Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -M + výherní voucher

Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -M + výherní voucher

Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -M + výherní voucher

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -M + výherní voucher. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -M + výherní voucher vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1313 Kč
Naše cena: 875 Kč Ověřit dostupnost

Tričko s dlouhým rukávem vyrobené z úpletu unikátní konstrukce kombinující polyester na vnitřní straně a vysoce kvalitní Merino vlnu z Nového Zélandu. Hlavní výhodou této kombinace je to, že polyester urychluje transport potu do vnější vlněné vrstvy, která má jedinečný antiodor zabraňující tvoření pachů a navíc má skvělou termoregulační funkci. Vnitřní tenká polyesterová vrstva eliminuje  "kousání" vlny u lidí, kteří jsou na tento jev citliví. Prádlo lze použít oboustranně a je ideální pro sportování v extrémních klimatických podmínkách: vysokohorská turistika, skialpinismus, horolezectví. Konstrukce kombinující polyester na vnitřní straně a kvalitní Merino vlnuOdolnost proti zápachu Vysoce kvalitní vlna Merino z Nového Zélandu Zabraňuje pocitu vlhkosti, odvod potu od pokožky Merino obsahuje lanolin, který má trvalé antibakteriální vlastnosti Složení materiálu:60% Vlna Merino Wool, 40% Polyester (170g/m2) Tričko s dlouhým rukávem vyrobené z úpletu unikátní konstrukce kombinující polyester na vnitřní straně a vysoce kvalitní Merino vlnu z Nového Zélandu. Hlavní výhodou této kombinace je to, že polyester urychluje transport potu do vnější vlněné vrstvy, která má jedinečný antiodor zabraňující tvoření pachů a navíc má skvělou termoregulační funkci. Vnitřní tenká polyesterová vrstva eliminuje  "kousání" vlny u lidí, kteří jsou na tento jev citliví. Prádlo lze použít oboustranně a je ideální pro sportování v extrémních klimatických podmínkách: vysokohorská turistika, skialpinismus, horolezectví.

3 důvody proč prodáváme Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -M + výherní voucher

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -M + výherní voucher

Petr Špetl, Petráveč

Petr Špetl, Petráveč:
S tímto Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -M + výherní voucher jsem naprosto spokojen. Nejprve jsem ho dostal na vyzkoušení, ale za žádnou cenu bych ho už nedal z ruky. Úplně naplnil mé potřeby. Šikovný pomocník v dobré kvalitě. I když jsem jako chlap na uklízecí záležitosti poněkud méně zručný, nemusel jsem mít obavy s Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -M + výherní voucher pracovat. Ovládá se více než snadno, má minimální spotřebu energie a jeho chod je velmi tichý. Vřele ho komukoliv doporučuji.

Alena Wijová, Proboštov

Alena Wijová, Proboštov:
Doufám, že se na mě nikdo nebude zlobit, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -M + výherní voucher dobrý. Objednala jsem si jej na mnohá doporučení a celkem jsem spokojená. Dělá to úžasný rámus, a co se týká použitelnosti tak celkem docela pokulhává. Ještě jsem na něj čekala čtyři dny, což by se dalo omluvit, pokud by se jednalo o perfektní věc. {Tohle|Toto je vychytávka, za který bych takto vysokou cenu zaplatila.

Petr Drescher, Cerhonice

Petr Drescher, Cerhonice:
Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -M + výherní voucher jsem si objednal především z důvodu, že nebyl předražený. Nejsem příliš bohatý, spíš se musím vždy dívat, jak je co drahé, takže cenovka byla pro mě tím hlavním. Nečekal jsem příliš velkou kvalitu, ale výrobce mě opravdu překvapil. Kvalitně zpracovaná, šikovná věc. Za nízkou cenu super užitek, jak se říká. Kolegovi, který mě k nákupu přiměl, jsem pak z vděku dopřál láhev dobrého vína, protože mi tím udělal skutečně neuvěřitelnou radost.

Markéta Trčová, Levínská Olešnice

Markéta Trčová, Levínská Olešnice:
Od chvíle, kdy jsem Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -M + výherní voucher zakoupila, jsem se nemohla vydržet, až dorazí. Líbila se mi diskuze s e-shopem, kdy mě průběžně informovali o místu nákupu. Nakupující hned vidí, že si ho jako zákazníka váží. Navíc jsem zaplatila dopředu, takže potvrzení o obdržení platby pro mě bylo moc uklidňující. Teď už mám Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -M + výherní voucher téměř rok a nemůžu si ho vynachválit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 11. 12. 2018.

Hodnocení Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -M + výherní voucher

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -M + výherní voucher

Tadeáš S: Celkem jsem spokojený.

Dominik K: 110 % spokojenost

Miroslav M: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Sabina F: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Šárka K: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -M + výherní voucher. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -M + výherní voucher

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt