Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -L + výherní voucher

Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -L + výherní voucher

Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -L + výherní voucher

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -L + výherní voucher. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -L + výherní voucher vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1313 Kč
Naše cena: 875 Kč Ověřit dostupnost

Tričko s dlouhým rukávem vyrobené z úpletu unikátní konstrukce kombinující polyester na vnitřní straně a vysoce kvalitní Merino vlnu z Nového Zélandu. Hlavní výhodou této kombinace je to, že polyester urychluje transport potu do vnější vlněné vrstvy, která má jedinečný antiodor zabraňující tvoření pachů a navíc má skvělou termoregulační funkci. Vnitřní tenká polyesterová vrstva eliminuje  "kousání" vlny u lidí, kteří jsou na tento jev citliví. Prádlo lze použít oboustranně a je ideální pro sportování v extrémních klimatických podmínkách: vysokohorská turistika, skialpinismus, horolezectví. Konstrukce kombinující polyester na vnitřní straně a kvalitní Merino vlnuOdolnost proti zápachu Vysoce kvalitní vlna Merino z Nového Zélandu Zabraňuje pocitu vlhkosti, odvod potu od pokožky Merino obsahuje lanolin, který má trvalé antibakteriální vlastnosti Složení materiálu:60% Vlna Merino Wool, 40% Polyester (170g/m2) Tričko s dlouhým rukávem vyrobené z úpletu unikátní konstrukce kombinující polyester na vnitřní straně a vysoce kvalitní Merino vlnu z Nového Zélandu. Hlavní výhodou této kombinace je to, že polyester urychluje transport potu do vnější vlněné vrstvy, která má jedinečný antiodor zabraňující tvoření pachů a navíc má skvělou termoregulační funkci. Vnitřní tenká polyesterová vrstva eliminuje  "kousání" vlny u lidí, kteří jsou na tento jev citliví. Prádlo lze použít oboustranně a je ideální pro sportování v extrémních klimatických podmínkách: vysokohorská turistika, skialpinismus, horolezectví.

3 důvody proč prodáváme Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -L + výherní voucher

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -L + výherní voucher

Matěj Moulík, Jarpice

Matěj Moulík, Jarpice:
Při nákupu Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -L + výherní voucher jsem celkem nekompromisní. Stojím si za zpracováním a přijatelnou cenou. U vás jsem vše našel a ještě k tomu korektní jednání, které zase nemusí být všude. Oceňuji kladné vyřízení mé zakázky, Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -L + výherní voucher je přesně takový, jaký potřebuji a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká perfektní jednání. Z vás by si měly vzít jiné eshopy příklad.

Dominika Huserková, Bořetín

Dominika Huserková, Bořetín:
K Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -L + výherní voucher mohu jen napsat, že jeho vlastnosti jsou naprosto bezkonkurenční. K prodeji je v mnoha vzorech, které lze sehnat v běžném krámě. Spojuje v sobě perfektní chuť s jemným a také účinným vlivem na mé zdraví. Tyto vlastnosti si pochvaluji jenom já, ale i můj syn.

Jan Pikolon, Ruda nad Moravou

Jan Pikolon, Ruda nad Moravou:
Koupit Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -L + výherní voucher je dobrá volba. Používám ho už pár měsíců a vidím jen samá výhody, prostě jsem doslova ohromen. Nad koupí jsem se rozhodoval poměrně zdatně, stále jsem se nemohl rozhodnout, ale nakonec mě pozitivní recenze ostatních přesvědčily a jsem spokojen. Má následující volba bude stejná. Vždycky je lepší vybrat jistotu. Obzvlášť v dnešním času.

Gabriela Koníčková, Kamenice

Gabriela Koníčková, Kamenice:
S přítelkyněmi jsme se nedávno bavily o nakupování, a přišla řeč i na tenhle váš Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -L + výherní voucher. Jedna z kamarádek ho tam velmi vychvalovala, tak jsem si řekla, že ho také vyzkouším, a je opravud hodně free! Nechápu, jak jsem bez toho mohla spoustu let exitovat! No, to je trochu nadsázka, ale opravdu je bezva, mega skvělý a jestli někdo váháte, tak rozhodně radím objednat, nevím o nikom, kdo by potom nebyl spokojený.

Veronika Harazímová, Drahkov

Veronika Harazímová, Drahkov:
Daný Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -L + výherní voucher u této společnosti bych se jistě nebála i v budoucnu zakoupit. Udělalo mi radost definování individuálních poznatků a mimo jiné možnost volby dalších modelů. Materiál, cenové rozpětí, manuál úplně v pořádku, jen mě trochu mrzí komunikace. Produkt, který měl dorazit za týden, měl zpoždění. A internetový obchod zodpovědnost přesunul na kurýra s dodatkem, že oni ho odeslali neprodleně, včas. Trochu škoda.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 11. 12. 2018.

Hodnocení Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -L + výherní voucher

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -L + výherní voucher

Vojtěch K: tak jsem to dostala aje to super

Markéta N: Proboha. To raději přispěju na charitu

Karel K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Daniela B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Viktor L: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -L + výherní voucher. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -L + výherní voucher

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt