Sensor Merino DF dl.rukáv černá S + výherní voucher

Sensor Merino DF dl.rukáv černá S + výherní voucher

Sensor Merino DF dl.rukáv černá S + výherní voucher

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Sensor Merino DF dl.rukáv černá S + výherní voucher. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Sensor Merino DF dl.rukáv černá S + výherní voucher vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1313 Kč
Naše cena: 875 Kč Ověřit dostupnost

Dámské tričko Merino Wool Active je vyrobeno z vysoce kvalitní vlny Merino z Nového Zélandu. Tričko z vlny Merino je velmi příjemné na těle, díky jemným a dlouhým vláknům přirozeně absorbuje a odvádí vlhkost, hřeje, i když je vlhké. Tričko Merino je odolné proti zápachu i při delším nošení. Merino má vynikající termoregulační vlastnosti. Konstrukce kombinující polyester na vnitřní straně a kvalitní Merino vlnuOdolnost proti zápachu Vysoce kvalitní vlna Merino z Nového Zélandu Zabraňuje pocitu vlhkosti, odvod potu od pokožky Merino obsahuje lanolin, který má trvalé antibakteriální vlastnosti Složení materiálu:60% Vlna Merino Wool, 40% Polyester (170g/m2) Tričko s dlouhým rukávem vyrobené z úpletu unikátní konstrukce kombinující polyester na vnitřní straně a vysoce kvalitní Merino vlnu z Nového Zélandu. Hlavní výhodou této kombinace je to, že polyester urychluje transport potu do vnější vlněné vrstvy, která má jedinečný antiodor zabraňující tvoření pachů a navíc má skvělou termoregulační funkci. Vnitřní tenká polyesterová vrstva eliminuje  "kousání" vlny u lidí, kteří jsou na tento jev citliví. Prádlo lze použít oboustranně a je ideální pro sportování v extrémních klimatických podmínkách: vysokohorská turistika, skialpinismus, horolezectví.

3 důvody proč prodáváme Sensor Merino DF dl.rukáv černá S + výherní voucher

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Sensor Merino DF dl.rukáv černá S + výherní voucher

Štěpán Nebesář, Rybníky

Štěpán Nebesář, Rybníky:
Sensor Merino DF dl.rukáv černá S + výherní voucher si v obchodě vyhlédla manželka a tak jsem se rozhodl zakoupit ho k našemu svátku. S výběrem kde a jak to pořídit mi musela pomoci maminka a nakonec i zakoupila. Společně jsme jej pak rozdělali a otestovali, jestli je v dobrém stavu. Oběma se nám hodně líbil a žena bude mít určitě radost. Dcera říkala, že si pořídí taky. Děkujeme.

Emma Bžochová, Tržek

Emma Bžochová, Tržek:
Koupila jsem především kvůli kočkám a jejich chlupům (a samozřejmě vlastní lenosti) Je třeba mít teda pootevřené okno, jinak vám Sensor Merino DF dl.rukáv černá S + výherní voucher vytopí špajzku:) Když se podíváte kolik barvy je z jedné dávky a co všechno jste si na podlaze nechávali vsáknout do země, asi se podivíte.

Roman Krepindl, Budiměřice

Roman Krepindl, Budiměřice:
Když už si něco kupuji, tak si přeji, abych měl pocit, že mi k tomu nabízejí taky zdarma službu, objednání přes net, případnou možnost vrácení produktu a samozřejmě uvítám co nejrychlejší doručení. Nejednou jsem se napálil a nedůvěřuji každému. Tady mě ale udělali radost, byla to opravdu moc dobrá volba. Je fajn znát kde dělají svojí práci dobře.

Sebastian Goliáš, Bousov

Sebastian Goliáš, Bousov:
Zkusili jste toho již spousty a spousty a s nijakým výsledkem? Žádný Sensor Merino DF dl.rukáv černá S + výherní voucher ovšem vašim kritériím nikdy stoprocentně neodpovídal. Nemusíte ale kvůli tomu slevit z nároků. Znám řešení. Objednejte si tak jako já Sensor Merino DF dl.rukáv černá S + výherní voucher. Až výrobek dokonale splnil všechna moje očekávání a já jsem z něj úplně vedle. V momentě, kdy vypoví službu, neprodleně si objednám další.

Anna Syrková, DĚČÍN

Anna Syrková, DĚČÍN:
Pokaždé mě to stálo hodně peněz. Pak jsem našla, že existuje i jeho verze na ven. Řekla jsem si, že už jsem do toho investovala hodně, že si Sensor Merino DF dl.rukáv černá S + výherní voucher jednoduše musím pořídit. A udělala jsem sakra dobře. Peníze se mi už mnohonásobně vrátily zpátky. Pracuje perfektně bez jediného zádrhelu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2018.

Hodnocení Sensor Merino DF dl.rukáv černá S + výherní voucher

hodnocení 5/5 od 21 hodnotících

Diskuze Sensor Merino DF dl.rukáv černá S + výherní voucher

Eva K: Ideální k osmnáctinám :)

Petra F: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Viktorie H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Denisa A: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Kristýna P: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Sensor Merino DF dl.rukáv černá S + výherní voucher. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Sensor Merino DF dl.rukáv černá S + výherní voucher

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt