Sensor Merino DF dl. rukáv černá Xxl + výherní voucher

Sensor Merino DF dl. rukáv černá Xxl + výherní voucher

Sensor Merino DF dl. rukáv černá Xxl + výherní voucher

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Sensor Merino DF dl. rukáv černá Xxl + výherní voucher. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Sensor Merino DF dl. rukáv černá Xxl + výherní voucher vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1313 Kč
Naše cena: 875 Kč Ověřit dostupnost

Konstrukce kombinující polyester na vnitřní straně a kvalitní Merino vlnuOdolnost proti zápachu Vysoce kvalitní vlna Merino z Nového Zélandu Zabraňuje pocitu vlhkosti, odvod potu od pokožky Merino obsahuje lanolin, který má trvalé antibakteriální vlastnosti Složení materiálu:60% Vlna Merino Wool, 40% Polyester (170g/m2) Tričko s dlouhým rukávem vyrobené z úpletu unikátní konstrukce kombinující polyester na vnitřní straně a vysoce kvalitní Merino vlnu z Nového Zélandu. Hlavní výhodou této kombinace je to, že polyester urychluje transport potu do vnější vlněné vrstvy, která má jedinečný antiodor zabraňující tvoření pachů a navíc má skvělou termoregulační funkci. Vnitřní tenká polyesterová vrstva eliminuje  "kousání" vlny u lidí, kteří jsou na tento jev citliví. Prádlo lze použít oboustranně a je ideální pro sportování v extrémních klimatických podmínkách: vysokohorská turistika, skialpinismus, horolezectví.

3 důvody proč prodáváme Sensor Merino DF dl. rukáv černá Xxl + výherní voucher

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Sensor Merino DF dl. rukáv černá Xxl + výherní voucher

Kryštof Schweitzer, Drahouš

Kryštof Schweitzer, Drahouš:
Než jsem si pořídil Sensor Merino DF dl. rukáv černá Xxl + výherní voucher, tak jsem kontaktoval prodejce zda fakt mají Sensor Merino DF dl. rukáv černá Xxl + výherní voucher k odeslání. Byl jsem na nervy, ale bezdůvodně, obratem mi doma klepal kurýr. Prvotřídní rychlost doručení a pohodová cena.

Oliver Koňas, Staré Těchanovice

Oliver Koňas, Staré Těchanovice:
Dopředu bych řekl, že jsem spořivý člověk, podle některých zřejmě až moc. Čili než si výrobek koupím, pečlivě si vše zkontroluji. Nešokuje vás proto jistě, že jsem si Sensor Merino DF dl. rukáv černá Xxl + výherní voucher pečlivě vyhledal na internetu a porovnal informativní texty. Překvapilo mě, že byly všechny pozitivní. Mírně mě to znepokojilo, ale pak jsem si Sensor Merino DF dl. rukáv černá Xxl + výherní voucher tak jako tak koupil. No a není zbytí, než k těm kladným hodnocením doplnit ještě jedno své hodnocení. Byla to jistě velmi výhodná koupě.

Viktor Šramko, Slatinky

Viktor Šramko, Slatinky:
Nebyl jsem nějaký ten příznivce jakýchkoliv novinek. Ale Sensor Merino DF dl. rukáv černá Xxl + výherní voucher jsem viděl u kamaráda a jen tak nezávazně se na něj zeptal. Vypadalo to, že o něm známý vydrží povídat celé hodiny. A to je to jinak celkem málomluvný člověk. Myslel jsem si, že když to takovým způsobem "chytlo" kamaráda, mohl bych si Sensor Merino DF dl. rukáv černá Xxl + výherní voucher objednat taky.  A udělal jsem poctivě. Ani po čtvrt roce toho nákupu nelituji.

Filip Bačůvka, Železná Ruda

Filip Bačůvka, Železná Ruda:
Asi před půl rokem jsem koupil výrobek od konkurence, který mě velice zklamal. Téměř jsem si v té době řekl, že nic podobného už si pořizovat nebudu. Ale kamarádka mi k svátku objednala Sensor Merino DF dl. rukáv černá Xxl + výherní voucher. Prý si ho pochvaluje řada jejích známých. Přemlouvala mě, ať ho taky vyzkouším. Po pravdě jsem se po mnoha recenzích a zkušenostech jiných uživatelů nikam nedíval. Pomyslel jsem si, že dám Sensor Merino DF dl. rukáv černá Xxl + výherní voucher šanci a usoudím sám. Byl jsem opravdu nadšený. A když čtu recenze ostatních zákazníků, vidím jasně, že je nás víc.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 11. 12. 2018.

Hodnocení Sensor Merino DF dl. rukáv černá Xxl + výherní voucher

hodnocení 5/5 od 31 hodnotících

Diskuze Sensor Merino DF dl. rukáv černá Xxl + výherní voucher

Lucie S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Denis K: funkční výrobek

Aleš B: Přišlo to celkem rychle

Daniela E: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Nela L: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Sensor Merino DF dl. rukáv černá Xxl + výherní voucher. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Sensor Merino DF dl. rukáv černá Xxl + výherní voucher

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt