Sensor Merino DF dl.rukáv černá XL + výherní voucher

Sensor Merino DF dl.rukáv černá XL + výherní voucher

Sensor Merino DF dl.rukáv černá XL + výherní voucher

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Sensor Merino DF dl.rukáv černá XL + výherní voucher. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Sensor Merino DF dl.rukáv černá XL + výherní voucher vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1313 Kč
Naše cena: 875 Kč Ověřit dostupnost

Dámské tričko Merino Wool Active je vyrobeno z vysoce kvalitní vlny Merino z Nového Zélandu. Tričko z vlny Merino je velmi příjemné na těle, díky jemným a dlouhým vláknům přirozeně absorbuje a odvádí vlhkost, hřeje, i když je vlhké. Tričko Merino je odolné proti zápachu i při delším nošení. Merino má vynikající termoregulační vlastnosti. Konstrukce kombinující polyester na vnitřní straně a kvalitní Merino vlnuOdolnost proti zápachu Vysoce kvalitní vlna Merino z Nového Zélandu Zabraňuje pocitu vlhkosti, odvod potu od pokožky Merino obsahuje lanolin, který má trvalé antibakteriální vlastnosti Složení materiálu:60% Vlna Merino Wool, 40% Polyester (170g/m2) Tričko s dlouhým rukávem vyrobené z úpletu unikátní konstrukce kombinující polyester na vnitřní straně a vysoce kvalitní Merino vlnu z Nového Zélandu. Hlavní výhodou této kombinace je to, že polyester urychluje transport potu do vnější vlněné vrstvy, která má jedinečný antiodor zabraňující tvoření pachů a navíc má skvělou termoregulační funkci. Vnitřní tenká polyesterová vrstva eliminuje  "kousání" vlny u lidí, kteří jsou na tento jev citliví. Prádlo lze použít oboustranně a je ideální pro sportování v extrémních klimatických podmínkách: vysokohorská turistika, skialpinismus, horolezectví.

3 důvody proč prodáváme Sensor Merino DF dl.rukáv černá XL + výherní voucher

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Sensor Merino DF dl.rukáv černá XL + výherní voucher

Daniel Mikuta, Nivnice

Daniel Mikuta, Nivnice:
Obdržel jsem ho od kamarádky. Já sám bych si předtím nikdy nepomyslel, že by mi mohl pomoci. Moje myšlení bylo lepší než já, i když jsem v uvnitř sebe vlastně trpěl. Pracoval jsem sám se sebou a hrál si na hrdinu. Jsem kamarádce vděčný, protože díky jí jsem Sensor Merino DF dl.rukáv černá XL + výherní voucher otestoval a zjistil, že funguje a není náznak mu nedůvěřovat. Už jsem ho doporučil i kolegovi z práce, který se mi svěřil se podobným zádrhelem.

Miroslav Třasoň, Trnové Pole

Miroslav Třasoň, Trnové Pole:
Potřeboval jsem pořídit Sensor Merino DF dl.rukáv černá XL + výherní voucher v co nejvyšší kvalitě a za přijatelnou cenu. Navíc jsem na to velmi pospíchal. Naštěstí jste mi vyšli opravdu vstříc, poradili, a balíček odeslali obratem. BalíčekDárek} před pár dny přišel a vše bylo v naprostém pořádku. Vážím si vstřícné komunikace a skvělému přístupu k zákazníkovi.

Ondřej Matyk, Olešnice v Orlických horách

Ondřej Matyk, Olešnice v Orlických horách:
S Sensor Merino DF dl.rukáv černá XL + výherní voucher jsem zatím moc pozitivní zkušenost neměl. Ale až Sensor Merino DF dl.rukáv černá XL + výherní voucher mě přiměl zcela přijmout jiný názor. Z důvodu, že je úplně jedinečný. Nenechte se zmást a stoprocentně ho co nejdříve objednejte, oslní vás tak jako mě. Je šetrný, komfortně se s ním manipuluje a ještě také dobře vypadá. Sensor Merino DF dl.rukáv černá XL + výherní voucher okamžitě zapadne do vašeho života.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 11. 12. 2018.

Hodnocení Sensor Merino DF dl.rukáv černá XL + výherní voucher

hodnocení 5/5 od 19 hodnotících

Diskuze Sensor Merino DF dl.rukáv černá XL + výherní voucher

Kristýna D: dobré

Kristýna U: nemá chybu

Jonáš P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Kristián V: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Michaela K: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Sensor Merino DF dl.rukáv černá XL + výherní voucher. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Sensor Merino DF dl.rukáv černá XL + výherní voucher

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt