dl. rukáv černá M + výherní voucher vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1313 Kč
Naše cena: 875 Kč Ověřit dostupnost

Konstrukce kombinující polyester na vnitřní straně a kvalitní Merino vlnuOdolnost proti zápachu Vysoce kvalitní vlna Merino z Nového Zélandu Zabraňuje pocitu vlhkosti, odvod potu od pokožky Merino obsahuje lanolin, který má trvalé antibakteriální vlastnosti Složení materiálu:60% Vlna Merino Wool, 40% Polyester (170g/m2) Tričko s dlouhým rukávem vyrobené z úpletu unikátní konstrukce kombinující polyester na vnitřní straně a vysoce kvalitní Merino vlnu z Nového Zélandu. Hlavní výhodou této kombinace je to, že polyester urychluje transport potu do vnější vlněné vrstvy, která má jedinečný antiodor zabraňující tvoření pachů a navíc má skvělou termoregulační funkci. Vnitřní tenká polyesterová vrstva eliminuje  "kousání" vlny u lidí, kteří jsou na tento jev citliví. Prádlo lze použít oboustranně a je ideální pro sportování v extrémních klimatických podmínkách: vysokohorská turistika, skialpinismus, horolezectví.

3 důvody proč prodáváme Sensor Merino DF dl. rukáv černá M + výherní voucher

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Sensor Merino DF dl. rukáv černá M + výherní voucher

Jáchym Šauer, Zblovice

Jáchym Šauer, Zblovice:
Hodnotím jakožto domácí uživatel (porovnání). Celkově se jedná o příjemný Sensor Merino DF dl. rukáv černá M + výherní voucher s řadou dobrých vychytávek, který má vše,co běžný uživatel potřebuje. Velmi kvituji jeho rychlost a možností přizpůsobit si užití svým očekáváním.

Laura Studihradová, Čáslav

Laura Studihradová, Čáslav:
Nejpr jsem Sensor Merino DF dl. rukáv černá M + výherní voucher objednala pro svého syna k svátku. Když jsem jen tak surfovala po internetu, řekla jsem si, že by se mu mohl líbit. Mě samotnou tehdy nijak nezaujal, ovšem děda byl zcela nadšený, když jej dostal. Tehdy jsem uviděla, co tento Sensor Merino DF dl. rukáv černá M + výherní voucher opravdu dělá, a velmi mě zaujal. Párkrát jsem jej tedy použila, až jsem neodolala a musela si koupit další pro sebe.

Vojtěch Roza, Vřesina

Vojtěch Roza, Vřesina:
Nemá na českém trhu lehké. Konkurence je široká a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám čistou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci koupit. A konkurence ostrouhá. Já věřím jedině Sensor Merino DF dl. rukáv černá M + výherní voucher a nic mě nepřesvědčí o opaku. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá v Evropě konkurenci.

Matěj Vitamvás, Dačice

Matěj Vitamvás, Dačice:
Z důvodu, že jsem člověk, který lpí na kvalitě, více než na slevových akcích, pořídil jsem si Sensor Merino DF dl. rukáv černá M + výherní voucher na těchto internetových stránkách. Než jsem to však udělal, telefonoval jsem do společnosti, abych se ujistil, že mi bude Sensor Merino DF dl. rukáv černá M + výherní voucher odeslán ve špičkové kvalitě a obratem. Nicméně jsem následně získal informace, že navzdory tomu prodejce avizuje Sensor Merino DF dl. rukáv černá M + výherní voucher dostupný, realita byla jiná. Navzdory tomu jsme se domluvili k spokojenosti pro mě i eshop a objednávka se povedla na jedničku.

Šárka Gerčáková, Střemošice

Šárka Gerčáková, Střemošice:
Sensor Merino DF dl. rukáv černá M + výherní voucher jsem si pořídila na tomto e-shopu. A jaká je má zkušenost? Já i spousta dalších nakupujících hodnotíme jako výhodu nízkou spotřebu, bohaté příslušenství, bezproblémový chod. Co ale nebylo k nalezení, byl návod na použití v češtině, a určité díly není možné vyměnit. Obecně celkově hodnotím na výbornou.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 11. 12. 2018.

Hodnocení Sensor Merino DF dl. rukáv černá M + výherní voucher

hodnocení 5/5 od 22 hodnotících

Diskuze Sensor Merino DF dl. rukáv černá M + výherní voucher

Miroslav S: funkční výrobek

Nela D: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Oliver N: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Simona R: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Nikol H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Sensor Merino DF dl. rukáv černá M + výherní voucher. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Sensor Merino DF dl. rukáv černá M + výherní voucher

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt