Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -S + výherní voucher

Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -S + výherní voucher

Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -S + výherní voucher

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -S + výherní voucher. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -S + výherní voucher vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1313 Kč
Naše cena: 875 Kč Ověřit dostupnost

Tričko s dlouhým rukávem vyrobené z úpletu unikátní konstrukce kombinující polyester na vnitřní straně a vysoce kvalitní Merino vlnu z Nového Zélandu. Hlavní výhodou této kombinace je to, že polyester urychluje transport potu do vnější vlněné vrstvy, která má jedinečný antiodor zabraňující tvoření pachů a navíc má skvělou termoregulační funkci. Vnitřní tenká polyesterová vrstva eliminuje  "kousání" vlny u lidí, kteří jsou na tento jev citliví. Prádlo lze použít oboustranně a je ideální pro sportování v extrémních klimatických podmínkách: vysokohorská turistika, skialpinismus, horolezectví. Konstrukce kombinující polyester na vnitřní straně a kvalitní Merino vlnuOdolnost proti zápachu Vysoce kvalitní vlna Merino z Nového Zélandu Zabraňuje pocitu vlhkosti, odvod potu od pokožky Merino obsahuje lanolin, který má trvalé antibakteriální vlastnosti Složení materiálu:60% Vlna Merino Wool, 40% Polyester (170g/m2) Tričko s dlouhým rukávem vyrobené z úpletu unikátní konstrukce kombinující polyester na vnitřní straně a vysoce kvalitní Merino vlnu z Nového Zélandu. Hlavní výhodou této kombinace je to, že polyester urychluje transport potu do vnější vlněné vrstvy, která má jedinečný antiodor zabraňující tvoření pachů a navíc má skvělou termoregulační funkci. Vnitřní tenká polyesterová vrstva eliminuje  "kousání" vlny u lidí, kteří jsou na tento jev citliví. Prádlo lze použít oboustranně a je ideální pro sportování v extrémních klimatických podmínkách: vysokohorská turistika, skialpinismus, horolezectví.

3 důvody proč prodáváme Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -S + výherní voucher

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -S + výherní voucher

Alžběta Antošová, Bzenec

Alžběta Antošová, Bzenec:
Už si ani nepamatuji, kdy jsem začala objednávat poprvé. Vzhledem ke svému zaměstnání a zkušenostem (než jsem objevila Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -S + výherní voucher, vyzkoušel jsem snad úplně vše a výsledek nulový) můžu potvrdit, že je to malý zázrak. Co mě jenom mrzí, že jsem na něj nenerazila dřív. Ušetřilo by mi to zbytečně promarněný čas a peníze vynaložené za jiné neúčinné výrobky.

Lukáš Částečka, Jiřice u Miroslavi

Lukáš Částečka, Jiřice u Miroslavi:
Rád objednávám na webu. Nemám rád přeplněné krámy a navíc se mi líbí porovnání cen, což v klasických krámech není možné. A proto jsem šťastný, že jsem si Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -S + výherní voucher pořídil právě u vás. Vše bylo zařízeno z klidu domova a ani jsem se nenačekal a byl mi dodán balíček, který byl zcela rychlostí zvuku u mě. K tomu když připočítám přehlednost, cenu a zpracování nákupu, tak můžu s klidem napsat, že jsem zcela spokojen.

Johana Senková, Řitka

Johana Senková, Řitka:
Jsem hezky překvapena jak okamžitým doručením, tak skvělým zajištěním, co se týče zabalení balíčku. Profesionální. Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -S + výherní voucher dorazil v pořádku, v brzké době a já ho můžu ihned ozkoušet. Nemám co bych eshopu vytkla, vše zde funguje na jedničku a já jej doporučuji. Jsem spokojená a budu se sem určitě opakovaně vracet a objednávat dále.

Daniel Rožňák, Újezd u Plánice

Daniel Rožňák, Újezd u Plánice:
Pokud toužíte po modrých Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -S + výherní voucher a jde Vám hlavně o design a vzhled, určitě na trhu nenajdete lepší v podobné cenové kategorii. Nemůžu si vynachválit i perfektní servis obchodě!

Kristýna Mrowiecová, Kněžičky

Kristýna Mrowiecová, Kněžičky:
Super Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -S + výherní voucher, který vydrží opravdu hodně. Kupuji si je občas, v tomto případě můžu jen a jen doporučit. Ještě jsem neměla žádný problém a manžel mě chválí

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 11. 2018.

Hodnocení Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -S + výherní voucher

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -S + výherní voucher

Radim B: je to fajné

Jakub S: tak jsem to dostala aje to super

Zdeněk Ň: funkční výrobek

Dominika S: nemá chybu

Matěj K: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -S + výherní voucher. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Sensor Merino DF dl.rukáv magenta -S + výherní voucher

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt