Sensor Merino DF dl.rukáv černá M + výherní voucher

Sensor Merino DF dl.rukáv černá M + výherní voucher

Sensor Merino DF dl.rukáv černá M + výherní voucher

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Sensor Merino DF dl.rukáv černá M + výherní voucher. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Sensor Merino DF dl.rukáv černá M + výherní voucher vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1313 Kč
Naše cena: 875 Kč Ověřit dostupnost

Dámské tričko Merino Wool Active je vyrobeno z vysoce kvalitní vlny Merino z Nového Zélandu. Tričko z vlny Merino je velmi příjemné na těle, díky jemným a dlouhým vláknům přirozeně absorbuje a odvádí vlhkost, hřeje, i když je vlhké. Tričko Merino je odolné proti zápachu i při delším nošení. Merino má vynikající termoregulační vlastnosti. Konstrukce kombinující polyester na vnitřní straně a kvalitní Merino vlnuOdolnost proti zápachu Vysoce kvalitní vlna Merino z Nového Zélandu Zabraňuje pocitu vlhkosti, odvod potu od pokožky Merino obsahuje lanolin, který má trvalé antibakteriální vlastnosti Složení materiálu:60% Vlna Merino Wool, 40% Polyester (170g/m2) Tričko s dlouhým rukávem vyrobené z úpletu unikátní konstrukce kombinující polyester na vnitřní straně a vysoce kvalitní Merino vlnu z Nového Zélandu. Hlavní výhodou této kombinace je to, že polyester urychluje transport potu do vnější vlněné vrstvy, která má jedinečný antiodor zabraňující tvoření pachů a navíc má skvělou termoregulační funkci. Vnitřní tenká polyesterová vrstva eliminuje  "kousání" vlny u lidí, kteří jsou na tento jev citliví. Prádlo lze použít oboustranně a je ideální pro sportování v extrémních klimatických podmínkách: vysokohorská turistika, skialpinismus, horolezectví.

3 důvody proč prodáváme Sensor Merino DF dl.rukáv černá M + výherní voucher

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Sensor Merino DF dl.rukáv černá M + výherní voucher

Johana Rosmarinová, Kladníky

Johana Rosmarinová, Kladníky:
K Sensor Merino DF dl.rukáv černá M + výherní voucher můžu jen dodat, že jeho vlastnosti jsou naprosto bezkonkurenční. K dispozici je v mnoha příchutích, které lze koupit v normálním krámě. Spojuje v sobě bezvadnou zpracování s šetrným a také účinným vlivem na mé rozpoložení. Tyto vlastnosti si pochvaluji nejen já, ale i můj syn.

Kryštof Kaudl, Dymokury

Kryštof Kaudl, Dymokury:
Sensor Merino DF dl.rukáv černá M + výherní voucher zcela odpovídá mým přáním. Je účinný a cena celkem nízká, myslím, že z něj dělá výrobek dostupný|vhodný} opravdu každému. K nákupu mě inspirovali hlavně pozitivní zkušenosti dalších uživatelů. Říkal jsem si, že když je tolik zákazníků spokojeno, je šance, že se mezi ně dostanu i já osobně.

Roman Opolka, Lhota-Vlasenice

Roman Opolka, Lhota-Vlasenice:
Chci vás pochválit, protože tak perfektní přístup se jen tak nevidí. Sensor Merino DF dl.rukáv černá M + výherní voucher, který jsem u vás zakoupil, předčil má očekávání a především rychlost zaslání, prakticky druhý den a bez platby poštovného. Úžasné zákaznické jednání.

Michaela Voleská, Hlohovec

Michaela Voleská, Hlohovec:
Někdy objednávám věci přes eshop. Mám ráda, když si věci předem ozkouším. Avšak u Sensor Merino DF dl.rukáv černá M + výherní voucher se vyplatilo zakoupení přes web. Ušetřila jsem hodně peněz a dosud nebyl s ničím zádrhel. Bleskové doručení až do kanceláře. Jsem tedy maximálně klidná a jsem ráda, že mě můj děda přesvědčil o zakoupení. Teď mi ho dokonce zabavuje, takže mu asi na svátek objednám taky takový.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 11. 2018.

Hodnocení Sensor Merino DF dl.rukáv černá M + výherní voucher

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze Sensor Merino DF dl.rukáv černá M + výherní voucher

Sabina I: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Julie H: nemá chybu

Andrea K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Michal Š: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Jan G: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Sensor Merino DF dl.rukáv černá M + výherní voucher. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Sensor Merino DF dl.rukáv černá M + výherní voucher

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt